Eibar po sestupu do druhé ligy nepovede Mendilibar

25.05.2021 16:40 - Aktuality
 
José Luis Mendilibar po šesti letech skončí na lavičce Eibaru. Baskický klub se nedokázal udržet mezi španělskou elitou, načež se obě strany dohodly na ukončení spolupráce...

Šedesátiletý kouč vedl Eibar již v sezóně 2004/05, poté se přes Bilbao, Valladolid, Osasunu a Levante vrátil o deset let později, načež opakovaně klub udržel v LaLize.

Nejlepšího umístění pod ním Eibar dosáhl v ročníku 2017/18, kdy skončil na devátém místě, uplynulá sezóna mu však nevyšla a skromný celek z posledního místa sestoupil.

Mendilibar měl smlouvu jenom do konce sezóny a nakonec mezi oběma stranami došlo k dohodě, že po šesti letech je čas na změnu a vzájemná spolupráce bude ukončena.
Autor: Jiří Vojík / marca.com
Počet zobrazení: 917
Komentáře (5 / 0 nových)
C-M@ster
25.05.2021 16:53
#
Tohle působí jako klasickej zbytečnej článek, kde můžu řešit hovna.
Četli jste toto? Mě to moc nepřekvapuje popravdě.

https://a2larm.cz/2021/05/chovani-dominika-feriho-je-verejne-tajemstvi-zeny-popsaly-traumatizujici-zkusenosti-s-mladym-politikem/

Sexuální predátor Dominik Feri... Na druhou stranu kolik z nás by se v jeho pozici chovalo stejně... Pak je ale pokrytecký hrát si na me too podporovatele.
Hostal
25.05.2021 17:32
#
Na tom se mi líbí, jak někteří jedinci zlehčovali metoo na západě, ale jakmile je to Feri, který je jim politicky nesympatický, tak se jim metoo hodí a hned je to predátor. Chtělo by to trošku konzistence

PS. Taky mě to nepřekvapuje. Před kámošema z fakulty se opravdu chová jak je popisované v článku. Mačo, který ostatní shazuje, aby kvůli tomu za ním dolézali. No na některé mladší lidi (a nejen holky) takové chování platí.
Kucka
25.05.2021 18:51
#
To už se říkalo dlouho a nepřekvapuje mě, že zveřejnění bylo načasované až do předvolebního boje
Rothbard
25.05.2021 20:58
#
Tak už rezignoval...
CHONG
25.05.2021 19:42
#
Pokud Pepe odejde (což je skoro tutovka), tak by se mi celkem líbil u nás.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.