Izrael chce cenné tři body na Faerských ostrovech

Izrael by se moc rád posunul na vyšší pozice a ideální šanci k tomu má v úterý večer. To přijede na stadion Tórsvøllur do Tórshavnu. A domácí Faerské ostrovy rozhodně nebudou plnit roli favorita utkání.

Izrael otáčel skóre v Moldavsku a nakonec vyhrál o tři góly, pomohla červená karta

Izrael byl jasným favoritem zápasu v Moldavsku, kde však po půlhodině hry prohrával 0:1 kvůli gólu Carpa. Ještě před koncem druhé půle Izraelci vyrovnali, druhý poločas opanovali a nakonec si z Kišiněva vezou výhru 4:1.

Moldavsko s Izraelem v zápase dvou týmů, které ještě nevyhrály

Moldavsko se v poslední březnový den utká s Izraelem. Ani jeden z týmů nevyhrál ani jeden z prvních dvou zápasů kvalifikace na světový šampionát a zejména u Moldavců byl herní projev v obou zápasech velmi špatný.

Další těsné měření sil Izraele a Skotska, dopadlo asi zaslouženou remízou

V Lize národů i v baráži o evropský šampionát se oba celky potkaly na podzim hned ve třech střetnutích a v pořadí čtvrté nebylo výjimkou, co se týče vyrovnanosti hry na hřišti. Jednou se radovalo v roce 2020 z výhry Skotsko, byť nakonec až po penaltovém rozstřelu, jednou Izrael, jednou se urodila remíza. A právě tenhle rezultát přišel na řadu i v tomto kvalifikačním cyklu.

Počtvrté od loňského září: Izrael vyzve znovu Skotsko

Tihle dva soupeři jsou v uplynulých několika měsících opravdu velkými známými. Nejenže na sebe na podzim narazili v Lize národů, ale také v play-off o evropský šampionát. A v roce 2021 spolu svedou další bitvu, tentokráte o postup na mistrovství světa. Mělo by se mezi Izraelem a Skotskem opět konat vyrovnané klání jako právě ve třech předchozích případech.

Dánsko doslova vymazalo Zahaviho a z Izraele si veze důležitou výhru 2:0

Reprezentace Dánska navázala na vynikající výkony z elitní skupiny Ligy národů a nyní bez větších potíží přehrála nevyzpytatelný Izrael, jelikož v Tel-Avivu zvítězila po výsledku 2:0. Do vedení se dostala po necelé čtvrthodině hry a svůj náskok pojistila přesně v polovině druhého dějství, navíc ve zbývajícím průběhu klidně mohla přidat i další góly. Největší favorit skupiny F tak začal očekávaným způsobem a opět se prezentoval vynikající defenzívou.

Sebevědomé Dánsko bude plnit úlohu favorita s nevyzpytatelným Izraelem

Izrael nepatří mezi hlavní kandidáty na postup a může pouze překvapit, naopak Dánsko rozhodně touží po druhé účasti v řadě na mistrovství světa. Severský výběr před necelými třemi lety v Rusku postoupil do osmifinále a nyní bude považován za velkého favorita, na druhou stranu v žádném případě nemůže podcenit houževnatého protivníka. Domácí startovali na MS ve své historii pouze jednou a to v roce 1970 v Mexiku, kde vypadli ve skupině.

Skotsko padlo také v Izraeli a přišlo o postup do Ligy A

Po celý letošní rok zůstávalo Skotsko neporaženo na všech frontách, od října roku minulého dokonce v devíti případech za sebou. Zvládlo nedávno i baráž o postup na EURO 2020, jenže následující listopadový program Ligy národů pro něj dopadl přímo katastrofálně. Po porážce na půdě Slovenska přišla také na řadu ta v Izraeli. Ten se tak mimo jiné v Lize B zachránil.

Udrží Skotsko vedoucí pozici? Představí se na půdě Izraele

Skotsko minulou neděli utrpělo svou první porážku v Lize národů a zkomplikovalo si svou cestu za prvenstvím ve skupině. Pořád ovšem má situaci ve vlastních rukou, a pokud zvítězí v Izraeli, nebude se muset ohlížet na souběžně hrané klání mezi Českou republikou a Slovenskem. Jeho soupeř naopak stále bojuje o udržení se ve druhé výkonnostní lize.

Češi udolali Izrael a v LN drží naději na výhru ve skupině

Čeští reprezentanti udolali v předposledním z šesti kol Ligy národů doma Izrael 1:0 a udrželi šanci na vítězství ve skupině B2. Zápas v Plzni rozhodl jediným gólem už v sedmé minutě Vladimír Darida. Hosté dohrávali od 81. minuty o deseti bez vyloučeného Hatema Abd Elhameda. Kvůli koronavirovým opatřením nesměli do hlediště diváci.

Češi jsou favorit a vynikající fotbalový národ, řekl kouč Izraele

Hráči Izraele považují český celek za nejlepší tým skupiny B2 Ligy národů a za jasného favorita nedělního vzájemného duelu v Plzni. Trenér Willi Ruttensteiner přesto věří, že je v silách jeho svěřenců na západě Čech neprohrát.

Češi v předposledním utkání Ligy národů přivítají Izrael

Čeští fotbalisté po porážce ve středečním přípravném utkání v Německu odehrají v neděli večer předposlední z šesti zápasů skupiny B2 Ligy národů. Reprezentanti v Plzni přivítají Izrael a věří, že ještě zabojují o první místo v tabulce, které znamená postup do elitní Ligy A.

Zahaviho hattrick pomohl Izraeli k obratu na půdě Slovenska

Izrael podnikl zásadní krok k zisku alespoň třetí pozice v tabulce, a tudíž k udržení se ve výkonnostní Lize B. Po vítězství na půdě Slovenska mu stačí ve zbývajících dvou listopadových zápasech uhrát ještě jeden tříbodový výsledek a s definitivou se mu vyhne sestup. A to přitom v Trnavě prohrával o dvě branky, než začal řádit třígólový Eran Zahavi.

Slovensko čeká bez trenéra Hapala klíčový mač s Izraelem

Pro Slovensko představuje tenhle reprezentační sraz vážně těžkou zkoušku nervů a odolnosti. Nejprve se muselo rvát v baráži o postup na EURO 2020 ve složitém duelu s Irskem, v Lize národů pak marně mobilizovalo své síly ve Skotsku, aby ho proti Izraeli setnula další rána. Svůj tým totiž nepovede z lavičky kouč Pavel Hapal, pozitivně testovaný na koronavirus.

Čeští reprezentanti zvítězili v Lize národů v Izraeli 2:1

Čeští fotbalisté zvítězili ve třetím utkání skupiny B2 Ligy národů v Izraeli 2:1 a navázali na stejnou výhru ze středeční přípravy na Kypru. Favorit v Haifě vedl od 14. minuty po vlastním gólu, který si dal Joel Abu Hanna, a ve 47. minutě zvýšil Matěj Vydra. V 56. minutě už jen snížil Eran Zahavi, v nastavení hosty zachránila tyč. Zápas se hrál kvůli koronaviru bez diváků.