SC Freiburg Německo - SC Freiburg - Zprávy

Preview: SC Freiburg - 1. FC Köln

Freiburgu se sice v posledních zápasech přestalo dařit a dvakrát v řadě prohrál 1:2, přesto ale mohou být v jihoněmeckém klubu s dosavadním průběhem sezóny vcelku spokojeni a se sebevědomím vyhlížet dalšího soupeře. Tím bude 1. FC Köln, který se doposud mohl radovat pouze jedinkrát.

VfL Wolfsburg - SC Freiburg 2:1

Stevu McClarenovi se změna rozestavení zlatě vyplácí, jeho Wolfsburg totiž potřetí v řadě zvítězil a po katastrofálním startu už je na dostřel pohárovým pozicím. O výhře 2:1 nad Freiburgem rozhodly dvě trefy Grafiteho, kterému asistoval krajan Diego.

Preview: VfL Wolfsburg - SC Freiburg

V nedělní dohrávce 6. kola Bundesligy vyzvou wolfsburští Vlci SC Freiburg. Wolfsburg měl hororový vstup do nového ročníku, když úvodní tři střetnutí prohrál, ale poslední dvě kola se vzchopil a připsal si na své konto hned 6 bodů.

SC Freiburg - Schalke 04 1:2

Schalke odvrátilo další pohromu a na pátý pokus konečně získalo své první body v nové sezóně. Na hřišti dosud výborně hrajícího Freiburgu Königsblauen sice neudrželi své brzké vedení, na poslední chvíli je ale zachránil Klaas-Jan Huntelaar a vystřelil veledůležité vítězství 2:1.

Preview: SC Freiburg - Schalke 04

Asi se po celém světě našlo jen málo jedinců, kteří by očekávali, že se Freiburg uhnízdí po prvních čtyřech kolech na 4. místě bundesligové tabulky, zatímco Schalke se ocitne takřka zrcadlově opačně na místě posledním. Realita je však taková.

Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 0:1

I když se Frankfurtu na domácím stadionu po většinu zápasu dařilo být lepším týmem a častěji ohrožovat soupeřovu branku, nakonec se musel sklonit před Freiburgem. Tomu hubenou výhru a posunutí na třetí příčku bundesligové tabulky zajistil až Jan Rosenthal v 89. minutě.

Preview: Eintracht Frankfurt - SC Freiburg

Bundesligové pátky nekončí ani čtvrtým kolem. Předehrávku tentokrát obstarají Frankfurt s Freiburgem.

SC Freiburg - VfB Stuttgart 2:1

Stuttgart ani v regionálním derby s Freiburgem svou mizérii neprotrhl a po třech odehraných utkáních je bez bodu.

Preview: SC Freiburg - VfB Stuttgart

Mauro Camoranesi si pro svůj debut nemohl vybrat vhodnějšího místa. Když se Stuttgart potřebuje odrazit od bundesligového dna, přichází regionální derby na horkém Badenova stadionu ve Freiburgu.

1. FC Norimberk - SC Freiburg 1:2

V souboji loňských nováčků se radoval Freiburg, který napravil prohru z úvodního kola a z Norimberku si veze poněkud šťastné vítězství 2:1. Domácí tým byl aktivnější, chyba obrany ho ale srazila dolů a ve druhé půli Cissé svojí druhou trefou rozhodl.

Preview: 1. FC Norimberk - SC Freiburg

Freiburgu až do posledních deseti minut svého úvodního utkání nové sezony všechno vycházelo, jenomže pak třikrát inkasoval na domácím hřišti od nováčka soutěže St. Pauli a do Norimberku tak nemůže cestovat s jiným cílem, než složit opravné zkoušky.

SC Freiburg - FC St. Pauli 1:3

Podobný zázrak jako Kaiserslautern se povedl i druhému nováčkovi - St. Pauli. To na rozdíl od loňského vítěze druhé bundesligy ale rozhodlo o svém vítězství v posledních dvou minutách, ačkoliv ještě v 78. minutě to vypadalo na výhru domácích.

Sport Bild: Freiburg by rád získal do útoku Fenina

Bundesligový Freiburg shání posilu do útoku a podle německého časopisu Sport Bild si vyhlédl českého reprezentanta Martina Fenina, který hájí barvy konkurenčního Frankfurtu. Podle magazínu už proběhly první rozhovory mezi manažerem Freiburgu Dirkem Dufnerem a šéfem Eintrachtu Heribertem Bruchhagenem.

Preview: SC Freiburg - FC St. Pauli

Po takřka dvou letech se spolu opět střetnou Freiburg se St. Pauli. A oba týmy budou chtít vyhrát nejen kvůli dobrému vstupu do sezony, ale i díky tomu, že v zápasech s takovými soupeři budou muset sbírat co nejvíce bodů.

SC Freiburg - Borussia Dortmund 3:1

Dortmund nezvládl ve Freiburgu druhý poločas a ještě se musel obávat, aby si nakonec účast v Evropské lize nemusel vybojovat až v předkole. Freiburg tak podtrhl dokonalý závěr sezony.