Motherwell FC Skotsko - Motherwell FC - Zprávy

Motherwell FC - Celtic FC 1:1

Celticu se na Fir Parku proti Motherwellu nepovedlo bodovat naplno a remíza 1:1 byla pro zelenobílé už třetím zaváháním v řadě. Skóre otevřel hostující Scott McDonald, osm minut před koncem však zajistil domácímu týmu cenný bod Paul Quinn.

Preview: Motherwell FC - Celtic FC

Obhájce titulu Celtic zavítá v dohrávce šestadvacátého kola skotské ligy na promáčenou půdu Fir Parku, kde své domácí zápasy hraje Motherwell.

Motherwell FC - Hamilton Academical 1:0

Gól Davida Clarksona v poslední minutě prvního poločasu rozhodl o tom, že tři body zůstaly na Fir Parku, Hamilton odešel po čtyřech zápasech s prázdnou.

Preview: Motherwell FC - Hamilton Academical

Po dvoutýdenní pauze se opět vrací skotská Premier League. Velmi zajímavý duel bude k vidění na Fir Parku, kde domácí Motherwell přivítá příjemné překvapení letošní sezony Hamilton.

Hibernian FC - Motherwell FC 1:1

Hibernian a Motherwell se po dnešním utkání musely spokojit s pouhým bodem za remízu 1:1. Domácí se dostali do brzkého vedení díky gólu Dereka Riordana, remízu ale svoji brankou z penalty zařídil David Clarkson.

Preview: Hibernian FC - Motherwell FC

Na Easter Road se v sobotu uskuteční boj o šestou příčku tabulky. Domácí Hibernian přivítá na svém hřišti zvedající se Motherwell, jen o dva body horší celek.

Motherwell FC - Falkirk FC 1:1

Motherwell nenavázal na poslední vydařené výsledky a s Falkirkem uhrál pouze remízu 1:1. Do vedení šli domácí ve 43. minutě brankou Clarksona, po přestávce však na konečných 1:1 srovnal stav Holden.

Preview: Motherwell FC - Falkirk FC

Motherwell se po hrůzostrašném startu do sezóny zvedá a hodlá zamířit do vrchních pater tabulky, naopak hosté z Falkirku bojují o udržení se v lize a ani v následujícím zápase se jim nedávají velké šance na zisk důležitých bodů.

Dundee United - Motherwell FC 0:4

Dundee United bylo až do posledního ligového kola na třetí příčce tabulky a jen málo fanoušků očekávalo, že by Motherwellu podlehlo. Domácí tým ale na tento zápas a prohru 0:4 jistě dlouho nezapomene.

Preview: Dundee United - Motherwell FC

Ještě v minulé sezóně bojovaly oba kluby na předních ligových příčkách, v probíhající sezóně jsou však na zcela opačných pólech tabulky. Zatímco Dundee United bojuje o pohárovou Evropu, Motherwell se trápí až na devátém místě.

Motherwell v dohrávce porazil Hearts

Motherwell si v dohrávce sedmnáctého ligového kola dokázal poradit s Hearts a zvítězil nad nimi 1:0. Jediný a vítězný gól utkání zařídil v 11. minutě hry přesnou hlavičkou Porter.

St. Mirren FC - Motherwell FC 0:0

Domácí St. Mirren šel do utkání s cílem vyhrát pátý zápas v řadě, což se mu ale nakonec nepodařilo. St. Mirren ani Motherwell gól nevstřelily a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.

Preview: St. Mirren FC - Motherwell FC

St. Mirren předvádí v poslední době neuvěřitelnou jízdu, ve které hodlá pokračovat také v domácím zápase proti Motherwellu. Naváže St. Mirren na výborné výkony, nebo se ukáže Motherwell?

Motherwell FC - Inverness Caledonian 3:2

Motherwell konečně ukázal svoji sílu a 3:2 porazil Inverness. Hrdinou domácího týmu se stal Chris Porter, jenž vsítil hattrick a nejvíce se zasloužil o výhru Motherwellu.

Preview: Motherwell FC - Inverness Caledonian

Zápas Motherwellu s Invernessem jistě nebude zařazen k nejzajímavějším zápasům kola. Ani jeden z týmů totiž není ve formě a oběma hrozí dokonce sestup. Zvláště u Motherwellu jsou poslední výkony nepříjemným překvapením.