Heart of Midlothian Skotsko - Heart of Midlothian - Zprávy

Heart of Midlothian - Hibernian FC 2:0

Heart of Midlothian zvítězili v prvním letošním Edinburgh derby nad Hibernianem 2:0 a před reprezentační přestávkou si připisují tři body. Domácí se vedení ujali ve 39. minutě gólem Ryana Stevensona a v 69. minutě pojistil výhru Hearts hlavičkou Andy Webster.

Preview: Heart of Midlothian - Hibernian FC

Edinburgh čeká v neděli prestižní derby mezi kluby Heart of Midlothian a Hibernianem, jehož počátek se datuje od roku 1875. Nehledě na poslední výsledky dají oba kluby do zápasu maximum, výhra v tomto zápase se totiž cení několikanásobně.

Kilmarnock FC - Heart of Midlothian 0:0

Utkání mezi Kilmarnockem a Heart of Midlothian skončilo bez branek, přestože oba týmy měly několik šancí k rozhodnutí. Nejblíže vstřelení gólu byl krátce před poločasem hráč Hearts Stephen Elliott, jehož hlavička orazítkovala tyč domácí brány.

Preview: Kilmarnock FC - Heart of Midlothian

Kilmarnock čeká v 5. kole domácí zápas proti Heart of Midlothian. Tým z Rugby Parku v nové sezóně ještě neprohrál a v minulém kole navíc uštědřil čtyřgólovou lekci Hibernianu. To hosté tak dobrý start do sezóny neměli, v posledním kole se sice dočkali výhry, ale v Evropské lize jim pět gólů nasázel Tottenham.

Heart of Midlothian - Aberdeen FC 3:0

Heart of Midlothian zaznamenali první ligovou výhru pod novým manažerem Paulem Sergiem, když v sobotním utkání porazili 3:0 Aberdeen. Ten se tak i nadále trápí a po čtyřech kolech má na kontě pouhý bod.

Preview: Heart of Midlothian - Aberdeen FC

Heart of Midlothian i Aberdeen prožívají žalostný vstup do sezóny, z prvních tří zápasů totiž vytěžily pouze po bodu, s čímž se u tak ambiciózních klubů nepočítalo. V sobotním vzájemném zápase proto budou chtít oba celky umlčet kritiku dobrým výkonem.

Motherwell FC - Heart of Midlothian 1:0

Motherwell si díky brance Jamieho Murphyho zajistil vítězství 1:0 nad Heart of Midlothian a s bodovým náskokem vede ligovou tabulku před Celticem. Hearts naopak prožívají katastrofální start do sezóny a po třech kolech mají pouhý bod.

Preview: Motherwell FC - Heart of Midlothian

Motherwell a Heart of Midlothian čeká třetí utkání v nové sezóně. Zatímco Motherwell do ní vstoupil vcelku úspěšně a se čtyřmi body se dělí o třetí příčku s Rangers, Hearts kvůli nečekanému odchodu kouče nejsou v optimální pohodě.

Skácel prodloužil do ledna smlouvu s Hearts

Rudolf Skácel bude ještě minimálně půl roku hráčem skotského týmu Heart of Midlothian. Podle klubových stránek se dvaatřicetiletý záložník s vedením vicemistra dohodl na smlouvě do ledna 2012.

Odvolaného Jefferiese střídá v Hearts Paulo Sergio

Nový ročník skotské Premier League za sebou má jenom dvě kola a už je zde první rošáda ve funkci manažera. Změna se týká Heart of Midlothian, včera byl odvolán Jim Jefferies, jehož dnes nahradil Paulo Sergio...

Heart of Midlothian - Dundee United 0:1

Fotbalisté Dundee United dokázali zvítězit v důležitém utkání s konkurenčním celkem Hearts a na konto si tak připsali velmi cenné tři body. Ve vyrovnaném utkání se diváci na Tynecastle Stadium dočkali pouze jedné branky, kterou vsítil už v 37. minutě Jon Daly.

Preview: Heart of Midlothian - Dundee United

Program druhého kola se uzavře Tynecastle Stadium v Edinburghu, kde domácí Hearts přivítají Dundee United. Půjde o vzájemné měření sil skotských zástupců v evropských pohárech, kteří před týdnem nakročili do nového ligového ročníku shodně remízou.

Rangers FC - Heart of Midlothian 1:1

Nový manažer Rangers Ally McCoist by si jistě přál lepší začátek svého angažmá na lavičce skotského mistra, v úvodním utkání sezóny měl totiž jeho celek hodně práce, aby s Heart of Midlothian uhrál alespoň remízu 1:1. Hosty totiž v 16. minutě poslal do vedení David Obua a zklamaní domácí fanoušci se dočkali až v 58. minutě pouze vyrovnání zásluhou Stevena Naismithe.

Preview: Rangers FC - Heart of Midlothian

Obhájce ligového titulu Rangers čeká na úvod nové sezóny domácí zápas proti Heart of Midlothian. Na Ibrox Parku panují před prvním zápasem velké očekávání, jak si poradí nový manažer klubu Ally McCoist, jenž nahradil velezkušeného Waltera Smithe, pod jehož vedením klub získal tři poslední mistrovské tituly.

V Hearts očekávají rychlé prodloužení smlouvy se Skácelem

Rudolf Skácel v loňské sezoně znovu ukázal, že mu skotské prostředí a především klub Heart of Midlothian obrovsky svědčí a stal se jedním z nejlepších hráčů. Otázkou je, co s ním bude dále, vedení klubu věří v podpis nové smlouvy...