základní skupiny - skupina L, 2. kolo
23.06.2026 22:00 CET
0 : 0
(0:0)

Reportáž

Momentka z utkání Anglie s Ghanou (© FRANCK FIFE / AFP)

Anglie navázala na gólové hody strohou podívanou. Ghana vydřela cenný bod

Týmy Anglie a Ghany se po opatrné remíze 0:0 v Bostonu přiblížily postupu do vyřazovací fáze mistrovství světa, oba mají shodně čtyři body. Ve skupině L zůstává před utkáním Chorvatska s Panamou situace otevřená, rozhodovat tak může až závěrečné kolo. Reprezentanti Albionu nedokázali navázat na atraktivní přestřelku s Chorvatskem, zatímco Ghaňané dosud neinkasovali jediný gól.

Díky teplotám v Bostonu, které byly pro Anglii mnohem příjemnější než ty doma za Atlantikem, si Albion dokázal vytvořit rytmus, díky němuž se Ghana v úvodní fázi zápasu téměř nedotkla míče. Carlos Queiroz se svým výběrem vsadil na defenzivní taktiku podobnou té, která jim v úvodním zápase přinesla vítězství nad Panamou. I přes dalekonosnou ránu Declana Rice, která skončila těsně nad břevnem, soupeře africký výběr úspěšně brzdil.

Záložník Arsenalu se později v první půli dostal i k hlavičce, ale šancí bylo pro Three Lions opravdu poskrovnu. Ghana se těsně před pauzou konečně začala více osmělovat, ale za celých 45 minut si nepřipsala jedinou střelu, což pro Black Stars znamenalo již devátý zápas v řadě bez vstřeleného gólu v prvním poločase.

Utkání příliš velký vzruch nepřineslo ani po změně stran. První střelu na branku si připsal až Anthony Gordon, jehož pokus však snadno lapil Benjamin Asare. Ghana po této akci začala díky přímočaré hře častěji hrozit a anglická střídání přinesla více kreativity, přesto se na skutečné příležitosti čekalo až do závěrečné desetiminutovky. Plzeňský útočník Prince Kwabena Adu se řítil vpřed po boku Antoinea Semenya, jenže Jordan Pickford včas vyběhl a šanci zmařil.

Největší možnost zápasu však měla teprve přijít. Asare tečoval střelu Bukaya Saky těsně vedle, následně po přesném centru Reece Jamese hlavičkoval Nico O’Reilly do břevna a dorážející Harry Kane napálil míč vysoko nad.

Ghana zůstává jedním z mála týmů, které na tomto šampionátu ještě neinkasovaly, ovšem Anglie tentokrát ani zdaleka nepředvedla takovou ofenzivní sílu jako při výhře 4:2 nad Chorvatskem v prvním kole. Ačkoliv čtyři body budou ve většině skupin k postupu stačit, před večerním zápasem skupiny L mezi Panamou a Chorvatskem není nic jisté.

Autor: Livesport.cz / Max Davis

Komentáře (293)

Přidat komentář
John Obi Mikel

3:1

Reagovat
BANIKOVEC 167

2:1

Reagovat
Elmas

2:2

Reagovat
$d0lar$

4:0

Reagovat
Pepesma

2:0

Reagovat
Conceicao Andy

Anglie s přehledem, Ghana je slabounká.

Reagovat
Conceicao Andy

Reagovat
veikko

Tip 3:1, pro dobro MS snad i vyšší rozdíl ve prospěch Anglie, ať Ghana vypadne ve skupině. Z jednoho z nejsympatičtějších týmů Afriky udělali tamní hlavouni během pár let pravý opak.

Reagovat
Bonetti1

3:0

Reagovat
Fleury

Bohužel 4:0

Reagovat
Zephyr

3:1

Reagovat
Černej Pták

2:0

Reagovat
Kepy_FCB

Tak nízké kurz

Reagovat
ACSeRw!n

2:1

Reagovat
Coutinho10

Stones posazen, v základu Guehi

???????????????????????????? ????????: Pickford; James, Konsa, Guehi, Spence; Anderson, Rice; Madueke, Bellingham, Gordon; Kane

????????????????: D. Henderson, Trafford, Stones, Burn, Chalobah, Quansah, O’Reilly, Mainoo, Eze, Rashford, Saka, Rogers, J. Henderson, Watkins, Toney

Reagovat
oli9

3:1

Reagovat
oli9

Kane dnes 2 goly trend je trend

Reagovat
fricky22

Tu budem prekvapený ak to bude o menej než 4 pre Albion, Ghana je slabučká...

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
Pepesma

Reagovat
celeb

o osem aspon

Reagovat
Derley

tpč ten Šmicer je ještě víc rudej než obvykle

Reagovat
Cotton

Víc než když hrál za Liverpool?

Reagovat
Cotton

Mám Kane dá gól a ve 30. minutě povede Anglie, to nemá kam

Reagovat
fabec1222

Nebo Kane 1,5+

Reagovat
arvncrtx

To mám taky, tak snad se ve 2. poločase rozhodne nastoupit

Reagovat
Coutinho10

při tý sázce vedení do té 30. nebo 75. minuty nejvíc potěší, když to kolem 25. a 70. minuty se to na pár minut pozastaví kvůli hydratační pauze

Reagovat
Coutinho10

*když potřebuješ ještě ten gól

Reagovat
Cotton

já blbec si na to nevzpomněl

Reagovat
Coutinho10

j, ale taky jsem se u jednoho zápasu nechal nachytat

Reagovat
Moshe Dajan

0:1 (Yirenkij)

Reagovat
MystycMac

Že vás to baví pozerať , zatiaľ som nevidel ani minútu a evidentne o nič neprichádzam. Trápny turnaj z mizernou kvalitou kto je zvedavý na Irak Haity Kapverny Curucao aťd, by som bol zvedavi či nejaky blázon pozeral napr dnes Jordánsko- Alžírsko

Reagovat
Hydahum

Tak je znát, že si nic neviděl když mluvíš o Kapverdách jako o mizerným týmu

Jo a já jsem dneska pozeral to Jordánsko s Alžírskem

Reagovat
KnoxXx

jordansko s alzirskom bol vyborny zapas

Reagovat
Sandst0rm

vidět sem jenom prodloužený sestřih teda

Reagovat
Mirek na tenisu

Těšíš se na lahůdky typu Ml. Boleslav - Zlín?

Reagovat
QooBo

Reagovat
Beči

A koho to zajímá?

Reagovat
Cotton

nikdo tě nenutí se dívat, většina zápasů je ale naprosto super

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Mirek na tenisu

Reagovat
Kepy_FCB

Anglani si hrají na Španěly

Reagovat
Pigeon

To byly nejabsurdnější prvních 3:30 minut zápasu ever

Reagovat
Moshe Dajan

?

Reagovat
inferno08
Reagovat
Pigeon

Přesně na to jsem myslel

Reagovat
Firkraag

Netřeba rozklikávat a to jsem to ani neviděl tu Anglii. Předpokládám MEX-POR?

Reagovat
fantomas10

Gordon Madueke vy bezte doprdele uz, madueke kridlo a sami nahravky na stopery

Reagovat
John Obi Mikel

Queirozuv klasický beton, jsem na Anglány zvědav jak jim to půjde.

Reagovat
fantomas10

Ghana zkurvena tohle je peklo

Reagovat
Moshe Dajan

vsadils na gól do desáté minuty?

Reagovat
fantomas10

Over 8.5 strel

Reagovat
KnoxXx

kto pozeral zapas s panamou, tak uz je pripraveny

Reagovat
Mirek na tenisu

Pochodový fotbal. Obehrávání bloku... házená o 11 hráčích.

Reagovat
fantomas10

Co nejdriv tem devkam gol delejte

Reagovat
Interista_4ever

Queiroz to je taky taková zkamenělina alá Koubek . Jak může někdo neustále najímat takové trolly nikdy nepochopím...

Reagovat
fantomas10

Sileny

Reagovat
Sandst0rm

Docela se divím, že si může dovolit nechat na lavičce Sulemana z Bergama, Asanteho z Coventry nebo třeba Seidu z Rennes. Z pohledu Ghany nadstandardní hráči oproti některým v základu

Reagovat
ACSeRw!n

je to jeden z nejlepsich treneru historie, trosku ucty

Reagovat
Interista_4ever

Prostě se mi jen nelíbí jeho pragmatický styl, tak co na tom nechápeš??

Reagovat
antiHavel

Treba jak rikal typek ve studiu, nez prisel, dostavali ranec goku, porad jina obrana a proste se na to zameril no a dost to zlepsil evidentne.

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
John Obi Mikel

Queiroz ale ten blok aspoň umí

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Interista_4ever

Reagovat
fantomas10

to zase jo

Reagovat
Mirek na tenisu

Brouk Pytlík Zelenka v akci. Jak to měl kdo hrát, neměl, jak by to hrál on... drž frasnu, Zelenka.

Reagovat
Moshe Dajan

ten Rýže se před každým kopem z klidu tváří, jako kdyby v hlavě počítal rovnice o třech neznámých

Reagovat
Mirek na tenisu

...a přitom zvládl jenom velkou násobilku.

Reagovat
fantomas10

Chcanec jak pica - hydratation break

Reagovat
PP

reklama je ale prostě domluvená..

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
fabec1222

Twle další bušení do zdi Tyhle zápasy jsou dobrej děs

Reagovat
Moshe Dajan

kdo nefandí Ghaně nemá duši angličtí hnusáci stejně vypadnou na penalty, zbytečné se snažit

Reagovat
Sandst0rm

Kdo nefandi Ghaně není šaman

Reagovat
Hachim Mastour

Reagovat
Cotton

Reagovat
Sandst0rm

Dnes to vypadá na klasický Tuchelball. Kdo má vsazeno počet gólů na overy nebo na Kanea 1,5+ bude dost napjatý

Reagovat
fantomas10

Slusna chcanka po tom jak navnadil s chorvatama

Reagovat
fantomas10

Zkurvysyni tohle neni ghana ty vole doprdele

Reagovat
Sandst0rm

Takovou Ghanu jsme potřebovali před 20ti lety

Reagovat
Mirek na tenisu

Ani tu tragédii nepřipomínej.

Reagovat
fantomas10

Proti tomuhle jsou strely z dalky no ale nepochopil to ani guardiola ani tuchel evidentne

Reagovat
Beči

Od Anglie to je skoro tak hnusný fotbal, jaký předvádíme my.

Reagovat
Hachim Mastour

Reagovat
arvncrtx

Anglie pomalá a bez nápadu, jak kdyby čekali, že se Ghana porazí sama.

Reagovat
Bonzaj

Ghana Koubekball.

Reagovat
fabec1222

Dneska je to jak od Martineze...

Reagovat
Sandst0rm

Co je to ve studiu za brankáře?

Reagovat
arvncrtx

Studio jsem neviděl, tak jen tipuju - René Higuíta?

Reagovat
Sandst0rm

Těsně ale vedle

Reagovat
Coutinho10

Hladký

Reagovat
Sandst0rm

díky

Reagovat
Sandst0rm

A nevíš kdo je ten druhej týpek, ten jak toho ví hodně o ghanským fotbale?

Reagovat
Coutinho10

toho vidím taky prvně

Reagovat
Mirek na tenisu

Já původně myslel že je to ten borec ze Seznamu co posílal kolegyním maily jakou má výbavu... znalec anglického fotbalu. Oni ho pak vyhodili. Když ho zabrali zblízka myslím že je to někdo jiný.

Reagovat
Coutinho10

j, Hošek ne, ten je starší, tmavý vlasy, brejle

tohoto ve studiu podle mě vidíme a slyšíme o něm poprvé

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Ghana fyzicky skvěle disponovaný tým

Reagovat
Sandst0rm

Jo ten jejich presink je smrtící

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Co to s tim má společnýho

Reagovat
Sandst0rm

Pokud nechápeš, co to s tím má společnýho, tak je to marný.

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Je to marný, protože jsi šašek.

Reagovat
Sandst0rm

Tvůj názor mě nezajímá, ale díky za pozornost.

Reagovat
Ragnar Lothbrok

V pořádku, tak potom ale nereaguj na moje komenty nesmyslama.

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
$d0lar$

Ghanu trenuje Arteta?

Reagovat
John Obi Mikel

Carlos Queiroz -> viz Írán poslední 3 šampionáty. Klasik

Reagovat
Ichbin Kobalt

kura ,to je nuda, když si vzpomenu Eapana 82 ,Mexico 86 a Italia 90 ,to bylo masaker

Reagovat
Puskas

Právě že v 90. to byla nuda ve velké části zápasů.

Reagovat
Ichbin Kobalt

maš pravdu,ale kdysi ,jsem to prožival ,jako prase ,ted mi to je jedno

Reagovat
Salfovic

To byla krása

0 střel na bránu

Reagovat
Sandst0rm

Tak to je dokonalost

Reagovat
arvncrtx

Zatím dobrá uspávačka a nejen díky Ghaně, Angláni mají tempo, jak kdyby měli za sebou dvanáctku ve fabrice. Přitom mají dost kvality, aby tu zeď prorazili, kdyby trochu zabrali.

Reagovat
Gremlin

Nevedia hrať do plných. Preto hrali tak dobre s Chorvátmi a teraz tak zle zo zatiahnutou Ghanou. Nemajú kreatívnych hráčov vpredu a tie krídla čo majú sú tak na úrovni ČR. Ghana prekvapive, že s takými hráčmi akých majú v predu hrajú také catenacio ale asi hrajú o bod alebo a skore a zatial im to vychádza.

Reagovat
Sandst0rm

Queroiz je skvěle takticky připravil. Je až k neuvěření, že dokážou takhle bránit. Ještě před pár měsíci byli v rozkladu a dostali by bůra.

Reagovat
Martin9719

Reagovat
Beči

Doufám, že Ghana vyhraje. Anglie předvádí tradičně nechutný fotbal, vzhledem k tomu, jak kvalitní má kádr.

Reagovat
Hachim Mastour

Reagovat
Pepesma

a Ghana má vyhrát jako proč? že betonují lépe než naši bprvi?

Reagovat
Pepesma

*borci

Reagovat
Beči

U Ghany proti Anglii je to ale tak nějak očekávatelné. Naopak rozhodně ne.

Reagovat
celeb

Reagovat
icka

Reagovat
Hachim Mastour

Madueke čaptavý a Gordon nič nehrá

Reagovat
Pepesma

Bellingham za to bych mu dal žlutou, úplná zbytečnost těsně před koncem

Reagovat
Sandst0rm

Tiskovka

Reagovat
Cotton

Zatím nejhorší zápas turnaje, i ty naše byly lepší

Reagovat
Pepesma

něco jako Švýcarsko Katar

Reagovat
Interista_4ever

Tak zápas Panama vs Ghana byl taky takový..

Reagovat
John Obi Mikel

Asistent myslí, že docela dobrý

Reagovat
Martin9719

Někdo řekne 0 střel na bránu. Já ale vidím neskutečnou defenzivní připravenost od Queiroze. Je to prostě nedoceněný architekt, který stál jednak za úspěchem MU a jako stará škola už od působení z Íránu deptá silnější soupeře. Dost lidí se bude smát, ale jestli mě na MS něco zaujalo tak je to Ghana. Tenhle systém navíc sedí i hráčům jako Ayew, který se tam ve svým věku nemusí honit až někam k brankáři při rozehrávce.

Reagovat
Sandst0rm

No a hlavně je důležitý zmínit v jakým špatným stavu byla defenziva Ghany, když jí letos v dubnu přebíral. To je prostě takovej malej zázrak, co s nima za tu krátkou dobu dokázal udělat.To si zaslouží minimálně respekt.

Reagovat
Martin9719

Reagovat
Hydahum

hrají na co mají, bojují, padají do střel, bod jim stačí k postupu, který narozdíl od některých týmů chtějí.

Kdyby hráli otevřeně budou o půlce tíct 3:0, a budeme žehrat že je to zbytečný zápas.

Je to mistroství světa a já nevidím důvod proč by neměli dělat to co je nejvíc přiblíží úspěchu

Reagovat
Martin9719

Velký turnaje se ani ve většině nehrají na přestřelky. Oni ale taky v mnoha případech dokážou dobrou kombinací z presu Anglie vyjet s míčem. Queiroz je vlastně takový El Cholo na mezinárodní úrovni.

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
Bonzaj
Reagovat
Bonzaj

Naprosto epic

Reagovat
nezbedná klobáska

Bosák dělá machry, že pauza na pití je ve skutečnosti komerční přestávka, přitom ještě před pár dny byl snad jedinej člověk na světě, kterej nechápal, že pauza se musí držet na vteřiny přesně právě kvůli reklamnim slotům a hrozně se tomu divil..

Reagovat
fantomas10

5000 odepsano ted se tam klidne pojebte, musime to nahrat jinde

Reagovat
Sandst0rm

teď to nasyp na opak toho, na cos to původně dával

Reagovat
Cotton

Reagovat
Jesfey

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
Jesfey

Divím se, že Bellinghama neposadili. To byla jedna velká tragédie.

Reagovat
fricky22

Zbytočné držanie lopty, stačí max 70 proti týmto autobusárom

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Partey top hráč pořád

Reagovat
fantomas10

Gordon co chce delat v barcelone tvl

Reagovat
Sandst0rm

Vypadá to že chce chodit

Reagovat
Salfovic

Presovat až se z něj bude kouřit.

Reagovat
KnoxXx

behat za zvysnych 9 hracov v poli

Reagovat
John Obi Mikel

Gordon a Madueke dnes nemají svůj den.

Reagovat
fantomas10

ale tohle mi prijde ze ss pise kazdy druhy zapas

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Pro změnu u Maduekeho

Reagovat
Whitemedia

Já hrát s Maduekem, tak ho zabiju.

Reagovat
John Obi Mikel

Jediný co, tak Gordon je ještě horší

Reagovat
martin.b

Stáhni už toho Gordona

Reagovat
nani92

sledovať Gordona v Barcelone bude najväčšie potešenie Madristov v budúcej sezone

Reagovat
antiHavel

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
fabec1222

Naopak to bude u Silvy

Reagovat
arvncrtx

Reagovat
celeb

a to sme mu zdvojnasobili plat z NU, ma cez 300k libier/week a zaraba najviac po FdJ (kde je to z dovodu jeho znizenia platu v case krizy, teraz zas zaraba viac). Uplne sialeny nezmysel od Barcy. To uz by aj Rashford bral menej + uz bol zohraty a chcel ostat. Nechapem. Ale mozno sa stane zazrak (alebo mu aspon moc neklesne cena, anglanovi, ked pojde naspat do EPL po roku).

Reagovat
Pepesma

trochu pohybu

Reagovat
Firkraag

Zelenka je vožralej?

Reagovat
Miguel19

Jako 80 mega za Gordona, Barceloně muselo slušně jebnout...

Reagovat
fantomas10

Reagovat
PP

neskutečné..

Reagovat
arvncrtx

Reagovat
celeb

za mna je jeho plat vyrazne vacsi problem, nez obstaravacia cena. Kazdopadne zatial to vyzera byt riadny fail.

Reagovat
fantomas10

Madueke pico to je sileny

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Proč to Rice nevzal na branku

Reagovat
KnoxXx

este by dal tuchel mohol hodit hendersona

Reagovat
KnoxXx

prince adu

Reagovat
fabec1222

Zlatej Freddy

Reagovat
PP

No, čím častěji vidím Noniho, tím více bych ho nechal prodat.. šílený koncový hráč.

Reagovat
John Obi Mikel

A chcete místo něj Gittense nebo Garnacha?

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
PP

kurva ani ze srandy.. Sancho je taky váš ne?

Reagovat
John Obi Mikel

Nn, tam jsme zaplatili United, abychom ho nemuseli kupovat (a místo něj vzali Garnacha ) ale Pedra Neta bych taky oželel

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Já bych ho v první řadě ani nekupoval a dal bych místo něj prostor Ethanovi. Ale co naděláme..

Reagovat
John Obi Mikel

Nehrál balón ani jeden

Reagovat
KnoxXx

s drobnom zmenou to vystihuje cely zapas - nehral futbal ani jeden

Reagovat
PP

a toto je jedna ze situací, kdy prostě nevíš jak to písknout.. To bylo čistých 50/50.. a v případě Pickforda rudá samozřejmě.

Reagovat
fantomas10

Pickford bez snahy hrat mic a je to faul na nej?

Reagovat
fantomas10

Jinak on je casovana bomba, ty vybehy ma hrozny a anglii to bude stat vysledek na ms

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Coutinho10

Adu to hned zpestřil

Reagovat
Sandst0rm

Pigford vyjebanec fakt

Reagovat
Hardrada

Pigford peknej strom

Reagovat
Firkraag

Madueke je fakt kouzelnej

Reagovat
Interista_4ever

Ať tam pošle Watkinse, tohle musí Anglie urvat.

Reagovat
SunFells

Rice Rogers Eze Saka Madueke mmm

Reagovat
martin.b

Trochu to vypadá, že koukáme na Arsenal

Reagovat
SunFells

Snad ano

Reagovat
arvncrtx

I podle zábavnosti zápasu.

Reagovat
SunFells

pozvedli to, ale nestačilo

Reagovat
Sandst0rm

On ještě nevystřídal Maduekeho

Reagovat
KnoxXx

Reagovat
fabec1222

Dobře Ghaňan ubránil

Reagovat
Firkraag

Reagovat
Coutinho10

twl, Adu by to dal, to naštve

Reagovat
Salfovic

Dřevák Plzeňskej

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Sandst0rm

Kua Semeno Princovi si vzal gól

Reagovat
fantomas10

Prince Adu jak ma chtit clovek 9 strel kdyz nevystreli z najezdu na golmana

Reagovat
John Obi Mikel

Nakonec vystřelil

Reagovat
KnoxXx

co sa v Plzni naucis, na MS ako by si nasiel

Reagovat
celeb

Reagovat
Sandst0rm

Třeba proto že do něho skočil Konsa

Reagovat
Salfovic

Měl stŕílet ještě před tím.

Reagovat
Sandst0rm

Tak vystřelil až potom no

Reagovat
REPLIKATOR

Semenyo

Reagovat
Bonetti1

Albion uplne v prdeli.

Reagovat
martin.b

Ten zákrok Konsy byl jako co tvl, jasná penalta

Reagovat
REPLIKATOR

VAR zase k hovnu

Reagovat
martin.b

Ghana slušně poškozena, už 2x během 20min

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
r.mrazik

u VARu sedi klasicky vemena no

Reagovat
r.mrazik

vsak to byl faul od toho obrance!!

Reagovat
Sandst0rm

úplně jasnej

Reagovat
nezbedná klobáska

Vždyť při skluzu vůbec netrefil míč, tohle se snad má minimálně přezkoumat, ne?

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
Firkraag

Slušnej AFCON tohle utkání teda

Reagovat
wwwx

Takovej náskok od obránce a rozhodčí nic? Za mě teda jasná penalta. Vůbec netrefil míč, jenom sejmul Adua

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
Profesor Ikebara

Reagovat
Badfaaar

Reagovat
Pepesma

ten obránce si docela dovolil

Reagovat
nezbedná klobáska

Semenyo zabrání gólu vlastního týmu svoji klobáskou, teď už jsem viděl všechno

Reagovat
Firkraag

žlutý se koukám nedávají, no to musí být peklo tohle

Reagovat
$d0lar$

To tam fakt neumi nikdo překopnout prvního obrance?

Reagovat
Pepesma

Kane i celý stadion

Reagovat
Hachim Mastour

Reagovat
wwwx

Reagovat
Cotton

Reagovat
KnoxXx

harry kane

Reagovat
Coutinho10

Kane

Reagovat
mr.Silver

Kane

Reagovat
John Obi Mikel

Tak teď měla Anglie 2 gólovky

Reagovat
Pepe1911

teď ty experti co to mají za kurz 1.18 asi museli dostat záchvat

Reagovat
Sandst0rm

Reagovat
arvncrtx

Já jedu od začátku MS za 500 vždycky tak 10-15 zápasů buď výhra nebo neprohra favorita, zatím nejdál vydržel tiket do 6. zápasu.

Reagovat
REPLIKATOR

Kane

Reagovat
Pepesma

Kane

Reagovat
nani92

Saka + Rashford musia už hrať základ namiesto Maduekeho s Gordonom

Reagovat
Moshe Dajan

škoda Adu

Reagovat
Pepe1911

Měli jste černošku?

Reagovat
Pepesma

nn, jen Míru Černoška

Reagovat
Mirek na tenisu

Míra? Zlaté zuby. Zlaté rolexky...

Reagovat
Blind Ref

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
Zephyr

Reagovat
QooBo

Reagovat
arvncrtx

Reagovat
Cotton

Všichni, jak to palcujete, to byly placený, nebo normálně uhraný?

Reagovat
Zephyr

je to moje současná přítelkyně, a platím občas leda svou hrdostí

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
Posledni Kovboj

Kamarade ja jsem s jednou porad zenatej (byt uz x let jen na papire)

Reagovat
celeb

po kolko sa daju zohnat v Afrike a kolko hodin mozu denne pracovat?

Reagovat
Beči

Ne, ale vyzkoušet rozhodně chci. Asiatku to asi netrumfne, ale...

Reagovat
Hachim Mastour

ten miss bola klasická Kaneovinka

Reagovat
John Obi Mikel

Rahman Baba

Reagovat
KnoxXx

legenda

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Vaše legenda

Reagovat
John Obi Mikel

Ještě minulé MS byl naším hráčem

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
Coutinho10

tak to už tam toho Adua mohl nechat

Reagovat
Jordi Alba

Ten týpek co tam spolukomentuje s Bosákem vždycky když ho slyším, tak si říkám k čemu tam vlastně je, to je dobrej masakr.

Reagovat
$d0lar$

11 tisic minus tleskam, fakt díky Kane..

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
Moshe Dajan

02 by tady měl dobrý sázkař cítit, takže neděkuj Kaneovi

Reagovat
arvncrtx

Jeho IG účet bude mít dnes hodně návštěvníků

Reagovat
mr.Silver

Ghana že tři střel na branku udělala 4 body

Reagovat
John Obi Mikel

Angličanům ta plichta zas tak vadit nebude, na Panamu si asi budou věřit.

Ghana postup Queiroz kouzelník.

Reagovat
Hachim Mastour

Anglicko môže byť rado, že proti nim nebola pisknutá penalta.

Reagovat
Coutinho10

asi férová remíza, oba týmy měly šance na to urvat tu výhru 1:0

Anglie se musí zlepšit směrem k vyřazovačce, protože kvalitnější tým je může potrestat

Reagovat
Interista_4ever

Dobrej kentus od Ghany Všem obhájcům týhle defenzivní sračky muselo srdce zaplesat samozřejmě .

Reagovat
lahodna.krepelka

.....

vsichni ti experti co tvrdili ze uzbekistan je na urovni Ghany

cr7 by si proti Ghane ani neskrtnul a vypadal by proti nim dneska jako vypadal proti Kongu. tipnu si ze Roncek uz neda gol na turnaji

Reagovat
Femboy Arda

To bylo fakt na Anglii jen 1,18

Vzdyt Ghana ma tolik dobrych hracu

Reagovat
Pepe1911

Klasická past, na ms sází spousta lidí, co fotbal vůbec nesleduje, tak bookie nahodí "tutovku"

Reagovat
nezbedná klobáska

Krása ❤ Souboj mezi arogantníma incestníma buranama a autobusákama se sériovym znásilňovačem nemohl skončit jinak než úchvatnou remízou 0:0

Reagovat
Bonetti1

Hlavně, že sis tam dal srdíčko ty buziku

Reagovat
arvncrtx

Ghana 2026 = Řecko 2004. Ale nečekám, že to dotáhnou, tipuju vyřazení v osmifinále a celkové skóre v turnaji 2:1.

Reagovat
John Obi Mikel

Mohli by na styl Švýcarska 2006 třeba vypadnout, aniž by dostali gól.

Reagovat
arvncrtx

Škoda toho jejich vstřeleného gólu proti Panamě. Hrát ve skupině 3x 0:0 a pak totéž předvést 5x v playoff a vždy vyhrát na penalty by bylo nejlegendárnější vítězství v historii fotbalu.

Reagovat
Jackmaker1991

To je v piči, ako pripiskujú tým zmrdom a favoritom na tomto turnaji.

Toto je najjasnejšia penalta aká môže byť.

Reagovat
REPLIKATOR

Reagovat
celeb

ja som zatial len jediny krat videl, ze by VAR opravil roh - a udialo sa to samozrejme v prospech Anglanov v 1. zapase. Ta protekcia je do oci bijuca pri rozhodovani - zlte, fauly, ...

Ono pre UK by bolo vitazstvo na MS obrovskym boosterom, socialnym aj ekonomickym. Snad z toho nic nebude, ale od fair-play to ma daleko.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele