Motherwell FC Skotsko - Motherwell FC - Zprávy

Motherwell FC - Hamilton Academical 2:0

Motherwell potvrdil roli favorita a zásluhou dvou branek Chrise Portera porazil na Fir Parku Hamilton 2:0.

Preview: Motherwell FC - Hamilton Academical

V sobotu odpoledne se na Fir Parku představí poslední tým tabulky Hamilton Academical, který vyzve domácí Motherwell.

Inverness Caledonian - Motherwell FC 1:2

I když se Inverness po přestávce dostal gólem Adama Rooneyho do vedení nad Motherwellem, ani bod nakonec z utkání nezískali. Chris Porter a Robert Malcolm otočili stav zápasu ve výhru hostů.

Preview: Inverness Caledonian - Motherwell FC

Inverness je jen o skóre lepší než jeho sobotní soupeř, Motherwell a dá se tak očekávat velmi vyrovnané utkání. Ani jeden z týmů se v minulém kole ze tří bodů neradoval a změnit to oba kluby chtějí ve vzájemném zápase.

Kilmarnock FC - Motherwell FC 1:0

Kilmarnock může po dnešním zápase proti Motherwellu děkovat Craigu Brysonovi, který se v 89. minutě zasloužil o vítězství 1:0 a tři body pro domácí mužstvo. Naopak hostům cestu za body zkomplikoval vyloučený Quinn.

Preview: Kilmarnock FC - Motherwell FC

Výkony Kilmarnocku jsou v této sezóně zatím milým překvapením, podceňovaný tým se totiž propracoval až na třetí příčku tabulky, za dvojici glasgowských gigantů. Tentokrát bude chtít Kilmarnocku sebrat body zvedající se Motherwell.

Motherwell FC - Falkirk FC 3:2

Po pětigólové přestřelce na Fir Parku se nakonec z vítězství radoval domácí Motherwell, který porazil Falkirk 3:2. Za vítězný tým se trefili Jamie Murphy, Chris Porter a John Sutton.

Preview: Motherwell FC - Falkirk FC

Na Fir Parku se střetnou dva sousedi v tabulce, desátý Motherwell přivítá čtyři hodiny po poledni devátý Falkirk, který začíná tabulkou stoupat vzhůru.

Motherwell FC - St. Mirren FC 2:1

Motherwell prolomil v domácím zápase proti St. Mirrenu špatné výsledky a díky gólům Suttona a Malcolma zvítězil 2:1. Hosté přitom od 30. minutě vedli gólem Mehmeta, na vítězství to ale nestačilo.

Preview: Motherwell FC - St. Mirren FC

Souboj dvou celků ze spodní části tabulky se odehraje na hřišti Motherwellu, jenž je oproti St. Mirrenu na dosti nelichotivé pozici. Motherwell je největším zklamáním letošního ročníku, ale proti St. Mirrenu má šanci zlepšit výsledky.

Rangers FC - Motherwell FC 2:1

Rangers jsou i po šestém ligovém kole na čele tabulky nejvyšší skotské soutěže. Rozhodlo o tom vítězství 2:1 nad Motherwellem. Všechny tři góly padly až v druhé půli utkání, za Rangers se trefili Davis a Novo, za hosty poté už jen snižoval Clarkson.

Preview: Rangers FC - Motherwell FC

Rangers vkročili do nové sezóny famózně, z pěti zápasů totiž dokázali vytěžit čtyři výhry a jednu remízu. Motherwell je pravým opakem, po skvělé minulé sezóně se v té letošní pohybuje na spodku tabulky.

Motherwell FC - Celtic FC 2:4

Celtic dal zapomenout na čtrnáct dní starou porážku s Rangers a Motherwell převálcoval 4:2. Střeleckou formu měl opět řecký "bombarďák" Georgios Samaras, který se trefil hned dvakrát.

Preview: Motherwell FC - Celtic FC

Celtic, který v posledním ligovém kole nestačil na vlastním hřišti na Rangers, se bude chtít dnes na Fir Parku proti Motherwellu vrátit zpět na vítěznou vlnu.

Hibernian FC - Motherwell FC 0:1

V napínavém utkání mezi Hibernianem a Motherwellem hosté ukázali, že vyhrávat stále umějí. Svěřenci kouče McGheeho napravili své chyby z minulých utkání a díky gólu Johna Suttona zvítězili 1:0.