Alkmaar si poradil s Emmenem, výhru trefil Martins Indi

Alkmaar i nadále zůstává spolu s Feyenoordem neporažený v rámci Eredivisie, přičemž po nedávné reprezentační přestávce nejtěsnějším možným způsobem skolil o záchranu usilující Emmen. Stoupá tak tabulkou po úvodních pěti ligových remízách stále výše a posunul se aktuálně na sedmou příčku. O jediný přesný zásah se nyní postaral Bruno Martins Indi.
23.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Alkmaar se chce dotáhnout na přední příčky, vyzve nyní trápící se Emmen

Od roku 2016, včetně jednoho duelu KNVB Bekeru, Alkmaar pokaždé Emmen porazil. A protože série několika remíz způsobila, že aktuálně nebojuje v Eredivisie o ty nejpřednější pozice, potřeboval by svého soka skolit také popáté v řadě. Hosté nebudou mít na půdě favorita spíše co ztratit, i oni by ovšem potřebovali zabrat, neboť jsou v sestupovém pásmu.
20.11. | Previews | 1 komentář

Vitesse pokračuje v krasojízdě, teď si poradilo s Emmenem

Arnhem opět prokázal famózní formu a v tomto ročníku Eredivisie zvítězil již posedmé z dosavadních osmi odehraných zápasů. S jednadvaceti body na kontě je stále druhý jen o skóre za vedoucím Ajaxem a zatím to vypadá, že by se rád zařadil mezi kandidáty na zisk mistrovského titulu. Nyní proti podceňovanému Emmenu musel hrát více jak hodinu hry v deseti, ale v prvním poločase skóroval hned třikrát a může tak slavit po výsledku 3:1.
08.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Arnhem zatím válí, nyní by rád znovu dominoval proti trápícímu se Emmenu

Vitesse působí v tomto ročníku Eredivisie jako dobře namazaný stroj a momentálně to vypadá, že by se mohl poprat o přímý postup do evropských pohárů. V dosavadních sedmi utkáních šestkrát zvítězil a na kontě má i skalp velkého konkurenta PSV (2:1). S osmnácti body mu patří úžasná druhá příčka, za vedoucím Ajaxem k tomu zaostává jen vinnou horšího skóre. Nyní se pokusí naplnit papírové předpoklady s podceňovaným Emmenem.
06.11. | Previews | 1 komentář

Feyenoord pozdním gólem udolal Emmen v divokém poměru 3:2

Feyenoord po hodně špatném období konečně zvítězil, ale jeho nedělní úspěch se v žádném případě nerodil lehce. Rotterdamský klub na půdě podceňovaného Emmenu dvakrát prohrával o gól a rozdílovou trefu proti oslabenému soupeři vsítil až ve čtvrté minutě nastavení. Navíc nebýt brzkého vyloučení kapitána Anca Jansena zhruba deset minut před přestávkou, tak by na těsnou výhru s největší pravděpodobností nedosáhl.
01.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Feyenoord si bude chtít zvednout pošramocené sebevědomí v Emmenu

Emmenu se v tomto ročníku Eredivisie zatím vůbec nedaří a pokud bude tímto tempem pokračovat, tak ho čeká velmi náročný boj o záchranu. Jako jeden ze tří celků nejvyšší nizozemské soutěže ještě nevyhrál, se třemi body na kontě se nachází na šestnácté barážové pozici jen o bod před poslední Fortunou. Teď ho čeká další nesmírná těžká zkouška, v domácím prostředí totiž přivítá jednoho z největšího favoritů na celkové prvenství.
31.10. | Previews | žádný komentář

Snadná pořízená. Heerenveen snadno skolil oslabený Emmen

Heerenveen po hodně nepovedeném výkonu z minulého kola na půdě Ajaxu zabral, doma čtyřmi góly setnul Emmen, zaznamenal své čtvrté vítězství v sezóně a vyhoupl se aspoň do neděle na třetí místo tabulky. Hosté, kteří v uplynulých třech kolech třikrát remizovali, si situaci v utkání notně zkomplikovali především dvěma vyloučeními ve druhém poločase.
25.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Heerenveen chce proti Emmenu napravit výkon z Amsterdamu

Heerenveen naposledy předvedl asi nejhorší výkon v sezóně, utrpěl svou první porážku, nutno ovšem podotknout, že na půdě hodně neoblíbeného Ajaxu plnil roli zcela jasného outsidera. V souboji s Emmenem však bude v postavení úplně jiném. A konečně hodlá proti celku, který se nachází na opačném pólu tabulky, změnit vzájemnou bilanci k daleko lepším číslům.
23.10. | Previews | žádný komentář

Emmen po přestávce zabral, z duelu s Fortunou vydoloval aspoň remízu

Emmen ani Fortuna dosud ani jednou nezvítězily, vzájemný zápas jim nabízel slušnou příležitost, jak ukončit své trápení, nakonec se však mezi oběma celky urodila konečná plichta. A společně s Alkmaarem a rotterdamskou Spartou, jimž se rovněž pocit vítězství v lize vyhýbá, si tak budou muset počkat na tříbodový rezultát minimálně do dalšího kola.
19.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Emmen i Fortuna vzhlížejí ve vzájemném duelu k první výhře

Tenhle závěrečný zápas Eredivisie v rámci kola číslo pět by mohl představovat vážně tuhou bitvu. Oba týmy totiž potřebují co nejrychleji zabrat, aby se vymanily ze spodních pater tabulky. A společně se Spartou a Alkmaarem jsou jedinými celky nejvyšší soutěže, které dosud ani jednou nevyhrály. Emmen bude proti Fortuně Sittard v roli mírného favorita.
18.10. | Previews | žádný komentář
16.11. Peña má problémy s lýtkem
Ze sestavy Emmenu na několik týdnů vypadne Sergio Peña, peruánský záložník si ze srazu národního týmu přiveze zraněné lýtko. (vi.nl)
13.11. Avdijaj podepsal v Emmenu
Donis Avdijaj bude hrát v nizozemské Eredivisie za Emmen. V klubu byl v několika posledních týdnech na testech a nakonec si vybojoval smlouvu do konce sezony s opcí na další ročník. Čtyřiadvacetiletý kosovský fotbalista už v minulosti v Nizozemsku hrál za Rodu Kerkrade a Willem II Tilburg. Působil také ve skotském Heart of Midlothian. (vi.nl)
12.11. Emmen má podepsat s Avdijajem
Donis Avdijaj má jasno o svém novém angažmá. Čtyřiadvacetiletý útočník uspěl na zkoušce v Emmenu, kde má během tohoto týdne podepsat smlouvu. (transfermarkt.de)
03.11. Jansen nebude hrát proti Emmenu
Emmenu bude v zápase na hřišti Vitesse chybět Anco Janssen. Jednatřicetiletý ofenzivní hráč bude pykat za vyloučení s Feyenoordem (2:3), navíc trest na další dvě utkání má podmíněný. (vi.nl)
26.10. Tibbling a Saymak si jednou nezahrají
Jeden ligový zápas vynechají Simon Tibbling (Emmen) a Mustafa Saymak (Zwolle). Zmíněná dvojice pyká na vyloučení v minulém kole Eredivisie. (vi.nl)
16.10. Avdijaj na zkoušce v Emmenu
Čtyřiadvacetiletý kosovský křídelník Donis Avdijaj je na zkoušce v nizozemském Emmenu. Bývalý fotbalista německého Schalke, který naposled působil ve skotském celku Heart of Midlothian, je momentálně volným hráčem. V létě měl nakročeno do portugalské Bragy, ale nakonec se s ní nedohodl. (transfermarkt.de)
06.10. Emmen hledá generálního ředitele
Nového generálního ředitele hledá FC Emmen. Ve funkci skončí Jan Zwiers, který se bude věnovat funkci radního v Hoogeveenu. (vi.nl)
05.10. Van Rhijn novou akvizicí Emmenu
FC Emmen získal Ricarda van Rhijna. Osminásobný nizozemský reprezentant přichází z konkurenčního Heerenveenu a se svým novým chlebodárcem podepsal smlouvu do konce sezóny. (vi.nl)
05.10. Emmen přivedl gólmana Wiedwalda
Felix Wiedwald vyměnil Německo za Nizozemsko. Třicetiletý brankář přestoupil z Eintrachtu Frankfurt do Emmenu, se kterým podepsal roční smlouvu. (kicker.de)
19.09. Granečný debutoval v Eredivisie
První start v dresu Emmenu si v nizozemské lize připsal Denis Granečný. Exostravský obránce naskočil na posledních sedm minut v zápase na hřišti PSV Eindhoven. Hostům se během doby, co byl na hřišti podařilo vyrovnat na 1:1, ale bod si Emmen nakonec neodvezl. Ve čtvrté minutě nastavení totiž rozhodl domácí náhradník Romero.