Motherwell FC Skotsko - Motherwell FC - Zprávy

Hamilton Academical - Motherwell FC 2:0

Ze souboje dvou posledních mužstev skotské ligy vzešel lépe ten hůře v tabulce postavený. Hamilton zvítězil nad Motherwellem 2:0. Hrdinou utkání se stal 18letý James McCarthy, jenž vsítil oba góly Accies.

Preview: Hamilton Academical - Motherwell FC

Souboj dvou posledních celků skotské ligy bude k vidění na New Douglas Parku, kde domácí Hamilton hostí jedenáctý Motherwell, jenž nyní zažívá velmi nepovedené období.

Motherwell FC - Kilmarnock FC 0:2

Kilmarnock si připsal důležité vítězství 2:0 v Motherwellu a zůstává tak v klidném středu tabulky, naopak domácí tým bojuje o udržení se v lize. Do vedení šli hosté v 35. minutě zásluhou Pascaliho a v 77. minutě ještě pojistil výhru Kilmarnocku Russell.

Preview: Motherwell FC - Kilmarnock FC

Netradičně až v pondělí se dohrává osmnácté ligové kolo. Proti sobě nastoupí Motherwell a Kilmarnock, které od sebe dělí pouhé dva body, ani jeden proto nesmí zaváhat a zápas ztratit.

Preview: Motherwell FC - Heart of Midlothian

Ještě v minulé sezóně by si každý fanoušek tipl na vítězství Motherwellu, v té nynější se však domácím nedaří a větší šanci na výhru mají Hearts. Ti nenašli přemožitele v posledních pěti utkáních a právem jsou tak považováni za jasné favority.

Aberdeen FC - Motherwell FC 2:0

Aberdeen si s Motherwellem na vlastním hřišti poradil a díky vítězství 2:0 si připisuje do tabulky tři body. Vedení zajistil domácím po hodině hry Gary McDonald a o pár minut později upravil z penalty na konečných 2:0 Lee Miller.

Preview: Aberdeen FC - Motherwell FC

Aberdeenu ani Motherwellu se minulé kolo nevydařilo, o to více si budou chtít chuť napravit ve vzájemném zápase. Oba kluby myslí jen na výhru, která by je posunula do vyšších pater tabulky.

Motherwell FC - Hibernian FC 1:4

Utkání mezi Motherwellem a Hibernianem bylo překvapivě jednoznačné, Hibs se po nevydařených zápasech zvedli a svého soupeře rozstříleli na jeho vlastním hřišti 4:1.

Preview: Motherwell FC - Hibernian FC

Motherwell podává v nové sezóně nevyrovnané výkony, ještě hůře jsou na tom však hosté z Hibernianu. Fanoušci obou týmů tak netrpělivě očekávají, kdo ve vzájemném zápase uhraje lepší výsledek.

Falkirk FC - Motherwell FC 1:0

Falkirk pokračuje v sérii bez porážky a po třech remízách si brankou Michaela Higdona zajistil vítězství 1:0 v zápase proti Motherwellu.

Preview: Falkirk FC - Motherwell FC

Na Falkirk Stadium se představí šestý tým skotské Premier League Motherwell, proti kterému se postaví domácí Bairns.

Motherwell FC - Rangers FC 0:0

Po nedávné remíze s Dundee United zaváhali Rangers znovu, tentokrát si vylámali zuby na Motherwellu, se kterým uhráli bezbrankovou remízu.

Preview: Motherwell FC - Rangers FC

Další body v boji o titul si bude chtít připsat Glasgow Rangers, který zajíždí na půdu Motherwellu. Domácí naposledy podlehli Celtiku, když ale předvedli celkem solidní fotbal. Dařilo se Rangers, ti doslova rozdrtili Kilmarnock na jeho hřišti 4:0.

Celtic FC - Motherwell FC 2:0

Celtic nezaváhal ani v dalším zápase a bez problému si poradil s Motherwellem, který porazil 2:0. Gólově se prosadili Paul Hartley a Scott McDonald.

Preview: Celtic FC - Motherwell FC

Celtic má v tabulce dvoubodový náskok před Rangers, ale pokud o něj nechce přijít, musí uhrát dobrý výsledek proti Motherwellu. Ten se díky dvěma výhrám z posledních kol vyhoupl na čtvrtou ligovou příčku.