FK Senica Slovensko - FK Senica - Zprávy

Pohronie sa prebára hlbšie, nechytilo sa ani na Senici

V 18. kole Fortunaligy nestačil posledný FK Pohronie ani na Senicu, ktorej na vlastnej tráve podľahol tesne 0:1 (0:0).

Dve kolá pred koncom jesene vyzve posledné Pohronie Senicu

Pre posledné Pohronie bude v posledných dvoch jesenných kolách zlatý každý bod. Získať ďalšie sa pokúsi v 18. kole proti Senici.

Na Záhorí sa radoval domáci celok, no Liptáci dlho vzdorovali

FK Senica zlomil odpor Liptovského Mikuláša v druhom polčase a v 17. kole Fortunaligy zvíťazil nad nováčikom 1:0 (0:0).

Senica a Mikuláš obstarajú súboj tímov z dolnej časti tabuľky

V 17., už decembrovom kole Fortunaligy privíta FK Senica nováčika z Liptovského Mikuláša.

Dohrávka Senice so Žilinou dopadla deľbou bodov

V dohrávanom zápase 16. kola Fortunaligy medzi FK Senica a MŠK Žilina ostal po záverečnom hvizde rovnako ako po prvom polčase nerozhodný stav. Záhoráci si podelili body so "Šošonmi" po výsledku 2:2 (1:1).

Senica a Žilina predohrajú kolo po zaváhaniach

V piatkovej predohrávke 16. kola Fortunaligy hostí na Záhorí domáci FK Senica žilinských "Šošonov".

DAC zlomil Záhorákov jediným gólom v druhom dejstve

V 15. kole Fortunaligy si domáci FC DAC 1904 Dunajská Streda poradil s celkom FK Senica jediným gólom zápasu 1:0 (0:0).

Senica ide na Žitný ostrov po dvoch mesiacoch bez výhry

V 15. kole jesennej časti Fortunaligy privíta na Žitnom ostrove domáci FC DAC 1904 Dunajská Streda celok FK Senica.

Zlaté Moravce prvýkrát v sezóne vyhrali u súpera

FK Senica neuspel v 14. kole Fortunaligy a s posledným ViOn-om Zlaté Moravce prehral v sobotu na Záhorí 1:2 (1:1).

Zlaté Moravce sa pokúsia chytiť sa v Senici

V 14. kole jesennej časti Fortunaligy privíta FK Senica posledný tím tabuľky FC ViOn Zlaté Moravce.

Trnavu v predohrávke nezastavila ani Senica

V predohrávke trinásteho kola jesennej časti slovenskej najvyššej súťaže zvíťazil Spartak Trnava nad FK Senica 2:1 (2:0) a naďalej drží kontakt s úplným čelom tabuľky.

Senica v predohrávke v Trnave pred detským publikom

Predohrávka trinásteho kola najvyššej slovenskej súťaže spojí v piatok celky Spartaka Trnava a FK Senica.

Ružomberok valcuje ďalej, Senica mu pomohla vylúčením

FK Senica doplatil na vylúčenie hráča a Ružomberku, ktorý sa vezie na výnimočnej víťaznej vlne, podľahol na Záhorí 0:2 (0:1).

Udržia Liptáci tretiu priečku aj na Záhorí?

Dvanáste kolo Fortunaligy spojí v sobotu domáci FK Senica a celok z Liptova MFK Ružomberok.

Zemplín opäť neprehral, na Záhorí Senici ukradol bod

V jedenástom kole Fortunaligy dokázal FK Senica odpovedať na gól Michaloviec a s východniarmi remizoval v sobotu 1:1 (0:1).