FK Chimki Rusko - FK Chimki - Zprávy

CSKA dovedlo duel s Chimkami do vítězného konce

FK Chimki na novém stadionu Arena - Chimki nestačili na CSKA Moskva. Hostům kladli odpor jen v úvodech obou poločasů.

Preview: FK Chimki - CSKA Moskva

Sestupem ohrožené Chimki přivítají druhé CSKA, které v minulém kole dokázalo porazit Zenit a stále si uchovává naději na vítězství v lize.

Těrek Groznyj - FK Chimki 1:0

Těrek Groznyj porazil neškodné FK Chimki 1:0. Za domácí mužstvo se trefil Jean Bouli.

Preview: Těrek Groznyj - FK Chimki

Těrek Groznyj hostí na stadionu Sultana Bilinhanova o záchranu bojující FK Chimki.

Chimki v derby porazily Saturn

Chimki porazily ve svém premiérovém zápase na novém stadionu Saturn díky brance Antipenka z 90. minuty, stále tak živí naději na udržení v nejvyšší soutěži.

V derby se na novém stadionu utkají Chimki proti Saturnu

Saturn pod taktovkou nového trenéra Röbera zatím neprohrál, vzestup formy chce potvrdit v podmoskevském derby na hřišti posledních Chimek, které nutně potřebují bodovat.

Koller zařídil výhru Samary

Samara dokázala udolat na vlastním stadionu poslední Chimki, v samotném závěru zápasu byl navíc vyloučen brankář hostí Berezovskij.

Samara chce Chimkám oplatit překvapivou jarní prohru

Křídla Sovětů Samara se pokusí na domácí půdě navázat na vysoké vítězství v minulém kole proti Tomsku. Mají vhodnou příležitost, FK Chimki totiž uzavírá tabulku ruské ligy.

Kuffour odmítl nabídku z Moskvy a skončil s fotbalem

Ghanský obránce Samuel Kuffour ukončil kariéru, během níž vyhrál s Bayernem Mnichov šestkrát německou ligu a v roce 2001 také Ligu mistrů. Dvaatřicetiletý hráč strávil poslední půlrok na hostování v Ajaxu Amsterodam, kde odehrál jen dva zápasy.

FK Chimki - Šinnik Jaroslavl bez branek

V páteční předehrávce 20. kola ruské Premier Ligy Chimki na domácí půdě jen remizovaly s Šinnikem Jaroslavl 0:0. V 31. minutě neproměnil domácí záložník Eldar Nizamutdinov pokutový kop.

V záchranářském souboji se utkají Chimki s Šinnikem

V předehrávce 20. kola ruské Premier Ligy bude k vidění záchranářský souboj, FK Chimki hostí Šinnik Jaroslavl. Oběma týmům jde o hodně, liga už pomalu finišuje a případné vítězství nad konkurentem o záchranu může mít cenu zlata.

Rubin kráčí za titulem, podle předpokladů porazil Chimki

Vedoucí tým ruské ligy Rubin Kazaň díky brankám Noboi a Kabzeho porazil poslední FK Chimki 2:0.

Střetnou se týmy z opačných pólů tabulky: Rubin hostí Chimki

Vedoucí Rubin hostí FK Chimki. Utkají dva týmy z opačných pólů tabulky. Kazaň do této chvíle uhrála o 23 bodů více než její nadcházející soupeř.

Čížek se podepsal pod vítězstvím FK Moskva na hřišti Chimek

Ani Jegor Titov neuchránil FK Chimki od prohry s FK Moskva. V dresu hostů dal o sobě výrazně vědět český fotbalista Tomáš Čížek, který se dostal do hry v jejím průběhu a měl prsty u obou branek hostů.