základní skupiny - skupina H, 3. kolo
27.06.2026 02:00 CET
0 : 1
(0:1)

Reportáž

reportáž ze zápasu připravujeme

Komentáře (80)

Přidat komentář
John Obi Mikel

1:2

Reagovat
Elmas

2:1

Reagovat
D10S

Budem silno fandiť uruguajcom, nádej nejaká tam je ale maličká, chcem ich vo vyraďovačke aj keby to malo znamenať že pôjdu na Argentinu

Reagovat
Zephyr

1:2

Reagovat
oli9

0:2

Reagovat
Černej Pták

1:1

Reagovat
technecium

Uruguay vyhra a Spanele pujdou na Argentinu?

Reagovat
Switchback

No jedině kdyby Kapverdy porazili SA větším rozdílem ... tak snad v nejhorším dnes remíza

Reagovat
Banikovec7

Ta vysoká výhra Kapverd by to zařídila právě při remíze.

Reagovat
Switchback

Jasný ale to se nestane aby Kapverdy vyhrali o 5 fiků, takže první místo je v podstatě jasný ... kdyby náhodou Španěli prohrali, tak pak stačí aby Kapverdy nevyhrali

Reagovat
Switchback

ale vidím že jsem to předtím napsal blbě no

Reagovat
Banikovec7

No ale na Argentinu jde druhý, takže v případě prohry by se Španělsku ta výhra Kapverd hodila, aby je odsunula na třetí místo, i když tam pak potkají taky někoho z prvního místa.

Reagovat
Switchback

Jj ale zas tak těm Kapverdám nevěřím

Reagovat
Visca el barca

Uruguay se hádá s Bielsou. Toto snad nehrozí

Reagovat
Bonetti1

To by bylo skvělé

Reagovat
Pepesma

0:2

Reagovat
BANIKOVEC 167

0:0

Reagovat
Modroočko

1:0.

Reagovat
oli9

Tak Uruguay kabina pekne v hajzlu

Reagovat
Skokan 7.

Že se Uruguay asi nedostane mezi 32 bych teda nečekal.

Reagovat
Foxhill boy

Jestli tohle nebude remíza, tak budu překvapen. Oběma ta remíza stačí, Španělé vyhrajou skupinu, Uruguay půjde dál za tři remízy.

Reagovat
Dominator

ten valverde

Reagovat
adyss2

?

Reagovat
Wednesdayite

Se budu zase stresovat.

Reagovat
Bonetti1

Bez šance

Reagovat
nezbedná klobáska

Bielsa je fotbalovej romantik kterej baví fanoušky, ten ve vyřazovačce nesmí chybět Snad to zvládnou ❤

Reagovat
Wednesdayite

Budeš koukat? Co budeme pít?

Reagovat
nezbedná klobáska

No jasný. U Francie chipsy a cola, teď asi jenom Nutella. Na chlast nejsem. Co ty?

Reagovat
Wednesdayite

Reakce níže.

Reagovat
Wednesdayite

Pivko, asi ořechy (makadamie, kešu, mandle - oblíbené kombo - pražené, nesolené).

Reagovat
Bonetti1

Dej si černé pivo

Ale jako nevěřím Uruguay vůbec , ale přál bych jim porazit Španelaky

Reagovat
Wednesdayite

Já jim věřím. Pokud vypadnout, stanu se nestranným pozorovatelem. No to začnu přát Nizozemsku.

Reagovat
Wednesdayite

Patřilo výše.

Reagovat
nezbedná klobáska

Hezký, oříškama si mi udělal chutě. Neměl jsem ani nepamatuju, kešu bych tam teď poslal Já teď jídlo vynechal a plně se věnuju fotbalu, když je to loučení s Bielsou. Nutellu tam pošlu až u Íránu.

Reagovat
Bonetti1

Jo a tip 0:1 , ale doufam tajně v 2:1

Reagovat
Wednesdayite

Věřím 2:1 pro Uruguay.

Reagovat
Bonetti1

Reagovat
Wednesdayite

Reagovat
Mateo16

Boha ten Baena hra strasne na p.cu

Reagovat
Wednesdayite

Španělé mi zatím nepřijdou bůhvíjak přesvědčiví. A trošku se děsím, co zase vyvede Muslera.

Reagovat
Wednesdayite

Proč to do prčic přivolávám???

Reagovat
Bonetti1

No jak jsem psal…..

Hráči marní a navíc jovado v bráně.

Reagovat
Salfovic

Reagovat
Wednesdayite

Já to fakt nechápu, ten týpek je totálně mimo. To jako nemají nikoho jiného???

Reagovat
Messiáš

Reagovat
nezbedná klobáska

Uru zklamání jak sviň. Myslel jsem (nebo spíš doufal), že Bielsa bude Loco i proti Španělsku, ale dokonce i tenhle útočnej maniak zalez Podpora útoku minimální, výstavba hry pasivní, většinou když už něco měli, tak po zisku míče na polovině soupeře. Ale jinak o ničem. Jestli by tahle připosraně hráli i proti Argentině, tak to tam klidně můžou bejt Kapverdy nebo Saudi, to vyjde nastejno...

Reagovat
Wednesdayite

Jsem rozmrzelý. Ale hráli tužku, a proto jsou out.

Reagovat
nezbedná klobáska

Strašný. Španělsko ten zápas odchodilo, i ta trapná remíza by stačila, ale prostě děs. Druhá půle se Saudama byla strhující, to byla klasická Bielsovina, ale to bylo vše

Reagovat
nezbedná klobáska

A Muslera bez komentáře...

Reagovat
Bonetti1

Zatím fotbal jak jsem si myslel hrozná bída, ale i tam jde vidět, že Urukvajci letos slabí

Reagovat
Bonetti1

I tak….

Reagovat
Orlandiiik

muslera

Reagovat
Moshe Dajan

muslera..a kurva

Reagovat
Foxhill boy

Kdo chce kam..., pořád ho budou stavět, nepoučitelní.

Reagovat
Mateo16

muslera

Reagovat
Wednesdayite

Tělocvikář na střední říkal takovým Muslerům jantaři.

Reagovat
Kixi Syhimour

Muslera famózní šampionát

Reagovat
Bonetti1

Jako Muslera je úplně podprůměrný golman, takže zas tak moc se nestalo. Prostě chyba. Jeho kariéra nebyla nikdy famózní.

Reagovat
adoxx

Dík Bielsa . Na Muslerovi, kterej byl kiksař celou kariéru se celej turnaj ukazuje, že ve 40 už na to nemá dvojnásob a stejně ho postaví do brány v zápase o všechno neříkám, že je tohle ta nejsilnější generace Uruguaye, ale v tom týmu to neklape a aby takovej tým nebyl schopnej porazit jak Kapverdy, tak Saúdskou Arábii je ostuda. Začalo to už nominací a pokračuje to herním stylem “budeme napadat a snad Araujo něco vymyslí”. Protežování svých oblíbenců je už jenom třešnička na dortu. Největší pozitivum na týhle ostudě je, že tam Bielsa nebude smrdět už ani o den déle.

Reagovat
D10S

Uz ked som videl v zaklade zas Musleru tak som mal blbý pocit , nemal skoro ziadnu robotu a aj tak urobil dalsi kiks kde ma loptu na rukaviciach a aj tak dostane gol , to je potom ťažké …

Reagovat
Visca el barca

Tvl kolik je tady fandů Uruguaye

Reagovat
Visca el barca

Merino je v tý sestavě blbost. Olmo na plac

Reagovat
D10S

S Muslerom v bráne si z toho nakoniec uruguajci spravili skupinu smrti …. A pritom tak jednoduchá skupina to mohla byť

Reagovat
nezbedná klobáska

Ty krávo, střídání brankáře, to je ostuda, Muslero.

Reagovat
Bonetti1

Trapas pro Musleru! Takový konec

Opak Ochoi

Reagovat
Firkraag

Tady to bude ještě hodně zamotaný, Uruguay je na tom asi nejhůř.

Reagovat
adoxx

Iñaki Williams

Reagovat
D10S

Canobbio psychopat

Reagovat
Firkraag

Reagovat
Moshe Dajan

ten dnes rozhodčím minimálně propíchá pneumatiky

Reagovat
adoxx

Ale teda sudí si tomu šel sám naproti

Reagovat
Moshe Dajan

Cannobio je dobrej psychař

Reagovat
Bonetti1

Uruguay za celé představení na MS -

Vypadněte !!!!!

Reagovat
Firkraag

Reagovat
Wednesdayite

Bohužel.

Reagovat
Messiáš

Ten rozhodčí byl silenej. Z Uruguayí je to válka, ale tady se tomu dalo předcházet

Cannobio je takovej několikátý zápas v řadě, byť teda se mi často i líbil jak hrál. Jinak kromě Maxi Arauja mě ten tým nebavil

V momentě, kdy se rozhodli , že rezignují na ofenzivní hru, tak je škoda, že začali prasit

Reagovat
Visca el barca

Reagovat
adoxx

Tam šlo cítit, že i v kabině to prostě nebylo dobrý a pak s tím co předváděl Elfath se všechny ty emoce vylily ven no. Nejhorší je, že bych se vůbec nedivil kdyby byl Elfath za tenhle výkon ještě chválenej, protože přece pouštěl hru

Reagovat
Ctenar

Jsem zvědavej, co dostane za trest, když tam na něj pyskoval ještě po zápase.

Reagovat
nezbedná klobáska

Jsem klidnej a rozumnej člověk, podle toho bych postupoval:

- Bielsovi dát výpověď (je jedno, že mu za pár dnů končí smlouva - prostě si ho při odchodu pozvat do kanclu a vyhodit ho)

- Muslerovi zakázat vstup do země

- Canobbia utratit

Tak jsem se na Uruguay těšil a nakonec to byl ZMAR

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele