Heart of Midlothian Skotsko - Heart of Midlothian - Zprávy

Dunfermline Athletic - Heart of Midlothian 1:2

Hearts of Midlothian se zase o něco více přiblížili čtvrtému místu a tudíž pohárové Evropě. Hosté totiž vyhráli na půdě slabého Dunfermline 2:1, když o všem podstatném rozhodl začátek druhého poločasu.

Preview: Dunfermline Athletic - Heart of Midlothian

Na poslední Dunfermline čeká těžký oříšek a sice Heart of Midlothian. Tým, který opět nabral výbornou formu a útočí na pozice, na které rozhodně patří. Totiž na ty, které zaručují evropské poháry.

Sergio doufá, že nejlepšího střelce Skácela udrží v týmu

Český fotbalista Rudolf Skácel rozhodl o víkendu ve skotské lize dvěma góly o vítězství Heart of Midlothian 3:0 nad Aberdeenem. Výkon levonohého záložníka ocenil manažer Paulo Sergio, který doufá, že se mu podaří nejlepšího střelce týmu udržet i do příští sezony.

Heart of Midlothian - Aberdeen FC 3:0

Jednoznačný výsledek se zrodil na Tynecastle Stadium, kde domácí Hearts of Midlothian porazili Aberdeen 3:0. Hlavní postavou zápasu byl český záložník Rudolf Skácel, ten navázal na McGowanovu branku z prvního poločasu a dvěma přesnými zásahy stanovil vítězství 3:0.

Preview: Heart of Midlothian - Aberdeen FC

Heart of Midlothian ztrácí na evropské poháry, těšit ho alespoň může dobře rozehraný boj o první šestku. V tuto chvíli Hearts okupují právě šestou příčku a proti Aberdeenu mohou přidat definitivní pojistku.

St. Johnstone FC - Heart of Midlothian 2:1

St. Johnstone doma otočilo nepříznivě se vyvíjející zápas s Heart of Midlothian a vyhrálo 2:1. Saints si navíc pojistili pátou pozici a bodově se dotáhli na čtvrtou. Před Hearts mají čtyři body k dobru a zápas navrch.

Preview: St. Johnstone FC - Heart of Midlothian

Souboj dvou tabulkových sousedů bude k vidění v St. Johnstone, kam přijedou Hearts. Obě mužstva hrají o místo v Evropské lize, které zajišťuje čtvrtá pozice. Domácí jsou pátí jen o skóre, navíc mají zápas k dobru, Hearts na ně ztrácejí bod.

Heart of Midlothian - Hibernian FC 2:0

Fotbalisté Heart od Midlothian zvládli úlohu favorita a po vítězství 2:0 nad Hibernianem se stále drží v boji o čtvrtou příčku a tudíž o účast v Evropské lize v příští sezóně. Hosté jsou jinak stále namočeni do záchranářských problémů a na poslední Dunfermline mají nevyzpytatelný náskok čtyř bodů.

Preview: Heart of Midlothian - Hibernian FC

Fotbalisté Hearts dobře vědí, že ještě stále nemají jistou horní polovinu tabulky, a proto nutně potřebují sbírat cenné body. Jejich náskok na sedmý Kilmarnock je pět bodů, na osmý Aberdeen šest bodů. Pokud dokážou zvládnout povinný duel s Hibs, kteří hrají o záchranu, zřejmě jim ještě závěrečná bitva o poháry neunikne. V opačném případě by mohlo v závěru základní části dojít k velkému dramatu.

Rangers FC - Heart of Midlothian 1:2

Glasgowští Rangers se už vzdali titulu ve prospěch Celtiku a hodlají dohrát soutěž po svém. Dnes před vlastními diváky nestačili na Hearts of Midlothian, a to i přestože po prvním poločase vedli. Ve druhé půli ale vyrovnal Black a jedenáct minut před koncem vstřelil vítěznou branku Hamill.

Preview: Rangers FC - Heart of Midlothian

Šlágrem tohoto kola skotské soutěže bude bezpochyby střetnutí Rangers s Heart of Midlothian. Rangers už na titul dosáhnou stěží a do konce sezony budou hrát o udržení druhé pozice. U Hearts je to jiné, Sergiovi hoši budou mít ještě co dělat, aby si zahráli o pohárovou Evropu.

Heart of Midlothian - Dundee United 0:2

V dalším zápase neuspěli Hearts a po porážce 0:2 s Dundee United opouštějí čtvrtou pozici a padají o dvě příčky níže. Branky padaly až v závěrech obou poločasů, nejprve poslal hosty do vedení Daly a pět minut před koncem pečetil výhru Gunning.

Preview: Heart of Midlothian - Dundee United

Na Tynecastle Stadium přivítají domácí Hearts celkem slušně rozjetý Dundee United. Svěřenci Paula Sergia zatím okupují čtvrtou příčku ale udržet si jí bude nesmírně těžké.

Motherwell FC - Heart of Midlothian 3:0

Fotbalisté Motherwellu naprosto ovládli důležitý duel ve Fir Parku a upevnili si třetí místo v tabulce, navíc se díky zaváhání Jezdců z Rangers a jejich desetibodovému odečtu přiblížili druhému místu v tabulce. Hearts naopak asi budou rádi, když po základní části udrží čtvrté místo před dotírajícími St. Johsntone a navíc si musejí dávat pozor, aby ve vyrovnaném středu tabulky vůbec zůstali v horní polovině tabulky.

Preview: Motherwell FC - Heart of Midlothian

Šlágr sedmadvacátého kola skotské Premier League bude bezpochyby k vidění ve Fir Parku. Domácí Motherwell, toho času na třetím místě tabulky, přivítá souseda v tabulce a tudíž rivala v boji o evropské poháry, čtvrté Heart of Midlothian.