FK Senica Slovensko - FK Senica - Zprávy

Duel Senice s Michalovcami spojí západ s východom Slovenska

V jedenástom kole Fortunaligy pocestujú hráči MFK Zemplín Michalovce naprieč celou republikou na Záhorie. Tam ich privíta domáci FK Senica.

Oslabená Senica prišla o bod na pôde Serede v nadstavenom čase

Desiate kolo najvyššej slovenskej súťaže prinieslo radosť domácemu celku. ŠKF Sereď zdolal na svojej tráve Senicu o jediný gól 2:1 (1:1).

Tabuľkových susedov Sereď a Senicu delí päť bodov

Pred ďalšou reprezentačnou prestávkou narazia na seba v desiatom kole Fortunaligy domáci ŠKF Sereď a FK Senica.

Slovan rozhodl v Senice už v prvním poločase

Pohodlnou výhru zaznamenali "Belasí" na hřišti Senice. Bratislavský celek skóroval do poločasu třikrát a ve druhém poločase už jen výsledek kontroloval. Senica vystřelila na branku Chovana jen jednou a branku se jí vstřelit nepodařilo.

Senica sa pokúsi predĺžiť slabšiu sériu Slovana

Majstrovský Slovan má slabšie obdobie. Naposledy podľahol domácemu Ružomberku. V deviatom kole Fortunaligy pocestuje na Záhorie, kde jeho vyzývateľom bude FK Senica.

Na Považí divoký zápas a obrátky Trenčína proti Senici

Trenčínu sa takmer podarilo obrátiť veľmi zle rozohraný zápas, aby napokon s FK Senica remizoval 3:3 (1:2). Vo ôsmom kole Fortunaligy tak AS dosiahol iba na bod, čo je preňho iste sklamanie.

Trenčín po výhre v Žiline narazí na rovnako úspešnú Senicu

V sobotňajšej časti ôsmeho kola Fortunaligy privíta AS Trenčín rovnako dobre rozbehnutý FK Senica.

Seničania zlomili Pohronie jediným gólom zápasu

Na Záhorí sa hral dlho vyrovnaný duel. Domáci FK Senica sa napokon tešil z víťazstva 1:0 (0:0), keď po reprezentačnej prestávke zdolal v siedmom kole Fortunaligy FK Pohronie.

Senica a Pohronie majú vzácne vyrovnanú bilanciu

Po reprezentačnej pauze privíta v siedmom kole Fortunaligy celok zo Záhoria FK Pohronie.

Nováčik skóruje, ale stále sa trápi. V Poprade vyhrala aj Senica.

Šieste kolo Fortunaligy dopadlo veľmi dobre pre celok FK Senica. Záhoráci vyhrali na pôde nováčika z Liptovského Mikuláša v Poprade 2:1 (1:1).

Liptáci sa proti Záhorákom pokúsia o druhú výhru

Šieste kolo Fortunaligy spojí pred reprezentačnou prestávkou MFK Tatran Liptovský Mikuláš a FK Senica. Nováčik hráva domáce duely na štadióne v Poprade.

Žiline vyšiel ligový reparát, odniesla si to Senica

V nedeľňajšom zápase piateho kola Fortunaligy porazil domáci MŠK Žilina FK Senica vysoko 3:0. Všetky góly duelu padli až v druhom polčase.

Žilina sa z českého debaklu skúsi otriasť proti Senici

V nedeľnej časti piateho kola Fortunaligy vyzve MŠK Žilina pod Dubňom celok FK Senica. Domáci po prekvapujúcej prehre v Poprade s Liptovským Mikulášom (1:2) utrpeli debakel i v Európskej konferenčnej lige.

Trápenie DAC-u pokračuje, na Záhorí sotva zachránil remízu

Vo štvrtom kole Fortunaligy remizoval FK Senica na Záhorí s DAC-om Dunajská Streda 1:1 (0:0).

Senici sa proti DAC-u nedarí, pokúsi sa však potvrdiť formu

Súčasťou sobotňajšieho programu štvrtého kola Fortunaligy je i duel medzi FK Senica a FC DAC 1904 Dunajská Streda.