Heart of Midlothian Skotsko - Heart of Midlothian - Zprávy

Heart of Midlothian - Kilmarnock FC 0:1

Hearts doma překvapivě nestačili na Kilmarnock a po jediné brance Deana Shielse z pokutového kopu prohráli 0:1. Utkání ale velmi výrazně ovlivnila červená karta, kterou uviděl už po čtvrthodině hry domácí Ian Black a přísná penalta, kterou proměnil Shiels.

Preview: Heart of Midlothian - Kilmarnock FC

Zpátky na vítěznou vlnu se budou chtít dostat Hearts, kteří přivítají nevýrazný Kilmarnock. Hosté v lize nevyhráli už šest kol v řadě, ovšem naposledy slavili postup v poháru a právě na toto vítězství budou chtít v Edinburgu navázat.

Heart of Midlothian - Rangers FC 0:2

Rangers dali zapomenout na předchozí bodovou ztrátu a dnes vyhráli na hřišti nevyzpytatelného Heart of Midlothian 2:0. Jezdci se ujali vedení už v prvním poločase, kdy se trefil tradiční střelec John Naismith. Čtvrthodiny před koncem pak dokonal zkázu domácího celku Nikica Jelavič.

Preview: Heart of Midlothian - Rangers FC

Šlágrem 12.kola skotské Clydesdale bank Premier League bude bezesporu utkání mezi Heart of Midlothian a vedoucími Rangers. Srdce z Edinburghu jsou jedním z mála celků, které letos dokázaly suverénní Rangers obrat o body. Povede se jim to i v domácím prostředí?

Skácel: V současné době nehledím do budoucnosti

Rudolfu Skácelovi se v Heart of Midlothian dříve dařilo a daří se mu rovněž po návratu do skotského klubu. Český levonohý univerzál před sebou má další jednání o své budoucnosti...

Dunfermline Athletic - Heart of Midlothian 0:2

Edinburgští Hearts of Midlothian navázali na vítězství proti Celtiku a dnes si odvezli všechny body ze hřiště Dunfermline. Pod výhrou 0:2 se nejvíce podepsali Webster a Templeton, oba si připsali po jedné brance.

Preview: Dunfermline Athletic - Heart of Midlothian

Hearts se pokusí navázat na výhru proti Celtiku, dnes se představí na půdě Dunfermline. Domácím Athletics patří předposlední místo, proto by se bodový zisk hodil. Pravdou také je, že Dunfermline má společně se Celtikem o jeden odehraný zápas méně.

Heart of Midlothian - Celtic FC 2:0

Celtic nezvládá boj na několika frontách a už v úvodu sezony si minimálně hodně výrazně komplikuje boj o titul. Další ztrátu si připsal včera po porážce na hřišti Heart of Midlothian, po níž je s jedním zápasem k dobru třetí s desetibodovým mankem na Rangers...

Preview: Heart of Midlothian - Celtic FC

Celtic se po Evropské lize musí opět znovu soustředit na domácí soutěž, kde ho čeká náročný duel na horké půdě Tynecastle Stadium v Edinburgu proti místním Hearts.

St. Johnstone FC - Heart of Midlothian 2:0

St. Johnstone střelil dvěma góly soupeře přímo do srdce, Hearts tak odjíždějí s prázdnou. Oba góly domácích vstřelil Cillian Sheridan.

Preview: St. Johnstone FC - Heart of Midlothian

Edinburghští Heart od Midlothian nadále stoupají tabulkou a pro tři body si jedou i na půdu St. Johnstone. V dohrávce kola se také představí mužstva, která nezvládla svá pohárová vystoupení. Hráči St. Johnstone si vylámali zuby na St. Mirrenu, Hearts dokonce na Ayru United.

Heart of Midlothian - St. Mirren FC 2:0

Fotbalisté Hearts dokázali v domácím prostředí zdolat protivníka ze St.Mirrenu a díky tomu se vyhoupli na čtvrté místo tabulky s dvanácti body na kontě, nepovedený začátek sezóny je tak zřejmě zažehnán. Srdce si tak na konto připsali svou třetí výhru v sezóně a určitě tak chtějí opět myslet na poháry, třetí Motherwell má totiž po překvapivé prohře už jen bodový náskok. St.Mirren klesl na deváté místo s devíti body.

Preview: Heart of Midlothian - St. Mirren FC

Za očekáváním v úvodu zůstávají hráči Heart of Midlothian. Pátý tým soutěže přivítá na svém Tynecastle Stadium St. Mirren. Netřeba pak zdůrazňovat, že favoritem je domácí výběr.

Inverness Caledonian - Heart of Midlothian 1:1

Remízou 1:1 skončilo klání mezi Invernessem a Heart of Midlothian. Výsledek je nakonec pro Hearts dobrý, neboť hosté prohrávali ve druhém poločase díky Tadeho brance a vyrovnávali na konečných 1:1 až devět minut před koncem, jmenovitě Stephen Elliott.

Preview: Inverness Caledonian - Heart of Midlothian

Inverness Caledonian přivítá na svém stánku fotbalisty ambiciózního Heart of Midlothian. Týmy z opačných pólů tabulky vykazují rozlišné formy, avšak oba v minulém kole zvítězily. Hearts se vedle výhry pokusí i o prodloužení série bez inkasované branky.