Slovinsko - Kypr 1:1

Fotbalisté Slovinska se z výsledkové bídy dosud neprobudili a v domácím zápase s Kyprem byli nakonec rádi, že odvrátili další hrozící porážku. Remíza 1:1 je ale pro Slovince málo. V utkání s Kyprem měli spoustu brankových příležitostí, ovšem jejich řešení bylo žalostné. Hosty poslal do vedení Fotis Papoulis a za Slovinsko srovnával sedm minut před koncem Nejce Skubić. Hlavní sudí rozdal v zápase celkem tři červené karty.

Preview: Slovinsko - Kypr

Uniknout poslednímu místu budou chtít v domácím zápase Slovinci. Na stadion Stožice v Lublani zavítá Kypr, který první vzájemný duel ovládl výsledkem 2:1. Oba celky od sebe dělí pouze tři body, tedy jedno vítězství

Bulharsko - Kypr 2:1

Kypru se nepovedlo zopakovat neočekávaný úspěch z minulého utkání a na domácí Bulharsko nestačil. V první půli sice Kypr senzačně vedl po brance Kastanose, jenže druhý poločas patřil jednoznačně Bulharům.

Preview: Bulharsko - Kypr

Bulharsku se maximálně povedly první dva duely ve skupině 3 a vede současnou tabulku. Šanci na další tři body bude mít proti Kypru, který je sice na první pohled jasným outsiderem zápasu, ale už dokázal nejednou překvapit.

Kypr - Slovinsko 2:1

Slovinsko nezvládlo další duel Ligy národů a bez bodů odjíždí z Kypru. Ačkoli byli hosté favoritem a dokonce se dostali do vedení, ani to jim nestačilo. Povedený závěr spolu s vlastní brankou soupeře vynesl tři body domácímu celku.

Preview: Kypr - Slovinsko

Kypr se po úvodní porážce s Norskem představí na domácí půdě a soupeřem mu bude Slovinsko, které také v prvním zápase neuspělo. Slovincům se na Kypru vždycky dařilo, podaří se svěřencům Tomaže Kavčiče znovu odvést všechny body?

Norové spalovali šance, přesto Kypr bez potíží porazili

Utkání mezi severem a jihem dopadlo lépe pro domácí Nory. Vikingové svého soupeře jednoznačně přehráli a po zásluze se radovali z vítězství. O obě branky domácích se postaral kapitán Johansen.

Preview: Norsko - Kypr

V roce 2020 tomu bude celkem 20 let, co se Norsko velkého turnaje účastnilo naposledy. A byť v běžné kvalifikaci kolikrát nemělo k postupu na šampionát daleko, poslední krůček nikdy neudělalo. Liga národů je soutěž, která naskýtá novou šanci kvalifikovat se. V úvodním střetnutí přivítá Kypr, který bude v tomto utkání outsiderem.

Belgie - Kypr 4:0

Belgie vyhrála i poslední zápas ve skupině nad Kyprem a stvrdila svojí dominanci. Kypřané nekladli příliš velký odpor a v Bruselu bylo takříkajíc hotovo za hodinu. Dvakrát se prosadila největší hvězda Eden Hazard, jednu branku přidal i jeho bratr Thorgan a konečné slovo měl kanonýr Lukaku.

Preview: Belgie - Kypr

Domácí Belgie už má splněno a postup ze skupiny H jí coby lídrovi nikdo nesebere. Přesto se bude chtít s kvalifikační důstojně rozloučit a šanci k tomu dostane před vlastními fanoušky. Kypr si může polepšit maximálně čtvrtým místem.

Kypr - Řecko 1:2

Druhé místo ve skupině H a takřka jistou baráž mají Řekové, kteří zvládli těžký zápas na Kypru a velké poděkování určitě posílají do Belgie, protože právě výhra Rudých ďáblů v Bosně byla naprosto zásadní. Kypřané sice brzy vedli, ale Řekové dokázali nepříznivý vývoj velice rychle zvrátit a otočit.

Preview: Kypr - Řecko

Ve skupině H se již bojuje jen o druhou barážovou pozici, přitom právě téhle grupě je zatím vystavený černý petr, co se možného postupu do následného play-off týče. Nejhůře je na tom v tuhle chvíli Kypr, jemuž v posledních dvou kolech v podstatě velí zvítězit. Jenže vlastně i Řecko by potřebovalo naplno bodovat, aby svou pozici vylepšilo.

Estonsko - Kypr 1:0

Kypr sahal po dalším skvělém výsledku a ještě v 90. minutě dokázal bojovným výkonem hrát s nulou na kontě. Ve druhé minutě nastavení se ale domácí Estonsko mohlo radovat, protože obranný val hostí konečně prolomil talentovaný útočník Mattias Käit.

Preview: Estonsko - Kypr

Veledůležité utkání čeká kyperskou reprezentaci, která se po třech úvodních porážkách rozjela a vrátila se do bojů o postup. Na druhou stranu venkovní výjezdy ostrovanům příliš nesvědčí a v Estonsku je v žádném případě nečeká nic snadného. Své by koneckonců mohli vyprávět Chorvaté, kteří tam nedávno utrpěli debakl.

Kypr nečekaně otočil duel s Bosnou

Bosna a Hercegovina má na svědomí jedno z velkých překvapení. Chtěla se ve venkovním utkání na Kypru stát vítězem a posunout se na druhou příčku, ale to se jí nepovedlo. Ačkoli vedla ještě o poločase, nakonec senzačně prohrála a radovali se Kypřané!