Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Celta Vigo - Málaga CF 0:2

Dvě branky Ignacia Camacha rozhodly o tom, že si Malaga odváží z Viga všechny body za výhru 2:0. Ani přímá červená karta pro Dudu před závěrečnou půlhodinou hry nic nezměnila na výhře hostů pod vedením Bernda Schustera, kteří se rázem usilovně posunují vzhůru svou defenzivní prací.

Celta přivítá doma Malagu, kdo se přiblíží záchraně?

Předehrávku devětadvacátého kola obstarají v pátek večer Celta Vigo s Malagou. Přestože jde o souboj jedenáctého se čtrnáctým celkem tabulky, ani jeden z účastníků nemá ani zdaleka jistou záchranu, a tak lze čekat vypjatý duel.

Levante UD - Celta Vigo 0:1

Celta Vigo učinila významný krok k záchraně v nejvyšší soutěži, když na půdě Levante dokázala vydřít všechny tři body za vítězství 1:0. Jediným střelcem utkání se stal v 19. minutě Manuel Agudo Duran alias Nolito. Domácí i kvůli zahozené penaltě vyšli bodově naprázdno a zůstanou na desáté pozici o jednu příčku právě před Vigem.

Preview: Levante UD - Celta Vigo

Sobotní porci zápasů osmadvacátého kola La Ligy načne souboj mezi Levante a Celtou Vigo. Valencijští se potřebují otřepat z třígólového přídělu od Realu Madrid a proti jedenáctému Vigu potvrdit výbornou jarní formu. Célticos se ale v novém kalendářním roce taktéž daří a po dvou porážkách v řadě jsou hostující hráči hladoví po dalších bodech.

Celta Vigo - Atlético Madrid 0:2

Atlético Madrid využilo zaváhání Barcelony a poradilo si s domácí Celtou Vigo. Utkání rozhodl útočník David Villa, který využil únavy konkurenta Diego Costy z reprezentačního srazu a coby hráč základní sestavy skóroval dvakrát.

Preview: Celta Vigo - Atlético Madrid

Atlético Madrid sice ztratilo část ze své elegance a lehkosti, takže kleslo na třetí příčku, ale přesto se stále jedná o velmi ambiciózní celek schopný v dobrém rozmaru porazit kohokoli. To si uvědomuje i soupeř, kterým se pro sobotní večer stane Celta Vigo.

Elche CF - Celta Vigo 1:0

Dlouho to vypadalo, že se v utkání Elche s Celtou Vigo branky nedočkáme, ovšem šest minut před koncem rozhodnul zápas ve prospěch domácích krásnou ranou Carles Gil. Nic Celtě nebylo platné, že měla více ze hry a svého soupeře pustila pouze k jediné střele na bránu, i ta samotná nakonec Elche stačila.

Preview: Elche CF - Celta Vigo

Sobotní program šestadvacátého kola zakončí v nočním utkání Elche s Celtou Vigo. Oba celky se momentálně pohybují ve středu tabulky, o bezpečí před sestupem však stále nemůže být řeč ani na jedné straně. Výhra ať už pro kohokoli z těchto dvou celků by byla výrazným krokem k záchraně.

Celta Vigo - Getafe CF 1:1

Ani tentokrát se Getafe nepovedlo vymanit se z problémů posledních měsíců, madridský klub pouze remizoval na půdě Celty Vigo 1:1. Vzhledem k tomu, že hosté dohrávali většinu druhé půle v desíti hráčích, je však získaný bod hned o něco cennější.

Preview: Celta Vigo - Getafe CF

Celta Vigo přivítá v sobotu večer na svém stadionu trápící se Getafe. Domácí by nejraději před svými fanoušky prodloužili úspěšnou čtyřzápasovou sérii a zaútočili na desátou pozici Espanyolu. Madridským jde však po devíti zápasech bez vítězství o čest a možná i o setrvání jejich trenéra Luise Garcii.

Zápas Villarrealu s Celtou Vigo přerušila kouřová bomba

Sobotní noční zápas španělské ligy mezi Villarrealem a Celtou Vigo přerušila na půl hodiny kouřová bomba, která přilétla z hlediště a přistála na trávníku u branky hostů v 87. minutě.

Vítězství Viga nezabránil ani slzný plyn

Villarreal doma podlehl Vigu 0:2 a tím dal šanci San Sebastianu bodově se dotáhnout na pátou příčku. Villarreal většinu zápasu dominoval, ale nakonec se díky dvěma rychlým brankám radovali hosté. Závěr utkání silně poznamenal nesportovní incident, kdy někdo hodil na hřiště bombu se slzným plynem. Skandál z 87. minuty tak přebil jakýkoli dojem ze hry.

Preview: Villarreal CF - Celta Vigo

Sobotní program čtyřiadvacátého kola La Ligy zakončí souboj mezi Villarrealem a Celtou Vigo. Žlutá ponorka doma už třikrát v řadě zvítězila a vynikající bilanci domácích zápasů si nebude chtít nechat zkazit ani v utkání s jedenáctým celkem tabulky. Hosté však v posledních týdnech nabrali slušnou formu a mají v plánu prodloužit třízápasovou sérii bez porážky.

Enrique je na hráče po dalším dobrém výkonu pyšný

Luis Enrique má radost z výkonů, které předvádí Celta Vigo. Jeho svěřenci včera proti Athletiku sahali po třetí výhře v řadě, nakonec se museli spokojit s bezgólovou remízou. Enrique své svěřence chválí, protože si udržují odstup od sestupových příček.

Celta Vigo - Athletic Bilbao 0:0

Athletic sice nevyhrál, ovšem přesto se mu povedlo navýšit náskok na své pronásledovatele v boji o čtvrtou příčku. V pondělní dohrávce třiadvacátého kola baskický klub remizoval na stadionu Celty Vigo 0:0.