FK Chimki Rusko - FK Chimki - Zprávy

Titov po 25 letech opustil Spartak

Jegor Titov se dnes definitivně rozloučil se Spartakem Moskva. 32letý záložník v klubu z hlavního města Ruska působil od svých sedmi let a na své konto si připsal řadu úspěchů, trenér Stanislav Čerčesov ho však nedávno přeřadil do rezervního týmu a Titov se dnes upsal týmu Chimki...

Spartak byl lepší, ale jen remizoval s Chimkami

Spartak Moskva na domácí půdě jen remizoval s Chimkami. Domácí se sice dostali do vedení, ale po velké chybě Fathiho soupeř vyrovnal.

Zaskočí Chimki po Dinamu i Spartak?

Spartak Moskva s novým generálním ředitelem Valerij Karpinem hostí na stadionu Lužniki v sestupových vodách namočené FK Chimki.

Dinamo s outsiderem nezvítězilo

Dinamo se sice dostalo do brzkého vedení zásluhou Igora Semšova, krátce před poločasem však vyrovnal Pilipčuk. Stav 1:1 vydržel do konce utkání, hosté se připravili o možnost dostat se na první místo v tabulce.

Zaskočí Chimki dalšího favorita? Na stadion Rodina přijede Dinamo

Podceňované Chimki se pokusí na stadionu Rodina zaskočit Dinamo Moskva, které každým kolem přibližuje prvnímu místu. Zajímavá je konfrontace dvou mladých trenérů. Sergeje Jurana na straně Chimek a Andreje Kobeleva na straně Dinama.

Chimki udolaly Nalčik a odlepily se z chvostu tabulky

Podmoskevské Chimki porazily Spartak Nalčik 2:0 a výhrou se odrazili z posledního místa ligové tabulky.

Preview: FK Chimki - Spartak Nalčik

Souboj šestého s šestnáctým nám přinese zápas, ve kterém Chimki hostí Nalčik.

Další prohra Chimek, tentokrát s Tomskem

Tomsk porazil podmoskevské Chimki 3:1. Tým Sergeje Jurana tak nadále zůstává na posledním místě ligové tabulky.

Dočkají se Chimki proti Tomsku po dlouhé době dalšího vítězství?

Desátý Tomsk vyzve poslední Chimki. Zatímco na Sibiři se radovali z vítězství naposledy minulý víkend, Chimki na tři body čekají od 26. dubna.

Zenit splnil povinnost, porazil Chimki 4:1

Zenit Petrohrad si veze ze stadionu Rodina tři body za vítězství 4:1 nad posledními FK Chimki. Trefili se ruští reprezentanti Aňukov, Zyrjanov, Aršavin a jeden kandidát Viktor Fajzulin.

Zenit zavítá na stadion Rodina

Odčinit zaváhání se Spartakem Nalčik chtějí fotbalisté Zenitu Petrohrad v duelu proti posledním Chimkám.

Vladivostok se rozešel s Chimkami smírně

Osm minut před koncem přišel Vladivostok o hubené vedení 1:0. Aktuálně nejlepší střelec ruské Premier Ligy Eldar Nizamutdinov se totiž v 82. minuty zasloužil o to, že se oba týmy rozdělily po bodu.

Záchranářský duel na úvod, Luč-Energija přivítá FK Chimki

Nepříliš atraktivním duelu odstartuje po krátké pauze ruská Premier Liga. 12. kolo zahájí duel týmů namočených v pásmu sestupu. Předposlední Luč-Energija Vladivostok hostí poslední FK Chimki.

FK Chimki - Lokomotiv Moskva 2:2

Lokomotiv ztratil slibně rozjetý zápas a nakonec jen remizoval s podceňovanými Chimkami 2:2.

Preview: FK Chimki - Lokomotiv Moskva

Poslední FK Chimki se pokusí o překvapení proti Lokomotivu. Železničáři se v případě vítězství můžou dotáhnout na vedoucí Kazaň na rozdíl čtyř bodů, navíc budou mít zápas k dobru.