Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Athletic Bilbao - Celta Vigo 1:1

Fanoušci Athleticu se ani dnes nedočkali vytouženého vítězství. Lvi doma opět zaváhali a s Vigem jen remizovali 1:1. Baskům nestačilo brzké vedení zásluhou penalty Adurize, Celta totiž v druhé půli vyrovnala. Zasloužil se o to Nolito, díky němuž si obě mužstva spravedlivě dělí body.

Preview: Athletic Bilbao - Celta Vigo

Bilbao se v sobotu opět pokusí ukončit svou aktuální černou sérii, tentokrát před domácím publikem proti Vigu. Celta však rozhodně nepředstavuje lehkého soupeře, vždyť Galicijští zatím prohráli jen jedinkrát a mají třikrát víc bodů než Baskové.

Celta Vigo - Villarreal CF 1:3

Celta Vigo padla s Villarrealem, inkasovala od něj tři branky. Ke konci utkání se navíc musela smířit s tím, že byl obránce Fontas vyloučen. Dvě branky zaznamenal hostující hrdina Moi Gómez a díky jeho dvěma brankám se Villarreal nyní nachází na sedmé příčce.

Preview: Celta Vigo - Villarreal CF

Villarreal má za sebou náročné utkání Evropské ligy, kdy se utkalo s Apollonem Limassol. Soudě dle skóre se celý zápas odvíjel ve značně jednostranném duchu, ale přesto mnoha hráčům sebral síly. Využije toho domácí Celta Vigo, která navíc oplývá dobrou formou?

Elche CF - Celta Vigo 0:1

Elche potřetí za sebou padlo, tentokrát si všechny tři body za nejtěsnější možné vítězství odvezli z Estadio Manuel Matínez Valero hráči Celty Vigo. Výhru zajistil hostům Nolito až v samém závěru zápasu. Célticos tak letos stále hledají přemožitele. Elche se bude tabulkou propadat směrem k sestupovým příčkám.

Preview: Elche CF - Celta Vigo

Primera División pokračuje o víkendu šestým kolem, které odstartuje soubojem mezi Elche a Celtou Vigo. Domácí v týdnu dostali pětigólový příděl od Realu Madrid, ze kterého se chtějí vzpamatovat prvním vítězstvím před vlastními diváky. Célticos však začátek sezóny vychází na jedničku, vždyť ještě letos nenašli přemožitele.

Celta Vigo - Deportivo La Coruña 2:1

Celta Vigo se štěstím porazila vzdorující Deportivo La Coruňa, i když hosté několikrát sahali minimálně po dělbě bodů. V závěru utkání dokonce neproměnili pokutový kop a loučí se bez bodů.

Preview: Celta Vigo - Deportivo La Coruña

Celta Vigo má na domácí půdě Deportivu La Coruňa co vracet. Navíc si potřebuje udobřit fanoušky, kterým se po právu zdá, že jejich miláčci jsou spíše remízovým týmem. Tři body proti Deportivu ale nebudou snadnou záležitostí.

Atlético Madrid - Celta Vigo 2:2

Celta Vigo opět dokázala obrat o body favorizovaný celek z Madridu a díky gólům Hernándeze a Nolita vybojovala na hřišti Atlética cennou remízu 2:2. Domácím se sice podařilo otočit nepříznivý výsledek už do poločasu, ale na penaltu z 53. minuty již Rojiblancos nenašli odpověď. Atlético tak Barceloně dalo šanci odskočit až na rozdíl čtyř bodů, Vigo se udrží v horní polovině tabulky.

Preview: Atlético Madrid - Celta Vigo

Atlético se musí rychle vzpamatovat z nečekané prohry proti Olympiakosu a veškerou pozornost opět nasměrovat na domácí soutěž. Do Madridu totiž přijede nevyzpytatelná Celta Vigo, která letos ještě nepoznala porážku. Domácí se musí stále obejít bez svého kouče, jenž si odpykává disciplinární trest, a navíc proti Vigu nemůže hrát ani největší letní posila Mario Mandžukič.

Celta Vigo - Real Sociedad 2:2

Celta díky své bojovnosti dokázala doslova urvat bod, i když plně šťastná být nemůže. Po většinu utkání totiž vedla. Nejprve ale dal hostům naději Imanol Agirretxwe. A v závěru utkání Celta nevydržela nápor San Sebastianu a Jonathan Castro si vstřelil vlastní branku.

Preview: Celta Vigo - Real Sociedad

Jako na houpačce byly před reprezentační přestávkou výsledky Realu Sociedad. Rozčarování z konce v Evropské lize či prohry na půdě nováčka z Eibaru poněkud utišila krásná demolice Realu Madrid a vítězství 4:2, přestože během první půle Sociedad prohrával 2:0. Navázat na tento úspěch budou Baskové chtít na půdě Celty Vigo.

Córdoba CF - Celta Vigo 1:1

Nováček první španělské ligy se štěstím vyválčil cenný bod za remízu s Celtou Vigo. Hosté byli sice po většinu utkání aktivnějším týmem, ale stačila malá chvíle nepozornosti a zdánlivě bezbranný a nezkušený tým dokázal srovnat. Dělbou bodů také utkání skončilo.

Potvrdí Celta dobrou formu i na hřišti nadšeného nováčka?

V jednom ze dvou úvodních sobotních zápasů hraných od sedmi hodin se představí ligový nováček z Córdoby na domácí půdě proti Celtě Vigo. Oba celky mají důvod k tomu jít do zápasu dobře naladěny, na stadionu Nuevo Arcángel se schyluje k zajímavému duelu.

Vigo vidělo čtyři góly a pohodlnou výhru domácích, Getafe odjíždí s prázdnou

Celta Vigo si připsala vítězný vstup do nového ročníku Primera división, když v domácím prostředí Balaidosu jasně porazila Getafe 3:1. O dvoubrankové vedení se postarali Nolito s Orellanou, a když Jorge Sammir zdánlivě utkání zdramatizoval, trefil se dvacet minut před koncem Larrivey.