Heart of Midlothian Skotsko - Heart of Midlothian - Zprávy

Kilmarnock FC - Heart of Midlothian 1:1

Kilmarnock doma v těžkém zápase remizoval s Heart of Midlothian 1:1, ale s konečným bodem nemůže být vzhledem k vývoji spokojen. Jedinou branku domácích vstřelil jedenáct minut před koncem Heffernan, bylo to v době, kdy hráli pětadvacet minut v oslabení. Za dalších pět minut se síly vyrovnaly vyloučením Hamilla a paradoxně v nastaveném čase vyrovnal Santana.

Preview: Kilmarnock FC - Heart of Midlothian

Fotbalisté Kilmarnocku jsou těsně za šestým místem v SPL, navíc vypadli překvapivě z národního poháru po prohře v Hibernian a určitě tak neprožívají stejně úspěšnou sezónu jako v loňském roce. Killie mají na kontě prozatím osmadvacet bodů a jsou na sedmém místě, Aberdeen má o bod více, ovšem desáté Inverness jen o dva korálky méně. Hearts se nachází s pětatřiceti body na čtvrtém místě o skóre před St. Johnstone.

Hearts vyštvali Kella, už si za klub nezachytá

Marián Kello už nebude hájit barvy skotského klubu Heart of Midlothian, kde přitom odchytal několik sezón. Odmítl přestup do Austrie Vídeň a vedení klubu s ním "za odměnu" přestalo počítat...

Heart of Midlothian - Celtic FC 0:4

Celtic zvládl dohrávku odloženého zápasu proti Heart of Midlothian na výbornou a znovu vede skotskou soutěž se čtyřbodovým náskokem. Hosté neměli s celkem z Edinburghu žádné slitování a po brankách Browna, Wanyamy, Ledleyho a Hoopera vyhráli vysoko 4:0.

Preview: Heart of Midlothian - Celtic FC

Celtic v tuto chvíli disponuje pouze jednobodovým náskokem na konkurenční Jezdce z Rangers, ovšem má duel k dobru. A právě ve středu ho čeká dohrávka 25. kola, ve které nebude rozhodně mít lehkou úlohu. Zelenobílí totiž zavítají na Tynecastle Stadium, kde se utkají s Hearts.

Skácel má jasno, prodloužil v Hearts

Rudolf Skácel si už nemusí lámat hlavu s tím, kde bude hrát v následujících měsících. Český internacionál bude i nadále hájit barvy Heart of Midlothian, se skotským klubem prodloužil smlouvu do letošního léta...

Inverness Caledonian - Heart of Midlothian 1:0

Překvapivý výsledek se zrodil i v zápase mezi Invernessem a Heart of Midlothian. Srdce z Edinburghu nedokázala navázat na předchozí vítězství a celku, který hraje o záchranu, podlehla po jediné brance Sutherlanda.

Preview: Inverness Caledonian - Heart of Midlothian

Fantastickou fazónu chytli fotbalisté Invernessu a především Heart of Midlothian. Zatímco domácí plujou od sestupového víru dáleji, hosté se skvělými výsledky katapultovali už na třetí místo za glasgowskými celky. I v tomto zápase budou větší favorité Hearts.

Skácel po hattricku věří, že si ještě prodlouží angažmá v Hearts

V sobotu nejprve vstřelený hattrick proti St. Mirrenu a teď debata o prodloužení smlouvy do konce sezony. Záložník Rudolf Skácel bude mít dobrou vyjednávací pozici před setkáním se šéfy Heart of Midlothian, kde mu má na konci ledna vypršet smlouva.

Heart of Midlothian - St. Mirren FC 5:2

Celkem sedm branek bylo k vidění na Tynecastle stadium, domácí Hearts tu rozstříleli St. Mirren 5:2 a posunuli se už na třetí místo! Hrdinou utkání se stal český záložník Rudolf Skácel, jenž vsítil populární hattrick. Utkání se přitom vyvíjelo zcela ve prospěch hostí, ti nedokázali zabránit debaklu ani v početní převaze.

Preview: Heart of Midlothian - St. Mirren FC

Hearts rozhodně nejsou tak suverénní jako v loňském roce, navíc mají finanční problémy a ještě před týdnem dlužili hráčům peníze na výplatách. Dluh čtvrtého celku tabulky je přes třicet miliónů liber a vlastník Vladimír Romanov by rád klub prodal. Po výsledkové stránce se ovšem Srdce zlepšila, když v posledních čtyřech zápasech získala deset bodů. Porazit dokázala i třetí Motherwell, naposledy si na Easter Road poradila s domácími Hibs 3:1.

Skácela chce získat lídr čtvrté anglické ligy Crawley

O českého záložníka Rudolfa Skácela se uchází lídr čtvrté anglické ligy Crawley Town. Dvaatřicetiletého fotbalistu, kterému v lednu končí smlouva se čtvrtým týmem skotské nejvyšší soutěže Heart of Midlothian, by chtěl získat na hostování do konce sezony.

Hibernian FC - Heart of Midlothian 1:3

Edinburgské derby nakonec jednoznačně ovládli hostující Hearts of Midlothian a díky výhře 1:3 se alespoň na čas prodrali na čtvrtou pozici! Vše podstatné se na Easter Road Stadium událo ve druhém poločase, kdy padly všechny čtyři branky. V prvním poločase neproměnil Ian Black penaltu.

Preview: Hibernian FC - Heart of Midlothian

Dvaadvacáté kolo skotské nejvyšší soutěže začne ve velkém stylu, v edinburském derby si to totiž rozdají Hibernian a Hearts. Říká se, že derby nemá favorita, nicméně v lepší pohodě půjdou do utkání bezpochyby hráči hostujícího mužstva.

Aberdeen FC - Heart of Midlothian 0:0

Na Pittodrie stadium se diváci branek nedočkali a Aberdeen tak remizoval s Heart od Midlothian 0:0. Po celý hrací čas se museli fotbalisté vypořádávat s nepřízní počasí.