PSV Eindhoven Nizozemsko - PSV Eindhoven - Zprávy

Los čtvrtfinále Poháru UEFA

Své losování za sebou má i menší bratr Ligy mistrů, a sice Pohár UEFA. V cestě za finále (v anglickém Manchesteru) této soutěže se ve čtvrtfinále v příštích dnech střetnou Bayer Leverkusen se Zenitem Petrohrad, skotské Rangers proti Sportingu, favorit Bayern Mnichov s outsiderem z Getafe a Fiorentina s PSV Eindhoven.

Gomes: Penalty a loterie? Ale kdepak

Heurelho Gomes se včera večer stal hrdinou celého PSV Eindhoven. Nizozemský klub v odvetě osmifinále Poháru UEFA podlehl doma Tottenhamu 0:1 a protože v prodloužení branka nepadla, přišly na řadu pokutové kopy. Brazilský brankář zneškodnil dva pokusy hráčů Spurs a penaltový rozstřel podle něho není loterií, jak o něm všichni mluví...

Tottenham smazal domácí manko, přesto v Poháru UEFA končí

PSV Eindhoven odčaroval pohárové kouzlo Juandeho Ramose. Španělský kouč dovedl dvakrát po sobě k triumfu v Poháru UEFA Sevillu, s Tottenhamem se mu ovšem tento kousek letos nepodaří. Kohouti s nizozemské odvetě doplatili na ruletu zvanou penaltový rozstřel.

Farfán je na odchodu z Eindhovenu

Jefferson Farfán je údajně na odchodu z týmu nizozemského mistra PSV Eindhoven. Klub by měl za něj vyinkasovat kolem 10 milionů eur.

Preview: PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur

PSV Eindhoven bude v domácím prostředí hájit jednobrankový náskok z Londýna a zároveň hájit čest celého Nizozemí. PSV je totiž poslední jarní zástupce nizozemské klubové kopané v evropských pohárech.

Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven 0:1

Tottenham si řádně zkomplikoval cestu do čtvrtfinále Poháru UEFA, když v prvním zápase podlehl na White Hart Lane PSV Eindhoven 0:1. Tottenham sice většinu utkání odehrál na půli soupeře, ale nedokázal si vytvořit žádnou stoprocentní šanci. Naopak měl problémy s rychlými protiútoky PSV a nakonec doma padl.

Preview: Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven

Na White Hart Lane přijede vyzvat domácí Tottenham Hotspur nizozemský mistr PSV Eindhoven. Oběma celkům se generálka na Pohár UEFA příliš nevyvedla. Spurs prohráli na půdě Birmingamu 1:4! PSV si odvezlo jen o gól menší porážku z Utrechtu.

Helsingborgs IF - PSV Eindhoven 1:2

PSV Eindhoven neponechal nic náhodě a i v odvetném zápase proti švédskému Helsingborgu dokázal zvítězit. Holanďané vedli po hodině hry už 2:0, za domácí stačil deset minut před koncem snížit Castan na konečných 1:2. PSV tak postupuje do dalších bojů Poháru UEFA, kde se střetne s Tottenhamem.

Preview: Helsingborgs IF - PSV Eindhoven

Výsledek utkání mezi švédským Helsingborgem a holandským PSV rozhodne, kdo se utká s lepším týmem z dvojice Tottenham-Slavia Praha. Blíže postupu mezi 16 nejlepších mužstev Poháru UEFA mají hostě, kteří dokázali doma zvítězit rozdílem dvou branek.

PSV Eindhoven - Helsingborgs IF 2:0

Vedoucí tým nizozemské nejvyšší soutěže porazil doma Helsingborgs IF a nakročil k postupu do dalšího kola. Vše podstatné se událo již v průběhu prvního poločasu.

Preview: PSV Eindhoven - Helsingborgs IF

PSV Eindhoven hostí ve středečním třetím kole Poháru UEFA švédský Helsingborg. Pro oba týmy bude tento zápas premiérový, ještě nikdy se na klubové scéně nesetkaly.

Fiorentina získala z Eindhovenu Da Costu

Francouzský obránce s portugalskými kořeny Manuel Da Costa se stal novou posilou Fiorentiny. Italský klub za něj PSV Eindhoven zaplatil 4,5 milionu eur a jednadvacetiletý fotbalista by si premiéru v novém působišti mohl odbýt v neděním duelu s AC Milán.

Nizozemské šlágry odloženy

Kvůli stávce policistů byly odloženy dva víkendové šlágry nizozemské fotbalové ligy. Duely Ajax - PSV Eindhoven a Feyenoord - Alkmaar jsou považovány z hlediska bezpečnosti za mimořádně rizikové a bez přítomnosti policie se hrát nemohou.

Inter výhrou v Eindhovenu potvrdil svou suverenitu ve skupině

Julio Cruz jediným gólem utkání ukončil působení nizozemského klubu v letošním ročníku Ligy mistrů. PSV si zahraje Pohár UEFA, Inter postupuje z prvního místa a doplní jej Fenerbahce, které si výhrou nad CSKA pojistilo druhé postupové místo.

Preview: PSV Eindhoven - Inter Milán

Středeční program Ligy mistrů nám nabídne souboj již jistého postupujícího ze skupiny G, Interu Milán, a dosud o postup bojujícího PSV Eindhoven. Domácí vědí, že jedině výhra jim může zajistit postup mezi nejlepších šestnáct. Ale ani tři body nakonec nemusejí Nizozemcům stačit, protože postup má ve svých rukou Fenerbahce. Turci mají na svém kontě bodů 8 oproti sedmi bodům PSV, takže pokud porazí moskevský CSKA, tak mají zaručený postup.