Celé jméno:Wesley Sneijder
Národnost: Nizozemsko
Datum narození:09.06.1984
Výška:170 cmVáha:67 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Nizozemsko106785524000900
Reprezentační kariéra hráče
 

Sneijder se vrátí v amatérském týmu, pak může posílit Utrecht

Bývalý nizozemský reprezentant Wesley Sneijder se vrátí k fotbalu v amatérském klubu z rodného Utrechtu. Podle médií to však pro šestatřicetiletého záložníka pravděpodobně bude jen přestupní stanice na cestě do prvoligového celku FC Utrecht, který mu už nabídl angažmá.  
14.07.2020 | Aktuality | 31 komentářů
 

Sneijder uvažuje o návratu k fotbalu, možná posílí rodný Utrecht

Rok po ukončení kariéry uvažuje bývalý nizozemský reprezentant Wesley Sneijder o návratu k fotbalu. Šestatřicetiletý záložník by mohl posílit tým v rodném Utrechtu, za který nikdy nehrál. Sneijder by tak napodobil někdejšího spoluhráče z národního mužstva Arjena Robbena, jenž se po roční pauze nedávno dohodl na smlouvě s Groningenem.  
04.07.2020 | Aktuality | 43 komentářů
 

Sneijder nebude pokračovat, rozhodl se ukončit kariéru

Konec aktivní hráčské kariéry oznámil Wesley Sneijder. Bývalý nizozemský reprezentant, který naposledy hrál za Al Gharafu, se k tomuto kroku odhodlal ve 35 letech...  
12.08.2019 | Aktuality | 119 komentářů
03.07.2020 Utrecht láká k návratu Sneijdera
Wesley Sneijder před rokem pověsil kopačky na hřebík, nemuselo by se však jednat o definitivní verdikt. Bývalého nizozemského reprezentanta přemlouvá k návratu Utrecht. (abola.pt)
01.05.2020 Rozlučka Sneijdera byla odložená
Pandemie koronaviru stojí za odložením rozlučky Wesleyho Sneijdera. Bývalý nizozemský reprezentant měl rozlučku, na které přislíbili účast bývalí hráči Javier Zanetti, Samel Eto'o, Diego Milito nebo trenéři José Mourinho a Bert van Marwijk, naplánovanou na 3. června v De Galgenwaardu, ovšem uskuteční se na stejném místě až 3. června 2021. (vi.nl)
29.06.2019 Sneijder má problémy se zákonem
Wesley Sneijder hraje za katarskou Al Gharafu, poslední dny pak trávil v Utrechtu a neupozornil na sebe právě nejlepším možným způsobem. Nizozemský záložník byl dle médií zatčen za krádež auta a dostal pokutu, sám hráč i jeho agent se k této informaci odmítli vyjádřit. (sport-express.ru)
11.02.2019 Sneijder na marodce Al Gharafy
Al Gharafa bude až do března postrádat Wesleyho Sneijdera. Bývalý nizozemský reprezentant je mimo hru s blíže nespecifikovanými zdravotními komplikacemi. (lequipe.fr)
09.11.2018 Sneijder už nechce hrát v Kataru
Wesley Sneijder byl v dnešním utkání jeho katarského klubu Al-Gharafa vyloučen v nastaveném čase. Při naštvaném odchodu ze hřiště pak hlasitě prohlašoval, že v Kataru hrát už dál nehodlá. "Tohle byl můj poslední zápas! Poslední zápas!" křičel Sneijder, když si z ruky sundával kapitánskou pásku. V Al-Gharafě, kam přišel v lednu z francouzského Nice, má nizozemský fotbalista smlouvu do června příštího roku. (lequipe.fr)
05.09.2018 Sneijder se rozloučí s Nizozemskem
Oficiální rozlučku s reprezentačním dresem absolvuje Wesley Sneijder. Záložník nastupující za Al-Gharafu, jenž oficiálně ukončil reprezentační působení již v březnu, nastoupí do zítřejšího přátelského utkání Nizozemska s Peru. (football-italia.net)
08.01.2018 Sneijder odmítal několik nabídek
Wesley Sneijder se rozhodl pokračovat v kariéře v katarské Al Gharafě, o nabídky odjinud přitom neměl nouzi. Dle zástupců nizozemské ikony se o Sneijdera zajímaly i celky v USA, Číně nebo Brazílii. (ahdaaf.me)
08.01.2018 Sneijder oficiálně hráčem Al Gharafy
Wesley Sneijder se oficiálně stal hráčem Al Gharafy, do níž přichází zdarma z francouzského Nice. Nizozemský záložník se katarskému klubu upsal na osmnáct měsíců. (espnfc.com)
05.01.2018 Sneijder potvrdil chystaný odchod do Kataru
Wesley Sneijder potvrdil, že odejde z Nice a nově bude hrát v Kataru - novým zaměstnavatelem nizozemského záložníka se stane Al Gharafa. (vi.nl)
05.01.2018 Sneijder zase v pohybu?
Wesley Sneijder na podzim za Nice odehrál i kvůli zdravotním trablím pouze pět ligových zápasů a po pouhém půlroce ve Francii se má znovu stěhovat. Nizozemské zdroje hovoří o probíhajících jednáních s nejmenovaným katarským klubem. (vi.nl)
Další expres zprávy