Rusko - Premier Liga 2018/2019 - výsledky, rozlosování

28.07.201815:30
Ural Sverdlovská oblast - Anži Machačkala
0:1
28.07.201818:00
Spartak Moskva - FK Orenburg
1:0
28.07.201820:30
FK Rostov - Achmat Groznyj
1:0
29.07.201813:00
Jenisej Krasnojarsk - Zenit Petrohrad
0:2
29.07.201815:30
Arsenal Tula - Dinamo Moskva
0:0
29.07.201818:00
Rubin Kazaň - FK Krasnodar
2:1
30.07.201817:00
FK Ufa - Lokomotiv Moskva
0:0
31.07.201818:00
Křídla Sovětů Samara - CSKA Moskva
0:0
03.08.201818:30
Dinamo Moskva - Rubin Kazaň
1:1
04.08.201813:00
Ural Sverdlovská oblast - FK Krasnodar
1:2
04.08.201815:30
Zenit Petrohrad - Arsenal Tula
1:0
04.08.201818:00
Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva
0:0
05.08.201815:30
Křídla Sovětů Samara - FK Orenburg
0:3
05.08.201818:00
CSKA Moskva - FK Rostov
0:1
05.08.201820:30
Achmat Groznyj - Jenisej Krasnojarsk
1:0
06.08.201816:30
FK Ufa - Anži Machačkala
3:0
10.08.201816:30
Ural Sverdlovská oblast - Dinamo Moskva
1:1
11.08.201815:30
Jenisej Krasnojarsk - CSKA Moskva
1:1
11.08.201818:00
Spartak Moskva - Anži Machačkala
1:0
11.08.201820:30
FK Rostov - Křídla Sovětů Samara
0:1
12.08.201813:00
FK Orenburg - Lokomotiv Moskva
1:0
12.08.201815:30
Arsenal Tula - Achmat Groznyj
3:1
13.08.201816:30
FK Ufa - FK Krasnodar
0:1
13.08.201819:00
Rubin Kazaň - Zenit Petrohrad
0:1
17.08.201818:30
Anži Machačkala - FK Orenburg
1:3
18.08.201815:30
CSKA Moskva - Arsenal Tula
3:0
18.08.201818:00
FK Krasnodar - Spartak Moskva
0:1
18.08.201820:30
Achmat Groznyj - Rubin Kazaň
1:1
19.08.201815:30
Křídla Sovětů Samara - Lokomotiv Moskva
0:1
19.08.201818:00
Zenit Petrohrad - Ural Sverdlovská oblast
4:1
19.08.201820:30
FK Rostov - Jenisej Krasnojarsk
4:0
20.08.201818:30
Dinamo Moskva - FK Ufa
3:0
24.08.201818:30
Arsenal Tula - FK Rostov
0:1
25.08.201813:00
Ural Sverdlovská oblast - Achmat Groznyj
2:1
25.08.201815:30
Rubin Kazaň - CSKA Moskva
1:1
25.08.201818:00
Spartak Moskva - Dinamo Moskva
2:1
26.08.201813:00
FK Orenburg - FK Krasnodar
1:1
26.08.201815:30
FK Ufa - Zenit Petrohrad
0:2
26.08.201818:00
Lokomotiv Moskva - Anži Machačkala
2:1
27.08.201816:30
Jenisej Krasnojarsk - Křídla Sovětů Samara
1:0
31.08.201818:30
FK Rostov - Rubin Kazaň
1:1
01.09.201813:00
Křídla Sovětů Samara - Anži Machačkala
1:0
01.09.201815:30
CSKA Moskva - Ural Sverdlovská oblast
4:0
01.09.201818:00
FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva
2:1
02.09.201813:00
Jenisej Krasnojarsk - Arsenal Tula
0:0
02.09.201815:30
Dinamo Moskva - FK Orenburg
2:0
02.09.201818:00
Zenit Petrohrad - Spartak Moskva
0:0
02.09.201820:30
Achmat Groznyj - FK Ufa
2:1
14.09.201818:30
Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva
1:1
15.09.201813:00
Rubin Kazaň - Jenisej Krasnojarsk
1:0
15.09.201815:30
FK Ufa - CSKA Moskva
0:3
15.09.201818:00
Arsenal Tula - Křídla Sovětů Samara
4:0
16.09.201813:00
FK Orenburg - Zenit Petrohrad
1:2
16.09.201815:30
Anži Machačkala - FK Krasnodar
0:4
16.09.201818:00
Spartak Moskva - Achmat Groznyj
1:2
17.09.201816:30
Ural Sverdlovská oblast - FK Rostov
1:1
22.09.201810:30
Jenisej Krasnojarsk - Ural Sverdlovská oblast
1:2
22.09.201813:00
Dinamo Moskva - Anži Machačkala
0:1
22.09.201815:30
Arsenal Tula - Rubin Kazaň
2:2
22.09.201818:00
FK Rostov - FK Ufa
0:0
22.09.201818:00
Achmat Groznyj - FK Orenburg
1:1
23.09.201815:30
Zenit Petrohrad - Lokomotiv Moskva
5:3
23.09.201818:00
CSKA Moskva - Spartak Moskva
1:1
24.09.201817:30
Křídla Sovětů Samara - FK Krasnodar
0:3
28.09.201816:30
FK Orenburg - CSKA Moskva
0:1
29.09.201810:30
Ural Sverdlovská oblast - Arsenal Tula
2:1
29.09.201815:30
FK Ufa - Jenisej Krasnojarsk
2:1
29.09.201818:00
Lokomotiv Moskva - Achmat Groznyj
2:0
30.09.201813:00
Anži Machačkala - Zenit Petrohrad
2:1
30.09.201815:30
FK Krasnodar - Dinamo Moskva
3:0
30.09.201818:00
Spartak Moskva - FK Rostov
0:1
01.10.201818:30
Rubin Kazaň - Křídla Sovětů Samara
2:1
05.10.201818:30
Arsenal Tula - FK Ufa
1:1
06.10.201813:00
Křídla Sovětů Samara - Dinamo Moskva
1:0
06.10.201815:30
FK Rostov - FK Orenburg
0:1
06.10.201818:00
Rubin Kazaň - Ural Sverdlovská oblast
1:0
07.10.201810:30
Jenisej Krasnojarsk - Spartak Moskva
2:3
07.10.201813:00
Achmat Groznyj - Anži Machačkala
0:0
07.10.201815:30
Zenit Petrohrad - FK Krasnodar
2:1
07.10.201818:00
CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva
0:1
19.10.201817:00
Anži Machačkala - CSKA Moskva
0:2
19.10.201819:30
Lokomotiv Moskva - FK Rostov
2:1
20.10.201810:30
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
0:0
20.10.201813:00
Ural Sverdlovská oblast - Křídla Sovětů Samara
1:1
20.10.201815:30
FK Ufa - Rubin Kazaň
0:0
21.10.201813:00
Dinamo Moskva - Zenit Petrohrad
1:0
21.10.201815:30
Spartak Moskva - Arsenal Tula
2:3
21.10.201817:59
FK Krasnodar - Achmat Groznyj
0:1
27.10.201813:00
Ural Sverdlovská oblast - FK Ufa
1:1
27.10.201815:30
Arsenal Tula - FK Orenburg
2:2
27.10.201818:00
FK Rostov - Anži Machačkala
1:0
28.10.201812:00
Jenisej Krasnojarsk - Lokomotiv Moskva
0:3
28.10.201814:30
Achmat Groznyj - Dinamo Moskva
0:0
28.10.201817:00
CSKA Moskva - FK Krasnodar
1:2
29.10.201816:00
Křídla Sovětů Samara - Zenit Petrohrad
0:1
29.10.201818:30
Rubin Kazaň - Spartak Moskva
1:1
03.11.201812:00
Lokomotiv Moskva - Arsenal Tula
3:1
03.11.201814:30
Dinamo Moskva - CSKA Moskva
0:0
04.11.201812:00
Zenit Petrohrad - Achmat Groznyj
1:0
04.11.201814:30
FK Krasnodar - FK Rostov
2:2
04.11.201817:00
Spartak Moskva - Ural Sverdlovská oblast
1:2
05.11.201812:00
FK Orenburg - Rubin Kazaň
1:0
05.11.201814:30
FK Ufa - Křídla Sovětů Samara
1:2
05.11.201817:00
Anži Machačkala - Jenisej Krasnojarsk
2:1
09.11.201817:30
Arsenal Tula - Anži Machačkala
2:0
10.11.201812:00
Ural Sverdlovská oblast - FK Orenburg
2:1
10.11.201814:30
Křídla Sovětů Samara - Achmat Groznyj
1:2
10.11.201817:00
FK Rostov - Dinamo Moskva
0:0
11.11.201812:00
FK Ufa - Spartak Moskva
2:0
11.11.201814:00
FK Krasnodar - Jenisej Krasnojarsk
3:0
11.11.201814:30
Rubin Kazaň - Lokomotiv Moskva
0:0
11.11.201817:00
CSKA Moskva - Zenit Petrohrad
2:0
23.11.201816:00
Achmat Groznyj - CSKA Moskva
0:2
23.11.201818:30
Lokomotiv Moskva - Ural Sverdlovská oblast
1:2
24.11.201812:00
Dinamo Moskva - Jenisej Krasnojarsk
1:2
24.11.201814:30
FK Orenburg - FK Ufa
1:0
24.11.201817:00
Anži Machačkala - Rubin Kazaň
1:1
25.11.201812:00
Spartak Moskva - Křídla Sovětů Samara
3:1
25.11.201814:30
FK Krasnodar - Arsenal Tula
3:0
25.11.201817:00
Zenit Petrohrad - FK Rostov
2:0
30.11.201817:30
Rubin Kazaň - Dinamo Moskva
1:1
01.12.201812:00
Jenisej Krasnojarsk - Achmat Groznyj
1:1
01.12.201817:00
Anži Machačkala - FK Ufa
0:0
02.12.201812:00
FK Krasnodar - Ural Sverdlovská oblast
2:0
02.12.201814:30
FK Rostov - CSKA Moskva
0:0
02.12.201817:00
Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva
2:1
03.12.201817:30
Arsenal Tula - Zenit Petrohrad
4:2
08.12.201810:30
Křídla Sovětů Samara - FK Rostov
1:0
08.12.201813:00
CSKA Moskva - Jenisej Krasnojarsk
2:1
08.12.201815:30
Lokomotiv Moskva - FK Orenburg
2:1
08.12.201818:00
Anži Machačkala - Spartak Moskva
0:3
09.12.201812:00
Dinamo Moskva - Ural Sverdlovská oblast
4:0
09.12.201814:30
FK Krasnodar - FK Ufa
1:1
09.12.201817:00
Zenit Petrohrad - Rubin Kazaň
1:2
10.12.201817:30
Achmat Groznyj - Arsenal Tula
2:0
01.03.201914:30
FK Orenburg - Anži Machačkala
0:1
02.03.201909:30
Ural Sverdlovská oblast - Zenit Petrohrad
0:1
02.03.201912:00
Arsenal Tula - CSKA Moskva
2:0
02.03.201914:30
Lokomotiv Moskva - Křídla Sovětů Samara
2:2
02.03.201917:00
Rubin Kazaň - Achmat Groznyj
1:0
03.03.201909:30
FK Ufa - Dinamo Moskva
1:2
03.03.201912:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Rostov
1:1
03.03.201917:00
Spartak Moskva - FK Krasnodar
1:1
09.03.201912:00
Křídla Sovětů Samara - Jenisej Krasnojarsk
4:0
09.03.201914:30
CSKA Moskva - Rubin Kazaň
3:0
10.03.201912:00
FK Rostov - Arsenal Tula
0:0
10.03.201914:30
Zenit Petrohrad - FK Ufa
2:1
10.03.201917:00
Dinamo Moskva - Spartak Moskva
0:1
10.03.201919:00
Anži Machačkala - Lokomotiv Moskva
0:2
11.03.201915:30
Achmat Groznyj - Ural Sverdlovská oblast
1:1
11.03.201917:30
FK Krasnodar - FK Orenburg
2:2
15.03.201917:30
Anži Machačkala - Křídla Sovětů Samara
0:2
16.03.201909:30
FK Orenburg - Dinamo Moskva
1:0
16.03.201912:00
Ural Sverdlovská oblast - CSKA Moskva
0:1
16.03.201914:30
Rubin Kazaň - FK Rostov
0:2
16.03.201917:00
Arsenal Tula - Jenisej Krasnojarsk
2:0
17.03.201912:00
FK Ufa - Achmat Groznyj
0:1
17.03.201914:30
Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar
1:0
17.03.201917:00
Spartak Moskva - Zenit Petrohrad
1:1
29.03.201916:30
Křídla Sovětů Samara - Arsenal Tula
0:1
30.03.201909:30
Jenisej Krasnojarsk - Rubin Kazaň
1:1
30.03.201912:00
Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva
0:1
30.03.201914:30
Achmat Groznyj - Spartak Moskva
1:3
30.03.201917:00
FK Rostov - Ural Sverdlovská oblast
2:1
31.03.201913:00
Zenit Petrohrad - FK Orenburg
3:1
31.03.201915:30
CSKA Moskva - FK Ufa
2:2
31.03.201918:00
FK Krasnodar - Anži Machačkala
5:0
03.04.201916:00
FK Orenburg - Křídla Sovětů Samara
3:1
06.04.201913:00
Anži Machačkala - Dinamo Moskva
1:1
06.04.201915:30
FK Krasnodar - Křídla Sovětů Samara
1:0
06.04.201918:00
Spartak Moskva - CSKA Moskva
0:2
07.04.201910:30
FK Ufa - FK Rostov
1:0
07.04.201913:00
Ural Sverdlovská oblast - Jenisej Krasnojarsk
3:2
07.04.201915:30
Rubin Kazaň - Arsenal Tula
0:0
07.04.201918:00
Lokomotiv Moskva - Zenit Petrohrad
1:1
08.04.201916:00
FK Orenburg - Achmat Groznyj
1:3
12.04.201917:30
Křídla Sovětů Samara - Rubin Kazaň
1:0
13.04.201910:30
Jenisej Krasnojarsk - FK Ufa
0:0
13.04.201913:00
Arsenal Tula - Ural Sverdlovská oblast
0:0
13.04.201913:00
CSKA Moskva - FK Orenburg
2:3
13.04.201918:30
Achmat Groznyj - Lokomotiv Moskva
1:3
14.04.201913:00
Dinamo Moskva - FK Krasnodar
1:1
14.04.201915:30
Zenit Petrohrad - Anži Machačkala
5:0
14.04.201918:00
FK Rostov - Spartak Moskva
2:1
19.04.201918:30
Anži Machačkala - Achmat Groznyj
0:1
20.04.201910:30
FK Ufa - Arsenal Tula
1:2
20.04.201913:00
FK Orenburg - FK Rostov
3:0
20.04.201915:30
Dinamo Moskva - Křídla Sovětů Samara
1:0
20.04.201918:00
Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva
1:1
20.04.201920:00
FK Krasnodar - Zenit Petrohrad
2:3
21.04.201915:30
Ural Sverdlovská oblast - Rubin Kazaň
2:1
21.04.201918:00
Spartak Moskva - Jenisej Krasnojarsk
2:0
24.04.201918:00
FK Rostov - Lokomotiv Moskva
1:2
24.04.201918:00
Achmat Groznyj - FK Krasnodar
1:1
24.04.201918:30
Rubin Kazaň - FK Ufa
1:1
24.04.201918:30
CSKA Moskva - Anži Machačkala
2:0
24.04.201920:00
Zenit Petrohrad - Dinamo Moskva
2:0
25.04.201915:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Orenburg
2:1
25.04.201917:30
Křídla Sovětů Samara - Ural Sverdlovská oblast
0:1
25.04.201919:30
Arsenal Tula - Spartak Moskva
3:0
27.04.201915:30
Anži Machačkala - FK Rostov
1:1
27.04.201918:00
Dinamo Moskva - Achmat Groznyj
0:0
28.04.201910:30
FK Ufa - Ural Sverdlovská oblast
4:1
28.04.201913:00
Lokomotiv Moskva - Jenisej Krasnojarsk
2:1
28.04.201915:30
Zenit Petrohrad - Křídla Sovětů Samara
4:2
28.04.201918:00
FK Krasnodar - CSKA Moskva
2:0
29.04.201916:00
FK Orenburg - Arsenal Tula
1:1
29.04.201918:30
Spartak Moskva - Rubin Kazaň
1:1
03.05.201913:00
Jenisej Krasnojarsk - Anži Machačkala
3:1
03.05.201915:30
Rubin Kazaň - FK Orenburg
2:0
04.05.201913:00
Ural Sverdlovská oblast - Spartak Moskva
0:1
04.05.201915:30
Achmat Groznyj - Zenit Petrohrad
1:1
04.05.201918:00
Arsenal Tula - Lokomotiv Moskva
2:0
05.05.201913:00
Křídla Sovětů Samara - FK Ufa
1:1
05.05.201915:30
CSKA Moskva - Dinamo Moskva
2:2
05.05.201918:00
FK Rostov - FK Krasnodar
1:1
10.05.201910:30
FK Orenburg - Ural Sverdlovská oblast
2:2
10.05.201913:00
Dinamo Moskva - FK Rostov
0:0
10.05.201915:30
Anži Machačkala - Arsenal Tula
0:1
10.05.201918:00
Lokomotiv Moskva - Rubin Kazaň
4:0
11.05.201913:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Krasnodar
0:4
11.05.201915:30
Achmat Groznyj - Křídla Sovětů Samara
2:1
12.05.201915:30
Spartak Moskva - FK Ufa
1:0
12.05.201918:00
Zenit Petrohrad - CSKA Moskva
3:1
18.05.201913:00
FK Ufa - FK Orenburg
0:2
18.05.201915:30
CSKA Moskva - Achmat Groznyj
1:0
18.05.201918:00
Křídla Sovětů Samara - Spartak Moskva
1:2
19.05.201910:30
Ural Sverdlovská oblast - Lokomotiv Moskva
2:2
19.05.201913:00
Jenisej Krasnojarsk - Dinamo Moskva
2:2
19.05.201915:30
Arsenal Tula - FK Krasnodar
0:3
19.05.201918:00
FK Rostov - Zenit Petrohrad
1:0
20.05.201918:00
Rubin Kazaň - Anži Machačkala
0:0
26.05.201913:00
CSKA Moskva - Křídla Sovětů Samara
6:0
26.05.201913:00
Achmat Groznyj - FK Rostov
1:0
26.05.201913:00
Zenit Petrohrad - Jenisej Krasnojarsk
4:1
26.05.201913:00
Dinamo Moskva - Arsenal Tula
3:3
26.05.201913:00
FK Krasnodar - Rubin Kazaň
1:0
26.05.201913:00
Anži Machačkala - Ural Sverdlovská oblast
0:2
26.05.201913:00
Lokomotiv Moskva - FK Ufa
1:0
26.05.201913:00
FK Orenburg - Spartak Moskva
2:0
14.10. Tedesco podepsal na dva roky
Jako nový trenér Spartaku Moskva bude dnes oficiálně představen Giovanni Tedesco. Bývalý kouč německého Schalke se dohodl na dvouleté smlouvě, podle které si má přijít na plat zhruba 2 miliony eur ročně. Ve Spartaku povede Tedesco i českého reprezentačního záložníka Alexe Krále. (transfermarkt.de)
14.10. Tedesco se ujme povinností ve Spartaku
Domenico Tedesco dnes povede svůj první trénink Spartaku Moskva. Mladý trenér za sebou má angažmá v Schalke, v ruském klubu nahradí Olega Kononova. (sport-express.ru)
11.10. Kokorin se zapojil do přípravy Zenitu
Na dnešním tréninku Zenitu Petrohrad nechyběl Aleksandr Kokorin. Ten se do ruského klubu vrátil po pobytu ve vězení a měl by být připravený na nadcházející utkání s Rostovem. (sport-express.ru)
11.10. CSKA Moskva se vrátil Ščennikov
Georgij Ščennikov se opět zapojil do přípravy CSKA Moskva. Ruský obránce je fit po operaci zlomeného kotníku. (sport-express.ru)
11.10. Flamengo se zajímá o Pedra Rochu
Pedro Rocha momentálně hostuje ze Spartaku Moskva v Cruzeiru a do Ruska už by se vracet nemusel. Podle posledních zpráv se o 25letého útočníka zajímá Flamengo. (sport-express.ru)
11.10. Mammana může přijít o zbytek sezony
Emanuel Mammana letos nastoupil za Zenit Petrohrad pouze ke dvěma zápasům ruské ligy a na tom se jen tak něco nezmění. Argentinský obránce si minulý týden poškodil kolenní vazy a jedná se o vážný problém, který si vyžádá operaci a možná až osm měsíců dlouhou pauzu. (lequipe.fr)
10.10. Hráči Achmatu Groznyj trénovali s prezidentem
Magomed Daudov se zúčastnil včerejšího tréninku Achmatu Groznyj. Prezident ruského klubu tak učinil po jmenování nového trenéra Igora Šalimova. (sport-express.ru)
08.10. Lucescu jedná s Dinamem Moskva
Mircea Lucescu za sebou má úspěšné angažmá v Šachtaru Doněck, v posledních letech vedl Zenit Petrohrad a Tureckou reprezentaci a nyní by se mohl do práce vrátit. Zkušený rumunský trenér jedná s vedením Dinama Moskva, u kormidla ruského celku před několika dny skončil Dmitrij Chochlov. (sport-express.ru)
08.10. Spartak chce v pátek jmenovat Tedesca
Domenico Tedesco by měl být v pátek jmenován novým trenérem Spartaku Moskva, na jehož lavičce nahradí Olega Kononova. Mladý kouč se s ruským celkem dohodl na podmínkách a následně odletěl zpět do Německa, kde bude jednat o ukončení pracovního poměru se Schalke. (sport-express.ru)
08.10. Karpov objektem zájmu Kölnu
Kölnu se nevydařil úvod nové sezóny a bundesligový nováček proto hledá posily. Jednu si vyhlédl v moskevském CSKA, kde sleduje teprve 17letého obránce Vadima Karpova. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
05.10.
FK Ufa - Achmat Groznyj
0:1
05.10.
FK Orenburg - Dinamo Moskva
2:0
05.10.
Rubin Kazaň - FK Tambov
2:1
05.10.
PFC Soči - Křídla Sovětů
0:2
06.10.
Ural - Zenit Petrohrad
1:3
06.10.
Lokomotiv Moskva - Arsenal Tula
2:1
06.10.
CSKA Moskva - FK Rostov
1:3
06.10.
FK Krasnodar - Spartak Moskva
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
18.10.18:30
Achmat Groznyj - Lokomotiv Moskva
info
19.10.13:00
FK Tambov - Ural
info
19.10.15:30
Spartak Moskva - Rubin Kazaň
info
19.10.18:00
Zenit Petrohrad - FK Rostov
info
20.10.10:30
FK Orenburg - Křídla Sovětů
info
20.10.13:00
FK Ufa - CSKA Moskva
info
20.10.15:30
Arsenal Tula - PFC Soči
info
20.10.18:00
Dinamo Moskva - FK Krasnodar
info
Všechny zápasy
Anketa
Udrží se Rostov na pohárových příčkách?
Hlasovat