Nominace Rakouska pro přátelské utkání proti Chorvatsku.

Nominace Rakouska na Dánsko

Nominace Rakouska pro přátelské utkání proti Dánsku.

Ivanschitz je ve formě, Constantini ho ale ignoruje

Trenér rakouské reprezentace Dietmar Constantini včera zveřejnil nominaci na přátelské utkání proti Španělsku, k úžasu mnoha lidí v ní však opět chyběl Andreas Ivanschitz. Záložník Mainzu má momentálně parádní formu, podle Constantiniho se ale jeho tým v posledních utkáních zlepšoval i bez něj...

Nominace Rakouska na Španělsko

Trenér rakouské reprezentace Dietmar Constantini nominoval kádr pro přípravné utkání proti Španělsku:

Francie - Rakousko 3:1

Francouzi vrátili Rakušanům porážku 3:1 z prvního vzájemného zápasu i s úroky a nakonec skončili v sedmé kvalifikační skupině jen bod za vítězným Srbskem. Už před zápasem byly kostky vrženy - Les Blues měli jistou baráž, reprezentanti Alpské země zase třetí nepostupové místo.

Preview: Francie - Rakousko

V tomto utkání už o nic nejde a Francie jde jistojistě do baráže, proto se bude hrát pouze o čest. Žádné vypuštění však nehrozí, hraje druhý tým se třetím a půjde alespoň o výkon a o francouzskou odvetu. Rakousko totiž dokázalo Francii porazit v prvním vzájemném souboji a právě proto možná galský kohout tápe, v baráži bude muset hodně zmobilizovat všechny síly. Rakousko už též nemůže být na třetí pozici ohroženo, avšak dá do toho jistě všechno.

Rakousko - Litva 2:1

Deset minut před koncem zachránila Wallnerova penalta o teoretickou naději hrajícímu Rakousku tři body. Domácí sice už od 16. minuty dílem Jankovy branky vedli, v 66. minutě však vyrovnal Marius Stankevicius a až v 80. dostal znovu domácí do vedení již zmiňovanou penaltou Roman Wallner.

Preview: Rakousko - Litva

Pokud by francouzský tým prohrál obě zbylá utkání, zatímco jeho rakouský konkurent zbytek programu zvládl, radoval by se nakonec z druhého místa právě "Das Team". K tomu je ale potřeba velká shoda náhod.

Nominace Rakouska na kvalifikaci

Trenér rakouské reprezentace Dietmar Constantini nominoval kádr na kvalifikační zápasy proti Litvě a Francii:

Světové talenty: Rubin Okotie

Rubin Okotie je velmi zajímavý fotbalista, a to nejen díky svým fotbalovým schopnostem. Dlouhou dobu by mohl klidně vyprávět také o svém původu a prožitém dětství.

24.09.2009 Aktuality 74 komentářů
Zaujalo nás

Rumunsko - Rakousko 1:1

Rakouská šance na mistrovství světa žije, ačkoliv je už moc malá. Naši jižní sousedé nezvládli utkání v Bukurešti, odkud si díky Schiemerově trefě odvezli bod.

Preview: Rumunsko - Rakousko

Rumunsko s Rakouskem už mají prakticky mizivou šanci alespoň získat barážovou pozici a poprat se tak o postupové místo do Jižní Afriky. Naděje přesto žije a žádný z týmu se jí určitě nechce vzdát. A určitě ani odejít s prázdnou. Důležitější jsou však tři body spíše pro Rakušany.

Rakousko - Faerské ostrovy 3:1

Poměrně jasný průběh mělo utkání, které už vůbec nic neřešilo. Rakušané rychle rozhodli o své výhře nad Faerskými ostrovy, která jim dala naději na třetí, nepostupové místo ve skupině.

Preview: Rakousko - Faerské ostrovy

V UPC Aréně v Grazu přivítá domácí Rakousko Faerské ostrovy, pro naše sousedy to bude odveta za remízu 1:1 na ostrovech a poslední šance, jak zdramatizovat postup do Afriky Francouzům.

Nominace Rakouska pro kvalifikační duely o postup na MS 2010 proti Rumunsku a Faerským ostrovům.