základní skupiny - skupina E, 3. kolo
25.06.2026 22:00 CET
2 : 1
(1:1)

Reportáž

Radost hráčů Ekvádoru (© CHARLY TRIBALLEAU / AFP)

Ekvádor senzačně zdolal Německo a zachránil cestu turnajem. Jihoameričany poslal do play-off Plata

Ekvádor ve svém třetím utkání skupiny E na mistrovství světa 2026 otočil na MetLife Stadium duel s Německem a vyhrál 2:1. Jisté vítěze této skupiny poslal do vedení už ve druhé minutě Leroy Sané, nicméně už sedm minut nato srovnal skóre prvním ekvádorským gólem na šampionátu Nilson Angulo. Obrat dokonal v 77. minutě Gonzalo Plata, díky němuž má Ekvádor na třetím místě čtyři body, které mu stačí na postup do play off.

Naděje na postup týmu přezdívaného La Tri visely na vlásku, když čelil čtyřnásobným mistrům světa, kteří již měli vyřazovací fázi jistou. Proti výběru Juliana Nagelsmanna to měl být vždy těžký úkol a soupeř se dostal do vedení již po dvou minutách hry za kontroverzních okolností. Aleksandar Pavlovič a Florian Wirtz kombinovali v pokutovém území, druhý jmenovaný poté připravil míč pro Saného, jenž z první přesně zakončil k tyči. Svěřenci Sebastiána Beccaceceho se však po právu cítili poškozeni, protože Pavlovič v zárodku akce zasáhl Pedra Viteho vysokou nohou.

Vzhledem k dosavadním výkonům Ekvádoru na šampionátu málokdo čekal, že se dokáže vrátit do zápasu. Angulo ale scénář neznal, využil nerozhodnosti v německé obraně a nádherným pokusem překonal Manuela Neuera. Tento gól zajistil, že se Ekvádor vyhnul ostudě stát se teprve druhou jihoamerickou zemí, která by prošla celým turnajem bez vstřeleného gólu. Angulo se navíc stal čtvrtým hráčem Sunderlandu, který na tomto turnaji skóroval, což je číslo, které překonalo pouze Paris Saint-Germain se šesti střelci.

Momentum utkání (©Opta by StatsPerform)

Ani ne minutu po začátku druhého poločasu přišel další kontroverzní moment, když rozhodčí Mary Victoria Pensová odpískala penaltu pro Německo po neobratném zákroku Joela Ordóňeze na Kaie Havertze. Rozhodnutí bylo však po zásahu VAR zrušeno, přičemž za faul na Viteho v předchozí fázi akce byl naopak potrestán Sané. Ekvádor musel hrát na vítězství a Enner Valencia donutil Neuera k zákroku střelou z dálky, kterou německý brankář vyrazil.

Pro Valenciu se jednalo o jeho poslední moment v zápase, který byl jeho osmým startem na MS v dresu La Tri, čímž vytvořil rekord. O chvíli později ho nahradil Kevin Rodríguez. Beccaceceho svěřenci od té doby působili nebezpečněji a tlačili se za potenciálně rozhodujícím druhým gólem, který nakonec přišel v 77. minutě. Právě Rodríguez sehrál svou roli v následném chaosu, když prodloužil Viteho rohový kop na Platu, který míč pohotově napálil za Neuerova záda.

Ekvádor nakonec udržel těsné vedení a po konečném hvizdu mohl propuknout v euforii. Ve skupině E totiž skončil na třetím místě se čtyřmi body a vyhoupl do čela tabulky třetích týmů. To znamená, že postupuje do vyřazovací fáze mistrovství světa. Tato porážka naopak zabránila Německu ve vyrovnání rekordu 12 vítězství v řadě, přesto postupuje z prvního místa.

Autor: Livesport.cz / James Hilsum

Komentáře (252)

Přidat komentář
John Obi Mikel

0:1

Reagovat
Bonetti1

Musíš být furt první kurva?

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
BANIKOVEC 167

1:3

Reagovat
Elmas

1:1

Reagovat
Modroočko

1:1

Reagovat
O.Giroud

Bez Nica je Nemecko povolné. Takže gól dajú

Reagovat
D10S

Tu to mám jasné ¡Vamos ecuatorianos!

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Bonetti1

0:1

Reagovat
oli9

0:2

Reagovat
Stannis Baratheon

Jednička jak vyšitá.

Reagovat
Pepesma

1:1

Reagovat
Zephyr

0:2

Reagovat
ACSeRw!n

1:0

Reagovat
bourbon

0:0

Reagovat
celeb

2:1, Ekvadorci budu vyhravat 2:0, v 60. minute nervozny pajac spravi rovnake striedania ako minule a Undav znizi.

Reagovat
Modroočko

za tip

Reagovat
Zephyr

Reagovat
Kepy_FCB

4:6

Ekvatoriální budou hrát vabanque

Reagovat
antiHavel

Skoncili druzi v naslapan, jihoamericky kvalde a podovej na to skore, dali malo golu a dostali joch snad jen 5, coz je mazec. I skore tady na MS 0:1 hovori jasne.

Ale prestrelka by byla fajn

Reagovat
fabec1222

Tak Němci moc šanci náhradníkům asi nedaj no

Reagovat
-MeGa-

Nagelsmann sa vyjadril tak, že potrebujú si udržať svoj rytmus. Tak uvidíme, už majú dvoch hráčov zranených, tak uvidíme koľko ich bude po tomto zápase.

Reagovat
antiHavel

2:1

Reagovat
Modroočko

Reagovat
Zephyr

Reagovat
Bowie

Family guyovi sa stratil kufor na letisku?

Reagovat
fabec1222

Tak hotovo no

Reagovat
Miguel19

Lol, to je kráva. Jasnej faul

Reagovat
John Obi Mikel

Video WTF

Reagovat
Lupi_1927

Má to před ksichtem, kam ta kunda čumí nechápu

Reagovat
antiHavel

Co vona ale na to Varu pitomci,,,

Reagovat
Lupi_1927

Kafíčko time

Reagovat
-MeGa-

Ako to je s VAR? Nie je to len pomôcka pre hlavného rozhodcu? Alebo rozhodcovia VAR majú rozhodovaciu právomoc?

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
John Obi Mikel

Nebude platit

Reagovat
John Obi Mikel

Se úplně posrali ti rozhodčí

Reagovat
Mates_Matesović

Jak to může platit?

Reagovat
vladino10

Nevypichol mu stuplom oko = the decision IS no foul

Reagovat
Modroočko

Reagovat
Salfovic

Co to tam zase VAŘí ti kokoti

Reagovat
Lupi_1927

Skopčáci mají podplacený sudí koukám...

Reagovat
monkej

Týpek ho kopne do hlavy a nič?

Reagovat
antiHavel

Tohle pustit, dobrej vysmech, hnuss

Reagovat
jirka-fcb

Jak tohle může uznat? Že je slepá sudí na ploše, vem čert, ale jak tohle může přejít přes video? Tohle je velký zářez.

Reagovat
Ronaldo.com

Reagovat
John Obi Mikel

Tohle mela videti naplose, ale dejme tomu. Ale za VARem se uplne posrali

Reagovat
monkej

Reagovat
Messiáš

To je sracka

Reagovat
Gimme

Ty řežou ty menší státy…to jsou normálně zmrdi To nemůže uznat ne?!

Reagovat
John Obi Mikel

I kdyby ho netrefil, tak by neměl platit Tady ho navic trefil

Reagovat
Freedo

Vždyť mu do tý kopačky naběhl, Pavlovič si ho obhazoval čistě žádný faul a správně posouzeno

Reagovat
Gimme

?!

Reagovat
Lupi_1927

Ty máš dost, tenhle koment je na BAN

Reagovat
jirka-fcb

Slávista ...

Reagovat
guzman

Reagovat
antiHavel

Az na to, ze mel hnatu 2 metry vysoko vole

Reagovat
John Obi Mikel

I kdyby ho netrefil, tak podle pravidel nesmíš mít nohu u hlavy hráče.

Reagovat
Jardman

Reagovat
Kincl

Co to mají na lavičce za hnusou máničku

Reagovat
Kiss Me Polka!

Orelsan?

Reagovat
Gimme

A ještě je přeafektovaná

Reagovat
Jardman

to nebyl faul. byl tam prvni, nohu už stahoval dolu a on mu trkl do holene, nic cisty

Reagovat
Freedo

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
antiHavel

Koho zajima ze stahoval kdyz ji mel 2 metry ve vysoko, omg,,,

Reagovat
vladino10

Kamo keď ti mieri kopačka na hlavu tak ako máš ísť po tej lopte? Je to v prvom rade šport a nemajú tam nikomu odkopnúť hlavu.

Reagovat
John Obi Mikel

I kdyby ho netrefil, tak podle pravidel nesmíš mít nohu u hlavy hráče

Reagovat
jirka-fcb

Krásnej kus.

Neuer tam chrápal?

Reagovat
John Obi Mikel

Šlo mezi nohama hráče. Asi neviděl

Reagovat
John Obi Mikel

Pěknej gól

Reagovat
Freedo

Krásný gól

Reagovat
Lupi_1927

GOOOLL vy Kundy německý!!!

Reagovat
Freedo

Volič SPD? Jste k smíchu, snad to Němci celý vyhrajou

Reagovat
Lupi_1927

Co to má společného s SPD ty retarde? Proč do všeho taháš politiku, když nemáš jiný argument...

Reagovat
Kincl

Snad zas přijedou sudeťáci do Čech, ať ti praskne cevka.

Reagovat
Freedo

Reagovat
Lupi_1927

Koukám, že jsi příbuzný s Konradem Henleinem, když ti to tak imponuje

Reagovat
Kincl

Ne ale jsem ze Sudet

Reagovat
Lupi_1927

Je to znát no

Reagovat
fenixLFC

Reagovat
Kiss Me Polka!

pytel brambor v bráně

Reagovat
jirka-fcb

reagoval strašně pozdě

Reagovat
jirka-fcb

Tak ta Germánům slušně tlačí káru.

Reagovat
veikko

Tvl, tak ta má notičky... To na Kimmicha nebyl faul ani náhodou.

Reagovat
-MeGa-

Neuer na turnaji tuším ešte nemal ani zákrok ale neviem či niektorý z gólov mal aj reálne šancu chytiť

Reagovat
Freedo

Tohle šlo mezi nohama

Reagovat
-MeGa-

Tento určite nemal šancu chytiť

Reagovat
Jardman

to je jak proti psg 1. zapas

Reagovat
John Obi Mikel

Co to píská ta ženská tvl

Reagovat
jirka-fcb

té sudí musel nějakej Němec šáhnout na švába

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
antiHavel

Strasny co ta pi... piska

Reagovat
David4

Jděte do prdele s těma ženskejma to snad není možný co předvedla za těch 20 minut...

Reagovat
-MeGa-

Súhlasím, že nepíska dobre, ale naozaj si myslíš, že je to tým, že je to žena?

Reagovat
John Obi Mikel

Tak kdyby nebyla žena, tak se na to MS se svojí výkonností nedostane.

Reagovat
jirka-fcb

Reagovat
pa3ce

Videl si pískať niektorých mamlasov na týchto MS? Prípadne výkvet mužských rozhodcov v PL? To by ma zaujímalo akú protekciu využívajú dementi ako Taylor a Oliver pri svojej výkonnosti

Reagovat
John Obi Mikel

Tak když z metru nevidí vysokou nohu, tak by měla okamžitě ukončit rozhodcovskou kariéru.

Reagovat
fenixLFC

takze rovnako ako taylor alebo oliver...alebo vacsinu PL rozhodcov

Reagovat
fenixLFC

Reagovat
jirka-fcb

jdi s těma rádobypokrokovýma kecama do prdele

Reagovat
jirka-fcb

Ekvádorci hrají krásně. Jezdí jak na motorkách.

Reagovat
Neon

Undav na lávce, na Havertze je teda místní diskuze krátká

Reagovat
-MeGa-

S takýmto supportom od záložníkov je jedno či je na ihrisku Undav alebo Havertz alebo Gerd Muller

Reagovat
Kincl

Další rozdíl prostě oproti naší repre. Ekvádorec to zkusí proti dvoum Němcům do klíčky a má u prdele zda to vyjde a budou se muset vracet. Naši by to vše vrátili přihrávkou zpět.

Reagovat
antiHavel

Zas bych nesrovnaval naslaply ekvadorce s nasema zebrakama

Reagovat
ACSeRw!n

ta rozhodci je slusne mimo

Reagovat
fabec1222

Tak bloncka - arijka...To jsou pudy

Reagovat
Kincl

Za chvíli bude potřebovat skopčák podprsenku pokud se ještě vyžere

Reagovat
KubaM

Je tady Veikko? Jak to dnes vidíš?

Reagovat
veikko

Tak výkon dobrý, ale mám hlavu v dlaních a říkám si, proč ten pohyb nemohl být alespoň podobný s Curacaem...

Reagovat
veikko

Abych to rozepsal, popravdě jsem čekal mnohem dominantnější hru z bloku. Caicedo je nějak z formy a ten dvoučlenný střed hřiště pak docela trpí, Ekvádor měl tu hru založenou na častých ziscích míče na soupeřově půlce (což by se povedlo Platovi i dneska, nebýt paní rozhodčí...). Moc se mi líbí Angulo, naopak Platovu roli by měl ideálně plnit mnohem kreativnější Páez, jenže je to líná lemra. Nedaří se ani Hincapiému, ale zase celkem podporuje i útok.

Střízlivě to vidím na prohru Ekvádoru o gól po brejku v nastavení, kdy už pojedou vabank.

Reagovat
KubaM

a vyšlo to! Krásný příběh!

Reagovat
John Obi Mikel

Němci mi nepřipadaj moc ve formě. Stejně jako proti Slonům se trápěj.

Reagovat
bayern987

Nmecha a Pavlovic se trápí, nehrají vůbec dobře a proto chybí kontrola ve středu hřiště

Reagovat
lajka30

A co teprve takový Havertz.

Reagovat
bayern987

Absolutně nechápu co tam furt dělá a co víc musí Undav udělat pro to, aby hrál v základu.

Reagovat
fabec1222

Nag asi prostě nechce měnit vítěznou sestavu. Což může být pochopitelně dost kontraproduktivní

Reagovat
Bayern +

Najzbytočnejši útočník ever. Nehovorím celkovo ako hrac, hovorím zbytočný ako klasická 9.

Reagovat
fabec1222

Podobně jako Argentina, tak by si měli vyzkoušet zkusit hrát něco jiného

Reagovat
Gremlin

Nemci sú úplne priemerný tým bez špičkového strelca, tvorcu hry, krajných obrancov a stoperov.

Reagovat
-MeGa-

Musiala po zranení absolútne bez formy (dúfam, že sa mu jedného dňa ešte podarí do nej dostať), Rudigerovi a Wirtzovi nevyšla sezóna a Havertzovi chýba podpora. Všetko ostatné už len viacmenej priemerní hráči, vrátane Saneho, ktorý je už za zenitom.

Reagovat
vladino10

Tah je v pohode, Kimmich...neviem, v Mníchove by asi nikto nepovedal že mal zlu sezóny, na druhej strane tie zálohy ktorých bol súčasťou nefungovali často tuchelovi ani nagelsmannovi - vždy sa to hádzalo na Leona/Sabitzera. Keď sa tímu darí je to fajn, keď nie nevynikne a nestrhne to.

Inak máš asi pravdu, škoda, že sa zranil Karl, nehovorím, že by to všetko strhol na nemeckú stranu, ale určite by to bolo lepšie ako Beier na krídle snažiaci sa jeden na jedného.

Každopádne áno, časť, keď sedel na lavičke Draxler, Podolski alebo Mario Gomez sú preč...

Reagovat
-MeGa-

Na Kimmicha som zabudol (aj to je veľavravné vzhľadom na jeho dnešný výkon). Príde mi však, že aj on ide už výkonnostne z kopca. Síce mierne, ale predsa. Minimálne v tej defenzívnej činnosti je dosť nevýrazný a málo dôrazný. Ale ok, jeho môžeme považovať za hviezdu. Taha by som však za nejakú hviezdu nepovažoval. Nie je to zlý stopér, ale určite to nie je špička čo sa týka jeho postu. To, že hrá v Bayerne je skôr dôkaz toho, že od čias Danteho, Boatenga či Hummelsa, Bayern nevie vyriešiť stopérsky post. Ale to je už iná téma.

Toho Karla je mi tiež dosť ľúto, lebo ako hovoríš, tak hra by síce na ňom nestála a nepadala, ale bol by zaujímavou alternatívou.

Súhlasím s tým, že Nemcom chýba na lavičke Draxler, Gotze a pod., ale chýbajú im aj Ballack, Schweinsteinger, Kroos, Muller, Boateng, Lahm, ale aj taký hráč ako napríklad Torsten Frings - on síce nebol nejaká worldclass superstar, ale bol to pán futbalista. Nemci síce bývali turnajové mužstvo, lebo aj keď neprišli na turnaj s nejakým vynikajúcim kádrom, tak sa zvykli ďaleko dostať. Ale v tejto generacii nemeckých futbalistov mi chýba tá buldočia mentalita, ktorá bola pre Nemcov kedysi tak typická.

Reagovat
celeb

kedy sa menili pravidla ohladom vysokej nohy? Zda sa, ze anglicky/nemecky vyklad pravidiel je dost odlisny od pravidiel platnych pre ostatne timy.

Reagovat
fabec1222

Co je, proč studio přeplo na ARD?

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Coutinho10

co to Franz nacvičoval s tou němčinou ?

Reagovat
Ligter

co to bylo za teď za lekci němčiny s tím Strakou, to tam je standardně?

Reagovat
antiHavel

Casto no

Reagovat
John Obi Mikel

Já si myslim, že by neměly zvát ožralé lidi do studia. Proč tam mluví doprdele německy?

Reagovat
Ligter

a bez hajlování, úplně zbytečný pak

Reagovat
antiHavel

Proc ozraly hned

Reagovat
John Obi Mikel

Tak proč by střízlivý člověk najednou přepnul do němčiny?

Reagovat
antiHavel

Protoze tam vsichni mluvej nemecky a delas jak kdyby si neznal tataracka franze, to neni vyjimka

Reagovat
antiHavel

Tonuz si snad dela prdel ta krava

Reagovat
antiHavel

No slava

Reagovat
Freedo

Tohle faul byl, měli by to odvolat

Reagovat
veikko

Tvl, typická ženská. Jak má chlap metr šedesát jako Vite, tak jí nestojí ani za pohled evidentně...

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
John Obi Mikel

To na tý půlce víc faul než ta penalta Ta sudí vypadá, že píská fotbal poprvé

Reagovat
Lupi_1927

Snad poprvé a naposled už

Reagovat
John Obi Mikel

Pískala nás, takže poprvé ne.

Reagovat
Lupi_1927

A jo vlastně, to mi uniklo

Reagovat
John Obi Mikel

Akorat tam nebyla jedina sporna situace

Reagovat
lajka30

MLS není asi moc kvalitní liga.

Reagovat
Kincl

To je dement ten blondak furt něco, haze rukama, litá tam jak vocas

Reagovat
Freedo

Kdyby to dělal Nagelsmann, tak tu o tom je 20 komentářů

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
fenixLFC

Reagovat
fabec1222

Reagovat
OTASi

Uznat gól po šlapáku do hlavy, to je něco šílenýho. Když ještě vezmu v potaz že to je na MS a že to posvětí VAR, je to až skandální. Nechutná tlačenka

Reagovat
Kincl

Tak by to bylo 0:0 no

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
vitasrp

To je úplně příšerný výkon sudí.

Kdyby bylo možný střídání i u soudců, tak bych si ho ze strany Ekvádoru v tuhle chvíli vyžádal.

Reagovat
veikko

I ta žlutá pro Franca vznikla z toho, že si rozhodčí na čáře nevšimla jasného autu pro Ekvádor u rohového praporku.

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
Cotton

přitom nás s JARem pískala bezchybně

Reagovat
John Obi Mikel

Zas tam neměla moc co zkazit.

Reagovat
Cotton

Navíc tam byla na hřišti nejrychlejší

Reagovat
Whitemedia

Nagelsmann je teda děsně ubrečená kurvička.

Reagovat
Whitemedia

Býval takový vždy a nebo mu ruplo v bedně až teď, co nabral asi 15 kilo?

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
netopier

Táto rozhodkyňa je presne tá policajtka, ktorá ti dá pokutu za autolekárničku po expirácii.

Reagovat
-MeGa-

Sané zrelý na striedanie

Reagovat
John Obi Mikel

Škoda, že tam teď ta Ennerova rána nespadla, to trefil hezky.

Reagovat
fabec1222

Jak mu ještě ukázala, že ho má malýho

Reagovat
KnoxXx

dalsi uspech prezidenta Trumpa

Reagovat
fabec1222

Už byl aspoň na jednom zápase?

Reagovat
John Obi Mikel

Tah

Reagovat
antiHavel

Ale paradni zapas

Reagovat
ACSeRw!n

vamooos

Reagovat
PP

Mít křídlo Sané s Maduekem v jednom týmu, tak se musíš zastřelit..

Reagovat
John Obi Mikel

Sterling-Mudryk-Madueke bylo horší

Reagovat
Moshe Dajan

Platič!!!!!

Reagovat
John Obi Mikel

Bude ofsajd?

Reagovat
John Obi Mikel

Tam byl na čáře

Reagovat
KnoxXx

chcem ekvador v PO

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
KnoxXx

neuer ako namalovany

Reagovat
Kincl

Co měl dělat. Spíš chyba Taha

Reagovat
Coutinho10

hezky do toho Equador šlape, zasloužený vedení

Reagovat
Churro

Reagovat
Firkraag

Je dobrý, že se takovýhle drobný kontakty pouštějí a VAR se do toho moc nesere.

Reagovat
fabec1222

Ekvádor půjde případně asi na Mexiko?

Reagovat
KnoxXx

to by Mexiko bolo zhrozene (snad jediny tim, kde by stratili vyhodu hrania v 2200m nad morom)

Reagovat
fabec1222

No vychází mi to tak, jelikož z A i B se asi postupovat bude, kdežto z C ne, ještě by z toho mohla bejt teoreticky asi Anglie

Reagovat
O.Giroud

Nemci dolitali bez Nica.

Reagovat
bayern987

Rudiger-Tah je průser

Reagovat
O.Giroud

jeden z dôvodov prečo sme ich dali, komici obidvaja aj v ten deň

Reagovat
Firkraag

Mě ta ženská baví, jak to vůbec nepíská.

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
Firkraag

Je na tom krásně vidět, jak ti hráči strašně moc simulují. Jak se vždycky najednou zvednou a bolest je pryč

Reagovat
Bonetti1

Reagovat
Salfovic

Vždyť je vždycky kilometr daleko.

Reagovat
veikko

Btw ten Beccacece má na tribuně dvojče, ne? Ten tam skočil sám za sebou.

Reagovat
Wednesdayite

Wow, Ekvádor je boží.

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Dobře ta ochechule (ne)píská

Reagovat
Churro

Proč mu řiká Ándželo? to si za tu dobu co byl ve Spartě nezjistili jak se to čte?

Reagovat
veikko

V přenosech z Jižní Ameriky to tak četli. U těch jihoamerických jmen je občas ta výslovnost divná.

Reagovat
Churro

Reagovat
John Obi Mikel

Němci úplně příšerní od střídání Kimmicha

Reagovat
Spalovač šancí

Vyloučit fanouška!

Reagovat
KnoxXx

beccacece fakt komik

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Salfovic

To byli jeho bratři ?

Reagovat
fabec1222

To je šašek, twle

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
HV

Třeba má radost, že porazili Němce

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
Lupi_1927

Ekvádorci srdcaři jako sviň. Krásné emoce

Reagovat
monkej

Toto chceš vidieť na MS

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Modroočko

Reagovat
Edgewalker

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
Imago

Reagovat
Vápeník

Reagovat
Edgewalker

Reagovat
John Obi Mikel

Beccacece namazal hejtry na chleba

Reagovat
Dominator

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
Geordies

Tak tohle bude mít Albion ku*va náročné

Reagovat
veikko

Ježiši, já jsem zpocený až na pr... ale JOOOOOOOOO!!!!!!

Reagovat
Moshe Dajan

skvělý výkon

Reagovat
Modroočko

Reagovat
John Obi Mikel

Franz bude mit dobrou naladu po dnešku

Reagovat
Referee©

Problematika prosazování žen do mužského sportu. Kdyby byl ranking nehledíc na gender, nemám s tím problém. Bohužel je opravdu tato rozhodčí v rankingu, že by měla jet na MS nebo je tam proto, že je žena.

Berte si, že pro každého mužského je MS vrchol kariéry a nedostanete se tam jen z důvodu kvót pro ženy. To je frustrující. Ale netvrdím, že ženy nemohou pískat líp než muži. Nás odpískala dobře. Ačkoliv to bylo tak 4x pomalejší.

Reagovat
Vápeník

Je tam jen kvuli frndě

Reagovat
Lupi_1927

Reagovat
KubaM

Já jsem rozhodně rád, že i ženy dostávají v mužském sportu prostor. Nicméně si nemyslím, že by MS měla nějaké kvoty na žeby. Jinak mi nepřišlo, že by kromě té chyby u německého golu dělala tolik chyb. A pro příště se může opět zlepšit. Ale mnohé výrazy tady v chatu vůči ní jsou dost nechutné, styďte se.

Reagovat
Vápeník

Však kdyby měla šulina místo frndy, tak tam není a pískal by někde divizi.

Reagovat
Bonetti1

Ekvádor příští kolo konec.

Reagovat
John Obi Mikel

V Německu bude veselo

Reagovat
Coutinho10

super emoce, Ecuador zaslouženě, těším se na ně i ve vyřazovačce

Reagovat
Bonetti1

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Vápeník

Reagovat
KubaM

Reagovat
pobody's nerfect

Nádherný výkon. Takto se bojuje v zápase o všechno. Ekvádor potrápí každého soupeře

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
KubaM

Reagovat
fenixLFC

to si straka vazne mysli ze je vtipny ked tam zacne hovorit nemecky?

Reagovat
Dominator

pekne, ekvador nebol horsi v ziadnom zapase, a ze mal po prvych dvoch zapasoch iba bodik, bolo dost krute/nestastne

Reagovat
Modroočko

Paráda. Ako povedal Majo Zeman, mužstvo ako Ekvádor by vo vyraďovačke fakt chýbalo. Ak v šestnásťfinále narazia na Mexiko, Mexičania možno zase neprelomia kliatbu quinto partido.

Reagovat
Lupi_1927

Pro Ekvádorce může být paradoxně nadmořská výška možná větší výhoda než pro samotné Mexičany

Reagovat
Dominator

ale takmer tu ten ekvador zarezali, ked prvy nemecky gol nemal platit a potom odpiskana taka penalta (nastastie bol predtym faul)

Reagovat
Gremlin

Tak píska sa podľa veľkosti trhu a marketingového potenciálu..

Reagovat
Spalovač šancí

Až na tu vysokou nohu pískala rozhodčí skvěle (a tu nohu si mohou rozdělit s VAR). Hlavně v druhém poločase Ekvádorci několikrát přeskočili Němce. Ti nejprve dodatečně padali na zem. Ale když zjistili, že jim to fakt nežere, tak přestali padat. A jak nevěděli, co v takové situaci dělat, zůstali stát jako Y a čumeli jak vyorané myši a Ekvádorci to mezitím valili dopředu.

Za mě je tento posun v pískání naprosto super, protože to neuvěřitelně zvýšilo tempo hry a též to otevírá prostory pro útočení. Raději takové zápasy s občasným přehlédnutím faulu u skórujícího týmu, než rozkouskovanou nudu plnou odpiskanych nefaulů.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele