Hamilton Academical Skotsko - Hamilton Academical - Zprávy

Hamilton Academical - Hibernian FC 0:1

Důležité vítězství v souboji o horní polovinu tabulky si připsali na své konto hráči Hibernianu, kteří porazili na New Douglas Parku Hamilton 1:0. O jediný přesný zásah se postaral Steven Fletcher.

Preview: Hamilton Academical - Hibernian FC

Nováček soutěže Hamilton, který se už ale v Premier League pořádně zabydlel, přivítá v New Douglas Parku sedmý Hibernian.

Hamilton Academical - Rangers FC 0:1

Až první gól sezóny kapitána Rangers, Barryho Fergusona, rozhodl o výhře jeho týmu nad Hamiltonem. Hamiltonu se zápas příliš nepodařil a rekordní návštěva odcházela domů zklamaná.

Preview: Hamilton Academical - Rangers FC

Souboj dvou skvěle hrajících klubů bude k vidění v Hamiltonu a přestože nejsou v zápase dávány nováčkovi velké šance, Rangers se nepochybně budou muset mít na pozoru.

Falkirk FC - Hamilton Academical 1:2

Hamilton opět ukázal, že do skotské nejvyšší soutěže patří a po zaváhání na Fir Parku zvítězil na půdě Falkirku 2:1. V úvodu utkání se domácí dostali do vedení zásluhou vlastní branky Chrise Swailese, obrat přinesly zásahy Simona Mensinga a Paual McGowana.

Preview: Falkirk FC - Hamilton Academical

V šestadvacátém kole skotské Premier League přivítají Bairns na svém hřišti osmý Hamilton, který v minulém kole přišel o čtyřzápasovou neporazitelnost.

Motherwell FC - Hamilton Academical 1:0

Gól Davida Clarksona v poslední minutě prvního poločasu rozhodl o tom, že tři body zůstaly na Fir Parku, Hamilton odešel po čtyřech zápasech s prázdnou.

Preview: Motherwell FC - Hamilton Academical

Po dvoutýdenní pauze se opět vrací skotská Premier League. Velmi zajímavý duel bude k vidění na Fir Parku, kde domácí Motherwell přivítá příjemné překvapení letošní sezony Hamilton.

Brankář Černý v Hamiltonu září. Kouč věří, že zůstane

Hamilton měl být otloukánkem skotské ligy, jenže nováček se rozehrál k dobrým výkonům a vyhoupl se do středu tabulky. Snažení svých spoluhráčů v brance jistí spolehlivý Tomáš Černý, který u Accies hostuje ze Sigmy Olomouc.

Hamilton Academical - Heart of Midlothian 2:0

Další velice cenné vítězství na cestě za záchranou ve skotské nejvyšší soutěži si připsali hráči Hamiltonu, kteří ve svém stánku porazili Heart of Midlothian 2:0. Vítězství domácímu týmu zajistil dvěma brankami Simon Mensing.

Preview: Hamilton Academical - Heart of Midlothian

Velice atraktivní duel bude k vidění v New Douglas Parku, kde se střetnou dvě mužstva, které v současné době pravidelně bodují a tabulkou směřují směrem vzhůru. Hamilton přivítá ve své těžko dobytelné pevnosti Hearts.

Kilmarnock FC - Hamilton Academical 0:1

Naprostou euforii zažívá v současné době Hamilton, který v neděli senzačně zvítězil v Rugby Parku nad domácím Kilmarnockem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v úvodu druhého poločasu nejlepší střelec červenobílých Richard Offiong.

Preview: Kilmarnock FC - Hamilton Academical

Souboj dvou týmů, které v tabulce dělí pouhé tři body, uvidí diváci na Rugby Parku, kde Kilmarnock, jenž se nachází na osmé pozici, hostí desátý Hamilton.

Hamilton Academical - Inverness Caledonian 1:0

Branka z pokutového kopu z 39. minuty, jejímž autorem byl Simon Mensing, zařídila Hamiltonu v souboji s posledním Invernessem velice cenné tři body.

Preview: Hamilton Academical - Inverness Caledonian

Vítězstvím posílený Reidův Hamilton přivítá ve 22. kole skotské ligy na domácí půdě poslední celek tabulky Inverness.