Willem II Nizozemsko - Willem II - Zprávy

Roda nadále tápe, teď odnesla koncert Boutahara

Roda letos porazila jen giganta jménem PSV. To platí i po sobotním večeru, při němž nestačila pro změnu na Tilburg. V jeho dresu řádil Boutahar, přičemž na jeho dvě trefy zvládl jen kousek před koncem odpovědět Yulu-Matondo.

Preview: Willem II - Roda JC

Desáté kolo proti sobě svede dva celky, kterým se příliš nedaří. Willem II Tilburg přivítá Rodu Kerkrade. Domácí nevyhráli již tři zápasy a jsou jedenáctí, hosté jsou na tom ale ještě hůře, se šesti body leží na předposledním místě tabulky. V případě vítězství by ji ale mohli opustit.

PSV Eindhoven - Willem II 2:0

Fotbalisté PSV Eindhoven zásluhou přesvědčivé výhry nad Tilburgem v poměru 2:0 poskočili na čtvrté místo tabulky.

Preview: PSV Eindhoven - Willem II

Fotbalisté PSV Eindhoven si před duelem s Willemem II zvýšili sebevědomí díky středeční výhře na půdě Den Haagu 2:0.

FC Volendam - Willem II 2:2

FC Volendam si připsal do tabulky holandské Eredivisie první bod. Získal ho díky remíze 2:2 s Tillburgem, o níž se postaral patnáct minut před koncem Paul de Lange.

Preview: FC Volendam - Willem II

Volendam má osmý pokus na to konečně letos bodovat, v dalším kole doma přivítá Willem II.

Willem II - BV De Graafschap 1:1

Willem II Tilburg nakonec dokázal v zajímavém duelu s De Graafschapem vyválčit alespoň bod za remízu 1:1 a alespoň na několik hodin se posunul na devátou pozici. De Graafschap, který na Willem II Stadion vedl od 17. minuty díky Jasonovi Oostovi, je prozatím 13. Za domácí v 68. minutě srovnával Frank Demouge.

Preview: Willem II - BV De Graafschap

K zajímavému souboji může v rámci sedmého kola Eredivisie dojít v Tilburgu, kde tamní Willem II přivítá tabulkového konkurenta De Graafschap. Domácí mají skóre 10:10 a zároveň 10 bodů. Od 'osudového' desátého místa je dělí jediná pozice, jsou jednáctí. De Graafschap je se šesti body třináctý a případné vítězství by je značně dnešnímu soupeři přiblížilo.

Willem II - Feyenoord Rotterdam 1:0

Hráči domácího celku vítězstvím nad Feyenoordem 1:0 ještě více prohloubili krizi tohoto slavného celku a poslali ho do sestupového pásma tabulky.

Preview: Willem II - Feyenoord Rotterdam

Fotbalisté Feyenoordu Rotterdam vstoupili do sezony mizerným způsobem a v současné době to příliš nevypadá na to, že by se jejich situace měla nějakým výrazným způsobem zlepšit. Tým kouče Gertjana Verbeeka totiž před utkáním s Tillburgem trápí rozsáhlá marodka.

SBV Vitesse - Willem II 2:2

Frank Demouge zachránil brankou v nastavení pro Willem II Tilburg alespoň bod. Vitesse Arnhem tak stále čeká na první vítězství v sezoně, ke kterému mu nepomohlo ani vyloučení Jense Janseho z 52. minuty, přestože ve druhém dějství dokázali otočit vývoj utkání.

Preview: SBV Vitesse - Willem II

Hans Westerhof, trenér Vitesse Arnhem, vidí utkání proti Tilburgu jako ideální možnost pro zisk prvního vítězství v sezoně. Vitesse si totiž zatím v dosavadním průběhu soutěže připsalo pouze jeden bod a má na svém kontě už tři porážky. Tu poslední mu uštědřil Ajax Amsterdam v poměru 3:0.

Willem II - AZ Alkmaar 2:5

Mounir El Hamdaoui se stal ústřední postavou svého týmu v zápase proti Tilburgu. Jeho hattrick totiž vydatně pomohl Alkmaaru k zisku cenných tří bodů. Domácím tak jako by docházel s postupem času dech, neboť po dvou výhrách v úvodu sezóny přišla druhá porážka v řadě.

Preview: Willem II - AZ Alkmaar

Kouč Willemu II Andries Jonker varoval svého protějška Louise van Gaala, že pokud si Alkmaar chce z Tilburgu odvést nějaký bodový zisk, bude muset podstoupit hodně těžkou bitvu.

FC Utrecht - Willem II 1:0

Fotbalisté hostujícího celku po dvou úvodních výhrách vstupovali do utkání proti Utrechtu v roli mírných favoritů. Domácí totiž nezískali v dosavadním průběhu sezóny ani bod, a tak byl jejich výkon v tomto duelu velkou otázkou.