Levante se z vedení radovalo jen pět minut, než zařídil konečnou remízu Carreira

Dohrávka španělské nejvyšší soutěže vítěze nepoznala. Levante si rozdělilo body s Celtou Vigo a oba celky zůstávají ve spodních patrech tabulky. Všechny branky padly až po změně stran v rozmezí pěti minut. Nejprve poslal valencijský celek z penalty do vedení Roger, ale rychlé vyrovnání zařídil Carreira.
26.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Poslední Levante přivítá v pondělní dohrávce Celtu Vigo

Z posledního místa tabulky se bude chtít odrazit Levante UD a má k tomu doslova ideální podmínky. Jednak domácí prostředí a také oblíbeného soupeře. Levante totiž porazilo Celtu třikrát v řadě.
25.10. | Previews | 1 komentář

Celta promarnila své šance, Atlético v pohodě vyhrálo

Atlético Madrid podle očekávání vyloupilo Vigo a odvezlo si všechny tři body. Gólově mu k tomu pomohli Luis Suárez a Yannick Carrasco, přičemž obě branky od sebe dělilo neuvěřitelných 89 minut.
17.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Celta proti Atléticu doufá v třetí remízu v řadě

Jedním z týmů, které se momentálně nacházejí hodně hluboko pod svými možnostmi, je bezesporu Atlético Madrid. Zčásti za to může menší počet odehraných utkání, zčásti nepřesvědčivé výkony. Povede se Colchoneros vyloupit stadion Balaídos ve Vigu?
16.10. | Previews | žádný komentář

Osasuna přetlačila Celtu dvěma góly

Hráči Osasuny porazili Celtu Vigo 2:0 po velmi dobrém výkonu v obou poločasech. Hosté sice drželi balón, ale góly střílela jen domácí strana. Nejprve se prosadil Facundo Roncaglia a po něm pečetil vítězství velice aktivní Jonathan Calleri.
04.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Osasuna vyzve v domácím prostředí Celtu Vigo

Na El Sadaru v Pamploně vyběhnout krátce po poledni fotbalisté Osasuny a Celty Vigo. Oba celky mají co napravovat. Domácí poslední dva duely prohrály a Celta zase musela skousnout porážku od Barcelony. Který z týmu si tentokrát povede lépe?
04.10. | Previews | žádný komentář

Barcelona zvládla hladce i druhé kolo a je stoprocentní

Fotbalisté Barcelony uspěli i ve druhém zápase pod Ronaldem Koemanem a znovu si vedli velice přesvědčivě, navzdory vyloučení obránce Lengleta. Blaugranas zvítězili na nepříliš oblíbené půdě ve Vigu 3:0 a to poprvé od roku 2015. Zajímavý je i seznam střelců, do sítě Celestes se trefili Ansu Fati, Olaza vlastním gólem a Sergi Roberto.
02.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Barcelonu čeká po úspěšném domácím vystoupení cesta do Viga

Hráči Barcelony pod vedením nového kouče Ronalda Koemana o víkendu vyhráli a tři body by chtěli i z prvního venkovního zápasu na Estadio Balaídos ve Vigu. Světe div se, Katalánci tam nevyhráli od roku 2015 a navíc Celta v úvodních třech zápasech nenašla přemožitele.
01.10. | Previews | 3 komentáře

Valladolid i Celta Vigo si připsaly bod za remízu 1:1

Nedělní utkání mezi Valladolidem a Celtou Vigo opět nabídlo remízu, ovšem tentokrát 1:1. Celtu Vigo poslal do vedení na sklonku prvního poločasu ve formě hrající Iago Aspas, ale konečné slovo učinil ve druhé půli z pokutového kopu Sergio Guardiola.
28.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Valladolid proti Celtě, dočkáme se gólů?

Na Estadio José Zorrilla se utkají Valladolid a Celta Vigo, dva týmy, které spolu poslední dva zápasy sehrály bez branek. Valladolid bude hájit domácí prostředí, Celta je po dvou kolech ve slušné formě a ještě neprohrála.
26.09. | Previews | žádný komentář
12:32 Celta Vigo má nového kapitána
Hugo Mallo už není kapitánem Celty Vigo, obránce měl neshody s trenérem Óscarem Garcíou a přišel o pásku. Tu bude na rukáv nově navlékat útočník Iago Aspas. (marca.com)
26.10. Mallo chtěl odejít z Celty Vigo
Zaječí úmysly měl letos v létě Hugo Mallo, obránce dostal zajímavou nabídku a chtěl odejít z Celty Vigo. Prozradil to trenér španělského klubu Óscar García, jméno nápadníka odchovance galicijského klubu nesdělil. (mundodeportivo.com)
17.10. Aidoo měl pozitivní test na koronavirus
Celta Vigo odpoledne hostí Atlético Madrid a v její sestavě se určitě neobjeví Joseph Aidoo. Ghanský obránce se vrátil ze srazu národního týmu a měl negativní test na koronavirus, následně se ovšem začal cítit špatně, podrobil se dalšímu vyšetření a jeho výsledek už byl pozitivní. (abola.pt)
11.10. Blanco se rychle zotavuje
Rubén Blanco pomalu vyhlíží návrat do sestavy Celty Vigo. Španělský brankář si v červenci přivodil vážné svalové zranění, musel na operaci a hrozila mu až pětiměsíční pauza, už nyní ale trénuje na hřišti a k dispozici by mohl být koncem října. (marca.com)
09.10. Mallo si poranil stehenní sval
Celta Vigo se bude muset obejít bez Huga Malla, obránce španělského klubu si poranil stehenní sval a mimo hru bude tři až čtyři týdny. (marca.com)
05.10. Vadillo strávil v Celtě jen několik týdnů
Álvaro Vadillo před několika měsíci odešel z Granady do Celty Vigo, kde si nevybojoval místo v prvním týmu a už nyní odchází - křídelník zamířil na hostování do druholigového Espanyolu. (transfermarkt.de)
04.10. Celta se musí obejít bez Vázqueze
Kevin Vázquez si bude muset počkat na první start v letošní sezoně. Obránce Celty Vigo je mimo hru, natrhl si lýtkový sval a chybět bude čtyři až šest týdnů. (marca.com)
17.09. Jozabed prodloužil a odešel hostovat
Jozabed Sánchez odešel z Celty Vigo na hostování do Málagy. Záložník se do galicijského celku příští rok vrátí, vedení s ním stihlo prodloužit kontrakt do června 2022. (sport-express.ru)