St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

V zápase o udržení v nejvyšší soutěži přivítá v sobotu St. Mirren na svém hřišti předposlední Inverness. Ten momentálně dělí od poslední pozice čtyři body.

Motherwell FC - St. Mirren FC 0:2

Motherwell nezvládl roli favorita a doma podlehl St. Mirrenu 0:2. Hostující tým dostal do vedení Steven Thomson, tři minuty před koncem pojistil tři body Andy Dorman.

Preview: Motherwell FC - St. Mirren FC

Motherwell dnes bude mít poslední šanci probojovat se do první šestky, pokud zaváhá, jeho sezona bude neúspěšná. Na druhé straně Falkirk přijede na Fir Park s cílem přiblížit se definitivní záchraně.

St. Mirren FC - Hibernian FC 1:1

V dohrávce 32. kola skotské Premier League remízoval St. Mirren na domácím hřišti s Hibernianem 1:1. Domácí tým poslal do vedení po necelé půlhodině hry Andy Dorman, vyrovnat se podařilo v poslední minutě prvního dějství Stevenu Fletcherovi.

Preview: St. Mirren FC - Hibernian FC

St. Mirren může dnes udělat další krok k záchraně ve skotské nejvyšší soutěži. Na St. Mirren Park přijede šestý Hibernian, který si pro změnu chce zajistit účast v horní polovině tabulky.

St. Mirren FC - Rangers FC 1:2

Dva góly v prvním poločase stačily Rangers k výhře v St. Mirrenu, v poměru 2:1. Hosty dostal do vedení po 12 minutách Boyd, o sedm minut později zvýšil Edu a za domácí celek už jen snižoval v druhé půli Dorman.

St. Mirren chce v dohrávce opět zaskočit Rangers

V dohrávce devětadvacátého kola hostí St. Mirren na svém hřišti druhý tým tabulky, Rangers. Přestože jsou domácí až na předposlední příčce, hodlají svého soupeře potrápit, což se jim už v této sezóně podařilo.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 2:1

Inverness zvítězil na Caledonian Stadium nad St. Mirrenem 2:1. Tři body zajistil svému týmu Felipe Morais, když dvěma góly kolem poločasové pauzy otočil stav utkání se St. Mirrenem, který šel do vedení zásluhou Andyho Dormana.

Preview: Inverness Caledonian - St. Mirren FC

Velmi důležitý souboj svedou na Caledonian Stadium domácí Inverness a hosté ze St. Mirrenu. Oba celky jsou jednou nohou v sestupových vodách, tudíž případné vítězství v tomto duelu bude mít cenu zlata.

Hamilton Academical - St. Mirren FC 0:0

Zápas mezi domácím Hamiltonem a týmem ze St. Mirren mnoho fotbalové krásy nenabídl, a tak se oba soupeři po bezbrankové remíze o body rozdělili.

Preview: Hamilton Academical - St. Mirren FC

Na New Douglas Parku bude Hamilton hájit v utkání s desátým St. Mirrenem osmou pozici. Tým Guse MacPhersona zaostává za Accies o pouhé tři body.

St. Mirren FC - Aberdeen FC 1:1

Remízou 1:1 skončilo večerní utkání mezi domácím St. Mirrenem a hosty z Aberdeenu. Skóre otevřel v osmasedmdesáté minutě Craig Dargo. V nastaveném čase zajistil hostujícímu celku alespoň bod Tommy Wright.

Preview: St. Mirren FC - Aberdeen FC

St. Mirren, který už sedm zápasu čeká na vítězství, přivítá na svém hříšti ve 28. kole skotské Premier League Calderwoodův Aberdeen.

Celtic FC - St. Mirren FC 7:0

Velké představení dnes předvedl v Parkheadu domácí Celtic, který rozstřílel St. Mirren vysoko 7:0. Největší hvězdou zápasu se stal japonský záložník Shunsuke Nakamura, který si připsal hattrick.

Preview: Celtic FC - St. Mirren FC

Po dlouhé době Celtic vyzve svého soupeře z druhého místa, v sobotu odpoledne nastoupí v Parkheadu proti skotskému mistrovi devátý St. Mirren.