Real Zaragoza Španělsko - Real Zaragoza - Zprávy

Preview: Real Zaragoza - Racing Santander

V předposledním kole La Ligy se na jednom trávníku představí hned dva týmy, které jsou mometálně na sestupových příčkách. Real Zaragoza totiž na svém stadionu La Romareda přivítá Racing Santander. Zatímco hosté ale mají již lístek do druhé ligy potvrzený, domácí ještě budou bojovat o záchranu.

Real Zaragoza - Levante UD 1:0

O záchranu bojující Zaragoza udělala jeden velmi důležitý krok, díky kterému má v posledních kolech šanci bojovat o přežití. Na domácí půdě porazila favorita z Levante 1:0 díky gólu Oriola ze začátku zápasu a polepšila si tak na sedmatřicet bodů. Její největší soupeř Rayo Vallecano prohrálo na půdě Mallorcy a má na Zaragozu už pouze tříbodový náskok.

Zaragoza bojuje o přežití, musí ale porazit Levante

Zápas o všechno se bude hrát na stadionu La Romaleda, domácí Zaragoza v něm musí bezpodmínečně zvítězit, pokud si chce uchovat naděje na záchranu. I hosté z Levante ale mají o co bojovat, v případě tříbodového zisku se výrazně přiblíží vytoužené účasti v evropských pohárech.

Real Zaragoza - Athletic Bilbao 2:0

Situaci v boji o poháry si výrazně zkomplikoval finalista Evropské ligy Athletic. Favorit nedokázal uspět na půdě předposlední Zaragozy a prohrál 0:2. V tabulce se tak propadl na sedmou pozici, ze které cesta do evropských pohárů nevede. Zaragoza se přiblížila na čtyři body záchrannou příčku a v závěrečných kolech se pokusí o zázrak.

Preview: Real Zaragoza - Athletic Bilbao

Klíčový vzájemný duel čeká Zaragozu a Athletic, právě tento jejich nedělní souboj totiž hodně napoví o tom, jak dopadne letošní ligová sezona z pohledu obou klubů.

RCD Mallorca - Real Zaragoza 1:0

Mallorca zůstává prvoligová! Klub z Baleárských ostrovů uvidíme v Primera División i v příštím ročníku, čtyři kola před koncem ligy totiž bude mít na sestupové pozice dvanáctibodový náskok. Rozhodla o tom dnešní nejtěsnější výhra nad Zaragozou, kterou zařídil jediným gólem Casadeus.

Preview: RCD Mallorca - Real Zaragoza

V 35. kole La Ligy se na půdě Mallorky představí hráči Realu Zaragoza, kteří se nadále nacházejí na sestupové příčce a na záchranu ztrácí pět bodů. Proto by měli hosté na ostrovech vyhrát. Domácí jsou na tom o poznání lépe. Patří jim 13. pozice a na sestupovou hranici mají pohodlný náskok devíti bodů.

Jimenez: V záchranu věřím od chvíle, co jsem přišel

Na jeden zázrak má zaděláno Zaragoza. Tým, který měl finanční problémy, se před několika týdny topil na posledním místě tabulky španělské ligy a v jeho záchranu přestávali věřit už i nejskalnější fanoušci, výjimkou byl trenér Manolo Jimenez...

Real Zaragoza - Granada CF 1:0

Klíčové tři body získala Zaragoza, ta udolala doma Granadu 1:0 a přiblížila se jí na rozdíl pěti bodů. Zároveň se posunula z předposledního místa na osmnácté, přiživila tak naděje na záchranu. O jedinou branku zápasu se už v šesté minutě postaral Dujmovič.

Zaragoza musí pro uchování naděje porazit Granadu

Teď, nebo nikdy. Přesně tímto heslem se musí v nedělním utkání s Granadou řídit tým Zaragozy, jen výhra jít totiž udrží reálně v boji o záchranu, jakýkoliv jiný výsledek by zřejmě znamenal konec nadějí. Pokud domácí zvítězí, přiblíží se svému soupeři na pět bodů, což by při vědomí lepší formy i losu mohlo zařídit zajímavou zápletku.

Sevilla FC - Real Zaragoza 3:0

Už na sedmém místě a pouhý bod za Evropskou ligou už je Sevilla, Andalusané totiž v závěrečném klání třiatřicátého kola španělské ligy porazili doma Zaragozu 3:0. Všechny branky padly ještě před přestávkou, ráz zápasu dal už v jedenácté minutě přesnou hlavičkou Fazio, dvakrát se pak dokázal prosadit kanonýr Negredo.

Preview: Sevilla FC - Real Zaragoza

Zdánlivě jasný zápas nabídne střet Sevilly se Zaragozou, utká se totiž osmý tým tabulky s devatenáctým. Jenže ve skutečnosti bychom favorita nehledali zas tak snadno, hosté se v poslední době chytili a zmenšují svou ztrátu na konkurenty v boji o záchranu. Utkání na stadionu Ramona Sáncheze Pizjuana uzavře program vloženého třiatřicátého kola.

Real Zaragoza - FC Barcelona 1:4

Barcelona znovu zvýšila tlak na první Real, náskok Bílého baletu před jeho zápasem s Valencií tak činí opět jen tři body. Může za to dnešní vítězství Blaugranas na půdě Zaragozy v poměru 4:1, které se ale nerodilo vůbec lehce. Skóre totiž otevřel domácí Aranda, za Barcu pak sice ještě do poločasu otočili vývoj Puyol s Messim, hosté se přesto museli strachovat až do šestaosmdesáté minuty, kdy definitivně rozhodl trefou z penalty Messi a poté se ještě prosadil Pedro. Zaragoza tak ukončila svou sérii dobrých výsledků a zůstává osmnáctá, Barcelona naopak dál zůstává ve hře o titul.

Preview: Real Zaragoza - FC Barcelona

Barcelona se dostala do velmi dobré formy a stále nevzdává boj o mistrovský titul. Rozdíl mezi ní a Realem Madrid činí šest bodů, polovinu může Barcelona minimálně do zítřejšího večera ukrojit dnes na půdě Zaragozy...

Sporting Gijón - Real Zaragoza 1:2

Zaragoza to se záchranou myslí vážně! Po úžasném závěru zápasu na hřišti Sportingu a vítězství 2:1 totiž ztrácí na nesestupové pozice už jen tři body, dostala se na osmnácté místo a ještě nedávno beznadějně poslední tým španělské ligy je najednou ve hře. Sporting je naopak poslední jeho šance nejsou tak velké.