Další články

PREVIEW - FINÁLE ME HRÁČŮ DO 21 LET

Dnes večer se rozhodne o novém mistru Evropy do 21 let. Ani jeden tým v semifinále nepřipustil překvapení a nakonec postoupil, i když Nizozemci byli k porážce velmi blízko a vyhráli až po divokém penaltovém rozstřelu. To Srbové si s Belgii poradili v normální hrací době 2:0 a po dvou letech opět mohou získat titul mistra Evropy...

TIPY EXTRA - EURO "21" (4)

Dnešek nabídne dva semifinálové zápasy. Všechny týmy postoupily zaslouženě, po dobrých výkonech, a tak se bude zřejmě na co dívat. Ve čtvrtek je pak na programu zápas o postup na Olympijské hry mezi Itálií a Portugalskem.

TIPY EXTRA - EURO "21" (3)

Skupinová fáze vrcholí a karty jsou rozdané celkem jasně. Z toho také pramení nízké kursy. Nizozemsko a Srbsko jsou semifinalisty a tím pádem i účastníky olympijských her. Zbytek týmů se o postup ještě popere, s vyjímkou Izraele, který již postoupit nemůže.

LVÍČATA PROHRÁLA SE SRBSKEM

Stadion De Goffer v Nijmegenu viděl šťastné vítězství srbského mužstva, které se díky brance Jankoviče z úplného závěru zápasu může radovat z postupu do semifinále a i ze zajištění účasti na olympiádě v Pekingu. Lvíčata už teď vědí, že jestli chtějí postoupit do semifinále, musí v posledním utkání porazit Itálií.

TIPY EXTRA - EURO "21" (2)

První sada zápasů přinesla nejedno překvapení. Snad největším je porážka Italů se Srbskem, to nikdo nečekal. Všechny týmy mají šanci předvést lepší výkony nebo alespoň stejně dobré. Nejvíc nás zajímá tým Česka. První zápas se povedl, i když mohl mít špatný konec. Uvidíme co přinesou další utkání.

LVÍČATA NA ÚVOD SMÍRNĚ S ANGLIÍ

Český národní tým do jedenadvaceti let vstoupil do evropského šampionátu bezbrankovou remízou se silnou Anglií. Na stadionu Gelredome v Arnhemu předvedla lvíčata velmi bojovný výkon, favorizované anglické mužstvo často přehrávala a dostávala jej do úzkých. Češi si vypracovali řadu šancí, avšak když už byl brankař Carson překonaný pomohla mu tyč, Angličané nakonec mohli utkání rozhodnout v samém závěru, to by ovšem Lita musel proměnit pokutový kop.

TIPY EXTRA - EURO "21" (1)

Tipy jsou opět tady a tentokrát budou zaměřeny na začínající Mistrovství Evropy hráčů do 21 let, jehož hostitelem je Nizozemsko a na němž budou o titul bojovat i čeští fotbalisté. Dnes a zítra jsou na programu úvodní zápasy v obou skupinách, pojďme se na ně podívat trochu podrobněji...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele