Real Zaragoza Španělsko - Real Zaragoza - Zprávy

Valencia CF - Real Zaragoza 2:0

Alespoň částečně dala na nepovedený úvod sezóny v šestém kole zapomenout Valencia. Ta přivítala na Mestalle outsidera ze Zaragozy a dokázala potvrdit roli favorita, když zvítězila 2:0. O góly se postarali postupně Sofiane Feghouli a Jonathan Viera. V tabulce si tak Netopýři polepšili na osm bodů a dostali se do elitní poloviny, Zaragoza je se šesti body zatím třináctá.

Preview: Valencia CF - Real Zaragoza

Šesté kolo zahájí zápas mezi Valencií a Realem Zaragoza. Oba týmy se nachází ve spodní části tabulky, což není velkým překvapením u týmu Zaragozy, ale u Valencie se rozhodně nečekalo. Tým, který obvykle kráčí hned za Barcelonou a Realem Madrid, zatím vyhrál pouze jedno utkání, a tak je až na 15. příčce.

Zaragoza přestřílela Osasunu a zdvojnásobila svůj bodový zisk

Přece jen vítanou vzpruhu do dalšího průběhu sezóny nakonec urval Real Zaragoza, jenž si dokázal poradit s dalším zklamaným mužstvem, Osasunou. Aragonský tým se tak svému protivníkovi vzdálil již o pět bodů!

Preview: Real Zaragoza - CA Osasuna

Souboj dvou týmů s velmi nevydařeným vstupem do soutěže nabídne sobotní program pátého kola Primera División. Sedmnáctá Zaragoza přivítá poslední Osasunu v přímém souboji o to, kdo se dokáže odlepit ze spodu ligové tabulky.

Real Sociedad - Real Zaragoza 2:0

Dva zásahy z druhé půle rozhodly o vítězství Realu Sociedad nad Realem Zaragoza v poměru 2:0. Po bezbrankové počáteční pětačtyřicetiminutovce se hlavou prosadil Martinez, a když pak v 61. minutě Paredes fauloval v pokutovém území Velu, dokázal sám postižený penaltu proměnit.

Preview: Real Sociedad - Real Zaragoza

Dva tříbodové celky si to rozdají na stadionu Anoeta v San Sebastiánu. Domácí Real Sociedad přivítá svého jmenovce ze Zaragozy a trenér Montanier si je moc dobře vědom tlaku, který na jeho mužstvu leží.

Málaga jde do čela, vyhrála v Zaragoze

Tři zápasy, tři vstřelené góly. Běžně by to stačilo dejme tomu na dvě remízy a porážku, s trochou štěstí tři body. Ne tak Málaze, která se "pyšní" právě touto bilancí, na druhou stranu ovšem pouze jedinkrát inkasovala a se sedmi body prozatím vévodé španělské lize. O vítězství na půdě Zaragozy tentokrát rozhodl záložník Ignacio Camacho.

Málaga se po postupu do LM pokusí uspět také na La Romadera

Velká úleva. Přesně takovéto pocity museli zažívat po úspěšném postupu do Champions League funkcionáři, hráči, fanoušci a vlastně všichni sympatizanti Málagy, jež se díky tomu dostala z nejhoršího a může směle vyrazit do Zaragozy.

Zaragoza překvapivě vyloupila Espanyol

Překvapení se zrodilo na stadionu Cornella-El Prat, kde Espanyol nedokázal získat své první body v sezoně a podlehl Zaragoze 1:2. Domácí přitom vedli, gól do šatny vstřelil Álvaro Vázquez, jenže krátce po přestávce vyrovnal z penalty Apoňo a jen dvě minuty před koncem normální hrací doby rozhodl o vítězství Zaragozy Hélder Postiga.

Espanyol chce první body, stejný cíl ale má i Zaragoza

O své první body v sezoně budou v sobotu večer bojovat oba zúčastněné kluby na stadionu Cornella - El Prat, domácí Espanyol, už doplněn o svou významnou posilu z Turecka, bude bojovat proti Zaragoze. Katalánský celek odjel v prvním kole poražen z půdy Mallorky, hosté zase doma nestačili na Valladolid. A tak mají obě mužstva co napravovat...

Real Zaragoza - Real Valladolid 0:1

Nováček z Valladolidu vstoupil do Primera División vítězstvím 1:0 na hřišti Realu Zaragoza. Jediný gól zápasu vstřelil záložník Óscar, který paradoxně strávil čtyři sezony právě v Zaragoze předtím, než v roce 2008 odešel do OIympiakosu. Jeho branka na konci prvního poločasu přinesla hostům cenné tři body.

Preview: Real Zaragoza - Real Valladolid

V úvodním zápase nové sezóny hostí Real Zaragoza nováčka z Valladolidu. Cílem obou celků bude především udržet se v La Lize a k tomu může přispět i první zápas. Favority je přeci jen Zaragoza, která na konci loňské sezóny vyhrála poslední čtyři zápasy, díky čemuž se zachránila.

Getafe CF - Real Zaragoza 0:2

Obrovské oslavy se dnes budou konat v Zaragoze. Po polovině soutěže to vypadalo na jistý sestup a Zaragoza už ztrácela na záchranu devět bodů. Dokázala se však zmátořit a po vítězství v posledním kole na půdě Getafe nakonec skončila na šestnáctém místě, které znamená prvoligovou příslušnost i pro příští sezónu. Getafe skončilo třinácté.

Preview: Getafe CF - Real Zaragoza

Vedení Realu Zaragoza včera zabodovalo u soudu, se kterým se domluvilo na splátkovém kalendáři a vyvedlo tak klub z konkurzu, nyní jsou na řadě hráči, aby dotáhli záchranu do konce. Na hřišti Getafe jsou vzhledem k tomu, že domácím o nic nejde, jasnými favority.

Zaragoza udolala Racing a stále sní o záchraně

Až do posledního kola bude souboj o záchranu zajímavý a nesmírně dramatický. Po třetí výhře v řadě v podání Zaragozy se tento klub dostal už pouze o skóre za své rivaly, takže pokud bodově zvládne i závěrečné klání sezony, bude moci slavit záchranu. O dnešním vítězství nad jistě sestupujícím Racingem rozhodla trefa Lafity dvanáct minut před koncem.