Motherwell FC Skotsko - Motherwell FC - Zprávy

Motherwell FC - Celtic FC 1:2

Velice důležité vítězství dnes zaznamenali hráči Celticu na Fir Parku, kde místní Motherwell porazili po napínavé bitvě 2:1. Domácí sice poslal do vedení Chris Porter, ale Scott McDonald a Georgios Samaras zajistili svými góly zelenobílým všechny body.

Preview: Motherwell FC - Celtic FC

Už pouze tři kola zbývají do konce skotské Premier League a Celtic stále může bojovat o titul, pro tři body tentokrát jede na Fir Park, kde se utká s místním Motherwellem, jenž pro změnu bojuje o třetí pohárovou příčku.

Motherwell FC - Dundee United 2:2

Velmi vyrovnaný byl souboj mezi Motherwellem a Dundee United a po právu si oba kluby připisují na své konto bod za remízu 2:2. Do vedení šli už v 17. minutě domácí, gólem Portera, těsně před koncem poločasu ale bylo vyrovnáno, když si vlastní gól vstřelil Craigan. V 50. minutě znovu vedl Motherwell, podruhé se trefil Porter a až 86. minuta znamenala vyrovnání z kopačky Wilkieho.

Preview: Motherwell FC - Dundee United

Soubojem o třetí příčku by se dal nazvat sobotní zápas na Fir Parku mezi domácím Motherwellem a Dundee United. Lépe jsou na tom v tabulce domácí, mají náskok dvou bodů a ještě jeden zápas k dobru.

Motherwell FC - Celtic FC 1:4

Celtic po dvou porážkách zaznamenal velice důležité vítězství. Na Fir Parku porazil Motherwell rozdílem třídy 4:1. O góly se postarali Stephen McManus, Scott McDonald a Jan Venegoor of Hesselink.

Kvůli semifinále skotského poháru je tento víkend na programu pouze jediné utkání Scottish Premier League a to dohrávka 22. kola mezi domácím Motherwellem a Celticem.

Celtic FC - Motherwell FC 0:1

Velké překvapení se zrodilo v Glasgow, kde domácí Celtic podlehl Motherwellu 0:1. Jednou branku zápasu obstaral po půl hodiny hry Simon Lappin.

Preview: Celtic FC - Motherwell FC

Další klíčový souboj ve stíhací jízdě za Gers odehraje dnes Celtic na svém hřišti se čtvrtým Motherwellem.

Motherwell FC - Hibernian FC 1:0

Utkání mezi Motherwellem a Hibernianem rozhodla jediná branka. Už ve třetí minutě se za domácí trefil Clarkson a rozhodl tak o výhře Motherwellu v poměru 1:0.

Preview: Motherwell FC - Hibernian FC

Velmi důležitý zápas čeká týmy Motherwellu a Hibernianu. Oba kluby bojují o evropské poháry a výsledek tohoto utkání může mnohé rozhodnout. Oba soupeře dělí v tabulce jen bod, domácí ale sehrají ještě více zápasů.

Dundee United - Motherwell FC 2:0

V přímém souboji o příčky zaručující účast v evropských pohárech bylo úspěšnější domácí Dundee United, které na Tannadice Parku zdolalo Motherwell 2:0. Obě branky padly až v poslední čtvrthodině utkání. Nejprve se prosadil Danny Swanson, poté pečetil skóre Mark De Vries.

Preview: Dundee United - Motherwell FC

Souboj dvou sousedů v tabulce uvidí diváci v Dundee. Čtvrtí United přivítají o příčku hůře postavený Motherwell.

Hibernian FC - Motherwell FC 1:0

Ve velmi napínavém utkání si nakonec pro tři body do tabulky dokráčel domácí Hibernian. Jediný gól zápasu vstřelil v 52. minutě Nish. Motherwell tak odjíždí domů s prázdnou.

Preview: Hibernian FC - Motherwell FC

Ve středu na sebe narazí dva kluby z popředí tabulky, třetí Motherwell přijíždí na hřiště jen o pět bodů horšího Hibernianu. Oba kluby bojují o pohárovou Evropu a nesmí ztrácet body, proto se očekává velmi zajímavý zápas.

Falkirk FC - Motherwell FC 0:0

Na Falkirk Stadionu neviděli fanoušci žádný gól, Falkirk remízoval s Motherwellem 0:0.