MS 2026 FIFA - Mistrovství světa 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
-
USA
-
Mexiko
-
Kanada
- 11. 06. 2026 – 19. 07. 2026
Rozhodčí: ?
Diváci: ?
Reportáž
reportáž ze zápasu připravujeme
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (53)
Přidat komentář0:2
0:2
2:2
1:3
1:1 haluz
0:2
0:3
1:3
tohle může bejt dobrá konfrontace pro obě strany
dost se na tenhle zápas těším, co přinese
1:0, Brazílie konec?
Kdyby Brazílie prohrála o gól, tak jí to zajišťuje postup, protože minimálně skupiny B, D, I a J by to nemohly překonat (pokud nevěříš Bosně na vítězství o 5 gólů nebo Čechům na výhru o 3).
Zajtra budem v práci nevyspatý kvôli tomuto zápasu , tak nech to za to stojí
1:1
Rayan
Brazil XI: Alisson; Danilo, Marquinhos, Gabriel, Douglas Santos; Guimaraes, Casemiro, Paqueta; Rayan, Cunha, Vinicius Jr
Subs: Weverton, Ederson, Sandro, Bremer, Pereira, Ibanez, Ederson, Fabinho, Santos, Neymar, Endrick, Henrique, Martinelli, Thiago
jsem hodně zvědavej, kolik minut nakonec Neymar dostane
Teď Ronaldinha jeho agentura dotlačila i na příchod hráčů a Ancelotti si s nim navíc musel podat ruku přímo před TV. Do toho se jakoby "vrací" k fotbalu v klubu Itálii, ve kterym má podíl, a do toho je na turnaji zraněnej Neymar, kterej sám sebe s čepicí sponzora natočí, jak se údajně až z televize dozví, že ho Ancelotti povolal na MS.
Tahle se dělaj z lidí kokoti...
Becks s vínečkem
jo, ten si żije
3+2, to je pan
Goooaaaaaaaaaal Viiiiniii hezky je potrestal
tohle si Robbo za klobouk určitě nedá
tak omluva Robbovi, byl to McKenna
Vinigoat
Vini konečně začal dávat góly za repre
4+2, goat
To vypadá, že skotští obránci mají vsazeno totéž, co já.
Ale rozhodčí ne
Skotsko a defenziva
Vini
Co to maj Skoti v obraně za kokoty
Brazilie jinak hrozne bezradny vykon co se tyce vystavby akci, 1 na 1 apod. S timhle nemaji sanci proti zadnemu normalnimu souperi. Tam neni hrac co by dokazal neco vymyslet
tak mají teda štěstí, ale je fakt, že Vini míč nehrál a soupeře to rozhodilo, takže ok
Nevim no, me to přišlo jako dost podobná situace jako v EC, kdy Yamal nehral mic, ale dokázal nohu dostat mezi Viniho nohu a míč, pote sakozrejme Vini nekopl do mice ale do Yamalovi nohy. Na základě toho se nekonala penalta, tady mi to prislo dost podobné, takze by me zajímalo, kdy to hodnotí jako faul bránícího hráče a kdy utociciho.
j, je to hodně subjektivní bohužel
ale tady to beru, škoda, že se Vini nedotkl i míče, tam by nebylo o čem, takhle byla šance, že to Skotsko vysvobodí a to se stalo
No jako ja to beru taky, ale nedava mi to smysl. Tady dostal tu nohu mezi mic a obrance Vinicius a ten do nej kopl a v situaci s Yamalem kopl Vinicius do Yamala a byl to zase faul od něj. Takze ta rozhodnutí jdou proti sobě.
Tady jsem to dohledal:
https://youtube.com/shorts/pApZd2q8Ai4?si=8xbDDhdICkSykr53
j, u těchto situací si taky vzpomínám, že ty rozhodnutí jsou různá
tady se to trochu liší v tom, že v jednom případě je pod kontrolou míče obránce a v tomto od tebe útočník, takže asi to hraje primární roli, ale sám nevím
Tam je otázka, jestli Skot prostě jenom nezaváhal a nechal Viniho dostat se před sebe a tím i do kontroly té pozice. Pak už jen nakopl Viniho, protože byl pozdě.
jako asi o něm dobře nevěděl, ale kontroloval míč, takže tohle ho rozhodilo a proto přišel o míč
ale jak jsem psal o reakci vejš, je to hodně subjektivní rozhodnutí a asi se v klidu může od různých rozhodčích u různých týmů lišit, což není dobře, ale v tomto případě s tím nemám problém
Nekontroloval nic, kdyby ano, tak nenakopl Viniho.
dá se to vyložit oběma způsoby, složitý
tak tenhle druhý už mu nevezmou, Vini
prislo mi, ze tady tech souboju smrdelo hned nekolik, ostatne cela brazilie slavila tak polovicate
jo, ale spíš mi přišlo, že případně fauly na ně, ale říkal jsem si, že když už jeden gól odvolali, tak v tomto případě tam nic výrazně nevybočovalo natolik, aby rušil i tento
Tyhle goly se mi kvuli varu uz vubec nechce slavit, tam se vzdycky da najit cokoli na obe strany (pripadne ubrecene podle toho, na ktere strane hraje argentina)
a ještě horší to je na stadionu, kde nemáš ani ty opakovačky, takže tohle je nevýhoda oproti minulosti no
Rayan
tohle se dává
Cunha
a od Bruna top práce před gólem, jak to Cunhovi připravil
Jako nepochyboval jsem dnes vůbec.
Skotsko má asi nej fans , ale herně na úrovni ČR nebo Bosny. Nestihl jsem tipovat, ale chtěl jsem dát 5:0
Skoti super fans, ale potvrdili, že jsou anti fotbalisté, stejně jako většina našich, ale mají výhru s týmem, který zanechal lepší dojem, než zatím naši..
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele