Hamilton Academical Skotsko - Hamilton Academical - Zprávy

Černý věří v záchranu Hamiltonu, budoucnost zatím neřeší

Pouze na boj o záchranu ve skotské lize myslí v současnosti brankář Tomáš Černý. Svou budoucnost v celku Hamilton Academical zatím neřeší, přestože mu v létě skončí hostování z Olomouce. Ve Skotsku je i díky posledním dobrým výsledkům velmi spokojený a věří, že se mu se spoluhráči podaří Hamilton zachránit.

Hamilton Academical - Aberdeen FC 2:0

Velmi cenné tři body získal v New Douglas Parku domácí Hamilton, který porazil Aberdeen 2:0. Z pokutového kopu otevřel skóre Simon Mensing, druhou branku přidal Richard Offiong.

Preview: Hamilton Academical - Aberdeen FC

Velice těžký duel čeká na poslední tým Clydesdale Bank Premier League Hamilton, jenž na New Douglas Parku hostí Calderwoodův Aberdeen, který hájí šestou pozici.

St. Mirren FC - Hamilton Academical 1:0

St. Mirren byl úspěšnější v souboji dvou týmů ze spodní části tabulky. Na domácím stadionu porazil Hamilton 1:0. O vítězství se postaral jedenáct minut před koncem zápasu Craig Dargo.

Preview: St. Mirren FC - Hamilton Academical

St.Mirren přivítá na svém stadionu poslední Hamilton a všichni domácí příznivci doufají, že na hřišti uvidí útočníka Jima Hamiltona, který se zranil v posledním zápase.

Hamilton Academical - Motherwell FC 2:0

Ze souboje dvou posledních mužstev skotské ligy vzešel lépe ten hůře v tabulce postavený. Hamilton zvítězil nad Motherwellem 2:0. Hrdinou utkání se stal 18letý James McCarthy, jenž vsítil oba góly Accies.

Preview: Hamilton Academical - Motherwell FC

Souboj dvou posledních celků skotské ligy bude k vidění na New Douglas Parku, kde domácí Hamilton hostí jedenáctý Motherwell, jenž nyní zažívá velmi nepovedené období.

Hibernian FC - Hamilton Academical 2:0

Hibernian zvítězil nad Hamiltonem 2:0 a pokračuje v cestě za vyššími příčkami tabulky, Hamilton je naopak stále poslední. Do vedení šli domácí pár minut před koncem první půle gólem Riordana a dvě minuty před finálním hvizdem ještě pojistil výhru Hibs Robert Jones.

Preview: Hibernian FC - Hamilton Academical

Hamilton se po fantastickém začátku sezóny a následném zhoršení výkonů dostal na ligovou příčku, kterou od něho přes začátkem ligy mnoho lidí očekávalo. Na formu ze startu soutěže se bude snažit navázat v Hibernianu.

Rangers FC - Hamilton Academical 7:1

Horší zápas ve Scottish Premier League už Hamilton asi nezažije, v zápase se mu od druhé minuty nedařilo vůbec nic, o čemž jasně hovoří i konečný výsledek. Přitom Hamilton v utkání vedl, ve zbytku zápasu však inkasoval rovnou sedmkrát a odjel z Ibrox Parku z výpraskem 1:7.

Preview: Rangers FC - Hamilton Academical

Rangers v minulém kole nečekaně zaváhali v zápase s Hearts a pokud se chtějí dál udržet na dohled vedoucímu Celticu, nesmí si podobný výsledek dovolit s Hamiltonem. Ten naopak v minulém zápase po dlouhé době zvítězil.

Hamilton Academical - Kilmarnock FC 1:0

Hamilton konečně zaznamenal tolik vytoužené vítězství, odnesl to Kilmarnock, kterého Accies porazili na své půdě těsně 1:0. Hrdinou utkání se stal útočník Richard Offiong.

Preview: Hamilton Academical - Kilmarnock FC

Na půdu posledního Hamiltonu, který stále čeká na čtvrté vítězství v lize, přijede v sobotu šestý celek skotské ligy Kilmarnock vedený zkušeným manažerem Jimem Jefferiesem.

Dundee United - Hamilton Academical 1:1

V patnáctém kole nejvyšší skotské soutěže byl v utkání domácího Dundee United a hostů z Hamiltonu jasným favoritem domácí celek. Hosté se však v 8. minutě dostali do vedení a Dundee nakonec mohlo být rádo za plichtu. Vyrovnávací gól totiž přišel až v 90. minutě. Dundee si stále drží čtvrtou pozici se ziskem 23 bodů. Hamilton zůstává poslední s 11 body.

Preview: Dundee United - Hamilton Academical

Souboj týmů z opačných pólů tabulky se uskuteční na Tannadice Parku, kde domácí Dundee United hostí poslední celek Scottish Premier League Hamilton.