VfL Bochum Německo - VfL Bochum - Zprávy

VfL Bochum - MSV Duisburg 1:1

Naděje na udržení je pro MSV Duisburg po remíze v Bochumi opět menší. Hráči trenéra Rudiho Bommera i přes dobrý výkon hráli v Bochumi 1:1 a zůstavají na dně tabulky.

Preview: VfL Bochum - MSV Duisburg

V sobotu odpoledne přivítá na domácí půdě VfL Bochum v malém derby aktuálně poslední MSV Dusiburg. Pro domácí je důležité upevnit si pozici ve středu tabulky. Z pěti zbývajících zápasů by chtěli získat minimálně osm bodů.

VfL Wolfsburg - VfL Bochum 0:1

VfL Wolfsburg ztratil doma tři body a vzdálil se tak pohárovým pozicím. I přes viditelnou herní převahu inkasovali hráči Felixe Magatha porážku do Bochumi 0:1. O jediný gól zápasu se postaral Stanislav Šesták dvě minuty před koncem zápasu. Wolsburg tak zůstává se 43 body na sedmém místě, Bochum (37) si upevnila místo ve středu.

Preview: VfL Wolfsburg - VfL Bochum

Ve 29. kole, které se koná v neobvyklém termínu, se v úterý večer střetnou domácí VfL Wolfsburg a hostující VfL Bochum. Trenér domácích Felix Magath má s Bochumí ještě otevřený účet. V úvodním zápase inkasoval Wolfsburg v Bochumi totiž hořkou porážku 3:5 a určitě chce nyní chybu napravit a věří, že hráči mají do zápasu dostatečnou motivaci.

Brankář Laštůvka si poranil stehenní sval

Kvůli zraněnému stehennímu svalu nedochytal český brankář Jan Laštůvka z Bochumi dnešní bundesligový zápas s fotbalisty Herthy Berlín. Teprve nedělní podrobné vyšetření v nemocnici však určí, jak dlouho bude pětadvacetiletý gólman svému celku scházet.

VfL Bochum - Hertha BSC 1:1

V Bochumi se v souboji mezi domácím VfL a Herthou zrodila remíza 1:1. Obě branky padly v prvním poločase, na trefu Rudolfa Skácela dokázal krátce před odchodem do kabin odpovědět Yahia.

Preview: VfL Bochum - Hertha BSC

Sousedé ve středu tabulky, kteří shodně čekají pět zápasů na výhru, se utkájí v Bochumi. Dvanáctá Bochum vyzve třináctou Herthu BSC.

Bayern Mnichov - VfL Bochum 3:1

Bayern po sérii posledních nepovedených utkání tentokrát zvládl roli favorita, přehrál Bochum v poměru 3:1 a pojistil si náskok v čele tabulky před druhým Schalke na propastných devět bodů.

Preview: Bayern Mnichov - VfL Bochum

Allianz Aréna dnes hostí utkání mezi domácím Bayernem Mnichov, jenž přivítá Vfl Bochum. Bayern se ze sebe bude snažit setřást drobnější krizi, jíž právě prochází. V posledních dvou bundesligových utkání totiž uhrál jen jeden bod proti soupeřům ze sestupových pater tabulky a ve čtvrtek nedokázal zvítězit ani v domácím utkání Poháru UEFA proti Getafe.

VfL Bochum - Borussia Dortmund 3:3

V Bochumi padaly góly. V napínavém sobotním derby remizovala domácí Bochum s Borussií Dortmund 3:3. Pro VfL to byla po 90 minutách již 4. remíza za sebou a Borussia čeká již pět zápasů na výhru. Domácí tým si upevnil s 33 body pozici před Dortmundem.

Preview: VfL Bochum - Borussia Dortmund

V rámci 26. kola 1. Bundesligy uvítá v sobotu VfL Bochum v malém derby BVB Dortmund. Borusisa se chce konečně odlepit z 13. pozice a potvrdit tak mírné zlepšení v zápasech na hřišti soupeře. Bochum má naopak za cíl bodový rozdíl mezi oběma týmy ještě zvýšit.

1. FC Norimberk - VfL Bochum 1:1

Norimberku se nepodařilo uniknout ze sestupového místa. Proti VfL Bochum uhrál po remíze 1:1 jen jeden bod, čímž prodloužil sérii bez výhry trvající devět zápasů V tabulce je na předposlední pozici v tabulce s pouhými 19 body. Bochum si na druhé straně upevnila místo v pohodlném středu.

Preview: 1. FC Norimberk - VfL Bochum

V sobotním zápase 25. kola přivítá předposlední Norimberk ve středu tabulky usazenou Bochum. To, že Norimberku teče do bot, je více než jasné. Vítězství by byl první krok správným směrem.

VfL Bochum - VfB Stuttgart 1:1

V Bochumi se dělily body. Po sérii čtyřech vítězství za sebou urál úřadující mistr VfB Stuttgart proti VfL Bochum alespoň jeden bod, když po prvním poločase prohrával 0:1.

Preview: VfL Bochum - VfB Stuttgart

V sobotu odpoledne přivítá v zápase 24. kola VfL Bochum na domácím stadionu úřadujícího mistra VfB Stuttgart, který je po čtyřech výhrách na strmé cestě tabulkou vzhůru.