Kilmarnock FC Skotsko - Kilmarnock FC - Zprávy

Preview: St. Johnstone FC - Kilmarnock FC

St. Johnstone musel hodit za hlavu dvě poslední porážky s Celtikem, v sobotu ho totiž čeká domácí utkání proti Kilmarnocku. Oba soupeře momentálně dělí pouze jeden bod, dá se tedy očekávat vyrovnaný zápas.

Heart of Midlothian - Kilmarnock FC 0:3

Uplynulé kolo SPL bylo skutečně bohaté na překvapivé výsledky a vše korunoval závěrečný zápas mezi Heart of Midlothian a Kilmarnockem. Podceňovaní hosté si domů odváží výhru 3:0 a zmařili tak šance Hearts na třetí příčku tabulky.

Preview: Heart of Midlothian - Kilmarnock FC

Fotbalisté Hearts prozatím zažívají jinou sezónu, než tomu bylo loni. Daří se jim pravidelně získávat body a navíc konečně mohou myslet reálně na postup do pohárové Evropy. Hearts mají na kontě čtrnáct bodů po devíti kolech a jako jediní zatím dýchají na záda třetímu Motherwellu. Rozdíly jsou ale minimální a "Srdce" tak musejí pokračovat v dobré práci nadále.

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 1:2

Inverness potvrdil, že se do ligového ročníku nevrátil z důvodu zachránit se, ale umístit se v horní polovině tabulky. To také nastínil sobotní duel v Rugby Parku, kde jeho hráči překvapivě zvítězili 2:1 a ztížili tak Kilmarnocku další práci v nadcházejících zápasech. Inverness byl v utkání šťastnějším týmem a po polovině druhé půle vedl i díky jedné penaltě už 2:0, domácí se i přes obrovský tlak zmohli jen na snížení.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Oba soupeři by se spíše měli rvát v dolní polovině tabulky, ani jeden však těmto prognózám nechce jít naproti. Kilmarnock zatím získal sedm bodů a nachází se na desáté příčce, ve vyrovnané tabulce to však nemusí nic znamenat. Inverness je na tom o něco lépe. Doposud získalp jedenáct bodů a patří mu čtvrtá příčka.

Hibernian FC - Kilmarnock FC 2:1

Fotbalisté Hibernianu se snad konečně dokázali oklepat z nepříjemných výsledků a nyní doufají, že se jejich výkony budou ještě zlepšovat. Proti Kilmarnocku se sice vcelku natrápili, nicméně díky skvělému závěru prvního poločasu dokázali získat velmi cenné tři body. V tabulce se proto posunuli o bod právě před Kilmarnock na osmou příčku, hosté klesli na pozici desátou. Nicméně ve vyrovnané soutěži to zatím nic neznamená.

Preview: Hibernian FC - Kilmarnock FC

Po menší pauze jdou opět nejlepší skotské celky do boje, důležité utkání sehrají fotbalisté Hibernian. Ten totiž zatím předvádí velmi mizerné výkony a v tabulce se nachází až na desátém místě. Nyní Hibs mají možnost uhrát něco proti Kilmarnocku, který má pouze o dva body více a patří mezi papírové outsidery celé ligy.

Kilmarnock FC - Dundee United 1:2

Kilmarnock nezvítězil potřetí v řadě, hráči Terrors naopak zopakovali loňskou výhru na Rugby Park a jsou na čtvrté příčce.

Preview: Kilmarnock FC - Dundee United

Dundee United se snad konečně dostalo z největších problémů a opět se může plně soustředit na domácí soutěž v alespoň trochu přijatelné formě. Po nepovedeném začátku SPL a vypadnutí z Evropské ligy se loňskému třetímu týmu tabulky příliš nevěřilo, nyní se s ním už ale musí počítat. Ovšem Dundee to v žádném případě jednoduché mít nebude. V Rugby parku totiž získávají těžko body i glasgowští rivalové a Kilmarnock letos hraje ve velké pohodě.

Hamilton Academical - Kilmarnock FC 2:2

Utkání napínavé až do poslední minuty sledovali diváci v Hamiltonu, kterému však Kilmarnock ukradl téměř jistou výhru. Domácí po první půli vedli díky gólům Paixaa a Hasselbainka o dva góly, deset minut před koncem utkání se však gólově probudili i hosté a Hamill se Sammonem dokázali srovnat na 2:2.

Preview: Hamilton Academical - Kilmarnock FC

Souboj o záchranu se vším všudy. Hamilton i Kilmarnock byli před sezónou považováni za největší kandidáty pádu o patro níže. Hamilton kvůli výraznému oslabení kádru, Kilmarnock měl namále už loni a zachránil se téměř na poslední chvíli.

Kilmarnock FC - Celtic FC 1:2

Fotbalisté Celticu se nenechali v nedělní dohrávce zahanbit a stejně jako největší rival z Rangers získali plný počet bodů. Ovšem lehká práce to v Rugby Parku v žádném případě nebyla. Domácí se totiž dostali do vedení už v první desetiminutovce a poté téměř až do konce první půle drželi nerozhodný stav. Jenže čtyři minuty před koncem byla proti Kilmarnocku odpískána penalta, sedm minut po pauze pak rozhodl Anthony Stokes.

Preview: Kilmarnock FC - Celtic FC

Souboj o první místo tabulky je už od úvodu sezóny podle očekávání neuvěřitelně vyrovnaný. Rangers své další vystoupení zvládli, čeká se tak na nedělní utkání Celtiku, který si jede do Kilmarnocku pro tři body.

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 2:1

Kilmarnock zaznamenal druhé vítězství v řadě, v Rugby Parku dokázal 2:1 porazit St. Mirren. Do vedení se domácí dostali ve 29. minutě gólem Daytona, krátce po přestávce však vyrovnal Thomson a vítězství tak domácím zajistil až Jeremenko, hned při premiéře v novém dresu.

Preview: Kilmarnock FC - St. Mirren FC

V dalším zápase 4. kola čeká Kilmarnock domácí utkání se St. Mirrenem. Po úvodních třech zápasech oba soupeře dělí pouze jeden bod a těžko říci, kdo může být mezi vyrovnanými týmy považován za favorita.