Celé jméno:Wesley Sneijder
Národnost: Nizozemsko
Datum narození:09.06.1984
Výška:170 cmVáha:67 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Nizozemsko105776524000900
Reprezentační kariéra hráče
 

Sneijder nebude pokračovat, rozhodl se ukončit kariéru

Konec aktivní hráčské kariéry oznámil Wesley Sneijder. Bývalý nizozemský reprezentant, který naposledy hrál za Al Gharafu, se k tomuto kroku odhodlal ve 35 letech...  
12.08.2019 | Aktuality | 119 komentářů
 

Nizozemský rekordman Sneijder bude mít rozlučku v září s Peru

Rekordman v počtu startů v nizozemské reprezentaci Wesley Sneijder se dočká vysněné rozlučky s národním týmem. Třiatřicetiletý záložník absolvuje svůj poslední reprezentační zápas s číslem 134 v přípravném utkání 6. září v Amsterodamu proti Peru.  
23.04.2018 | Aktuality | 15 komentářů
 

Wesley Sneijder ukončil reprezentační kariéru

Jeden z nejlepších nizozemských fotbalistů posledních let Wesley Sneijder oznámil konec své reprezentační kariéry. Rozhodl se tak po konzultaci s trenérem Oranjes Ronaldem Koemanem.  
04.03.2018 | Aktuality | 54 komentářů
29.06.2019 Sneijder má problémy se zákonem
Wesley Sneijder hraje za katarskou Al Gharafu, poslední dny pak trávil v Utrechtu a neupozornil na sebe právě nejlepším možným způsobem. Nizozemský záložník byl dle médií zatčen za krádež auta a dostal pokutu, sám hráč i jeho agent se k této informaci odmítli vyjádřit. (sport-express.ru)
11.02.2019 Sneijder na marodce Al Gharafy
Al Gharafa bude až do března postrádat Wesleyho Sneijdera. Bývalý nizozemský reprezentant je mimo hru s blíže nespecifikovanými zdravotními komplikacemi. (lequipe.fr)
09.11.2018 Sneijder už nechce hrát v Kataru
Wesley Sneijder byl v dnešním utkání jeho katarského klubu Al-Gharafa vyloučen v nastaveném čase. Při naštvaném odchodu ze hřiště pak hlasitě prohlašoval, že v Kataru hrát už dál nehodlá. "Tohle byl můj poslední zápas! Poslední zápas!" křičel Sneijder, když si z ruky sundával kapitánskou pásku. V Al-Gharafě, kam přišel v lednu z francouzského Nice, má nizozemský fotbalista smlouvu do června příštího roku. (lequipe.fr)
05.09.2018 Sneijder se rozloučí s Nizozemskem
Oficiální rozlučku s reprezentačním dresem absolvuje Wesley Sneijder. Záložník nastupující za Al-Gharafu, jenž oficiálně ukončil reprezentační působení již v březnu, nastoupí do zítřejšího přátelského utkání Nizozemska s Peru. (football-italia.net)
08.01.2018 Sneijder odmítal několik nabídek
Wesley Sneijder se rozhodl pokračovat v kariéře v katarské Al Gharafě, o nabídky odjinud přitom neměl nouzi. Dle zástupců nizozemské ikony se o Sneijdera zajímaly i celky v USA, Číně nebo Brazílii. (ahdaaf.me)
08.01.2018 Sneijder oficiálně hráčem Al Gharafy
Wesley Sneijder se oficiálně stal hráčem Al Gharafy, do níž přichází zdarma z francouzského Nice. Nizozemský záložník se katarskému klubu upsal na osmnáct měsíců. (espnfc.com)
05.01.2018 Sneijder potvrdil chystaný odchod do Kataru
Wesley Sneijder potvrdil, že odejde z Nice a nově bude hrát v Kataru - novým zaměstnavatelem nizozemského záložníka se stane Al Gharafa. (vi.nl)
05.01.2018 Sneijder zase v pohybu?
Wesley Sneijder na podzim za Nice odehrál i kvůli zdravotním trablím pouze pět ligových zápasů a po pouhém půlroce ve Francii se má znovu stěhovat. Nizozemské zdroje hovoří o probíhajících jednáních s nejmenovaným katarským klubem. (vi.nl)
23.12.2017 Dva zájemci o zkušeného Sneijdera
Wesley Sneijder před sezónou posílil Nice, za to by však nemusel nastupovat dlouho. Zájem o zkušeného středopolaře podle posledních zpráv mají Los Angeles FC a mexické Querétaro. (transfermarketweb.com)
28.11.2017 Sneijder v roce 2017 dohrál
Až v roce 2018 se do sestavy Nice vrátí Wesley Sneijder, nizozemský záložník má zraněný stehenní sval a mimo hru bude zhruba měsíc. (lequipe.fr)
Další expres zprávy