SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

Betis potřebuje zabrat, v dohrávce kola hostí houževnatý Eibar

Po nadějném začátku se Betisu přestalo dařit a aktuálně se opět pohybuje až ve druhé polovině tabulky. V uplynulých dvou kolech inkasoval dohromady devět branek a tak má co napravovat. Verdiblancos to ale nebudou mít jednoduché, proti Eibaru se jim moc nedaří.

Getafe remizovalo v Eibaru a čekání na vítězství se protahuje

Bezbranková remíza byla k vidění v Eibaru, kde úřadovaly defenzívy v čele s brankáři Dmitrovićem a Soriou. Getafe si po výsledku 0:0 veze do Madridu bod, ale také prodlužuje své čekání na vítězství.

Getafe chce v Eibaru zpátky na vítěznou vlnu

Getafe zažilo před přestávkou výkonnostní propad a znovu by se rádo vrátilo na vítěznou vlnu. V Eibaru se mu daří, minulý rok urval tři body jediným gólem Ángel Rodríguez a pokud by se situace opakovala, José Bordalás by nenamítal. Eibar se však rozehrál a z posledních pěti kol prohrál pouze jednou.

Huesca natáhla sérii bez vítězství, s Eibarem remizovala 1:1

Huesca ani tentokrát nevyhrála a s Eibarem jenom remizovala 1:1. Hosté se na El Alcorazu ujali vedení, ale domácí srovnali po hodině krok a v další fázi zápasu už se výsledek nezměnil.

Huesca stále nevyhrála, teď doma přivítá Eibar

Už odpoledne vyběhnou na trávník stadionu El Alcoraz hráči Huescy a Eibaru. Není si co nalhávat, oba celky potřebují body jako sůl. Huesca pětkrát plichtila, ale na první vítězství v sezoně stále čeká. Eibar se sice nedávno zvedl, ale porážka od Cádizu ho vrátila zpátky na zem.

Cádiz pokračuje ve formě, v Eibaru zvítězil o dva góly

Cádizu se po postupu do nejvyšší soutěže mimořádně daří a po další výhře, tentokrát na půdě Eibaru se minimálně na několik hodin posunul na druhé místo tabulky. Na tři body zadělali hosté již v prvním poločase brankami Álvara Negreda a Salvy Sáncheze. Eibar se prosadit nedokázal a tedy prohrál 0:2.

Cádiz venku řádí, formu chce potvrdit také v Eibaru

Cádiz je příjemným překvapením španělské ligy a skvěle si vede především na stadionech soupeřů. Jeho čtvrtou zastávkou bude Eibar, rovněž baskický celek má aktuálně velmi dobrou formu...

Sevilla doma nečekaně podlehla Eibaru

Sevilla v týdnu remizovala na Chelsea, ale domácí duel s Eibarem nezvládla a soupeři podlehla po jediném gólu Kikeho Garcíi. I přes územní převahu Andalusanů a některé šance se výsledek nezměnil a Eibar veze domů překvapivé tři body.

Sevilla obrala o body Chelsea. Zopakuje to i s Eibarem?

Eibar už se Sevillou sehrál nejeden zápas na její půdě, ale ještě nikdy za posledních 30 let si domů nevezl všechny tři body. A ani teď to nebude mít snadné, protože Sevilla už ukázala, že letos míří hodně vysoko.

Eibar přečkal šance Osasuny a remizoval s ní 0:0

Odpolední utkání mezi Eibarem a Osasunou žádnou branku nepřineslo. Mnohem více ze hry měli hosté, ale veškeré jejich příležitosti skončili nezdarem. V samotném závěru neunesl střeleckou smůlu Moncayola a po druhé žluté kartě byl vyloučen.

Eibar hostí po přestávce Osasunu

Osasuna orámovala své dosavadní učinkování v nové sezoně dvěma výhrami v prvním a pátém kole a po reprezentační přestávce se těší na duel v Eibaru. I domácí tým před pauzou zvítězil a na utkání před na vlastním hřišti je optimisticky naladěn.

Real Valladolid doma padl, těsně nestačil na Eibar

Eibar se dočkal tří bodů a nutno říct, že zaslouženě. První půle ještě skončila smírem, protože i domácí Real Valladolid dokázal skórovat, ale v 90. minutě spasil hostující celek Kévin Rodrigues. A to přesto, že hosté dohrávali v početním oslabení.

Real se pokusí konečně vyhrát, přijede trápící se Eibar

Vložené kolo skončilo teprve ve čtvrtek večer, ale další kolo nepočká. Už páté kolo začne v sobotu utkáním mezi Realem Valladolid a Eibarem. Oba týmy jsou sousedy v tabulce a v horší pozici je trochu překvapivě jednoznačně Eibar.

Elche díky Boyého brance porazilo domácí Eibar

Elche se postavilo favoritovi a z Eibaru si po velmi dobrém výkonu zvlášť v obraně odváží tři body! Nováčka zachránil útočník Lucas Boyé, autor jediné branky zápasu.

Dočká se Elche první branky v sezoně proti Eibaru?

Eibar má před sebou utkání s ligovým nováčkem Elche, v němž se pokusí prolomit domácí smůlu. V případě duelu těchto dvou soupeřů se totiž velmi často stává, že domácí nedokáží vyhrát.