Sheriff Tiraspol Moldavsko - Sheriff Tiraspol - Zprávy

Šachtar selhal, na závěr si chce alespoň částečně napravit reputaci

Šachtar Doněck za sebou má neúspěšné vystoupení v základní skupině Ligy mistrů a už dva týdny je jasné, že domácí duel proti Sheriffu bude jeho derniérou v letošním ročníku evropských pohárů. Ukrajinský celek by rád alespoň rozmnožil chudou sbírku čítající jediný bodík.

Real další blamáž nepřipustil a porazil Tiraspol jasně 3:0

Královský klub otevřel skóre ve 31. minutě po trefě Alaby, na nějž ještě do přestávky navázal Kroos. Ve druhém poločase upravil stav utkání na konečných 3:0 kanonýr Karim Benzema.

Dokáže Sheriff zopakovat překvapení z Madridu? Real chce uhájit první místo

Real Madrid může ve středu večer stvrdit postup do další fáze a k tomu potřebuje vyhrát v Moldavsku. Domácí Sheriff už ale nad "Bílým baletem" dokázal vyhrát a nikde není psáno, že se historie nemůže opakovat.

Inter nedal Sheriffu šanci, zato mu věnoval tři góly

Inter zabral a domácímu Sheriffu Tiraspol nadělil rovnou tři branky, přičemž všechny padly až po změně stran. Postarali se o ně Brozović, Škriniar a také Sánchez, přičemž domácí tým pouze v samém závěru snížil.

Inter má šanci přeskočit Sheriff, musí ho ale venku porazit

Inter Milán ještě neřekl poslední slovo a na půdě Sheriffu Tiraspol hraje o všechno. Pokud by prohrál, svou účast v jarní fázi milionářské soutěže by hodně zkomplikoval. Sheriff prohrál za posledních deset duelů jen jednou, právě proti Interu.

Stoprocentní bilanci Šeriffu Tiraspol ukončil Inter Milán

V prvním poločase byli o něco aktivnější domácí, kteří se po trefě Džeka ve 28. minutě dostali do vedení. Další příležitosti v první půli už zůstaly nevyužité. Bojovní hosté se ale nevzdali a zásluhou Thilla srovnali v 53. minutě. Pak ale Inter přebral otěže zápasu a po gólech Vidala v 58. minutě a De Vrije v 67. minutě, se dostal do vedení, které už udržel až do konce.

Sheriff už skolil Šachtar i Real Madrid. Zopakuje to i v Miláně?

Skupina D zatím nabízí jedno velké překvapení. Hned na čele se totiž po dvou duelech usadil moldavský hegemon Sheriff Tiraspol a dolů se nesundal ani Real Madrid. V úterý večer se o jeho poražení pokusí další slavný tým, domácí Inter Milán.

Splněný sen, slavil Šeriff Tiraspol historickou výhru na hřišti Realu

Za splněný sen a obrovský úspěch označili hráči Šeriffu Tiraspol senzační vítězství v Lize mistrů na hřišti Realu Madrid. Moldavský mistr, který prošel do základní části poprvé v dějinách a přes všechna čtyři předkola, si po výhře 2:1 připsal největší triumf ve své čtyřiadvacetileté historii.

Šok v Madridu! Tiraspol porazil i Real a má druhou výhru

Kdo by si před začátkem této sezony pomyslel, že Šeriff Tiraspol bude mít po dvou zápasech základní skupiny Ligy mistrů plný počet bodů? Moldavci po Šachtaru zaskočili i Real Madrid, na jehož půdě je poslali do vedení Jachšibojev a Sebastien Thill. Mezitím srovnával z penalty Benzema.

Real Madrid čeká snadný terč, na jeho svatostánek dorazí Sheriff

Jednostranná záležitost se očekává od utkání v hlavním městě Španělska, Real Madrid zde hostí Sheriff Tiraspol a cokoli jiného než jeho vyšší výhra bude považováno za velké překvapení. Nic na tom nemění ani víkendová bezbranková remíza s Villarrealem.

Šachtar překvapivě padl. Tři body má Sheriff Tiraspol

Trenér De Zerbi si svou premiéru v Lize mistrů určitě představoval naprosto jinak. Jeho Šachtar Doněck, který zpravidla umí poháry hrát i proti silnějším soupeřům, totiž v moldavském Tiraspolu naprosto vybouchl a přenechal všechny tři body domácímu Sheriffu.

Sheriff při premiérové účasti v LM přivítá Šachtar

Bezpochyby největší outsider, ale zasloužený účastník základní skupiny Ligy mistrů. Sheriff Tiraspol se připravuje na premiérové klání proti Šachtaru Doněck a chce úspět. Moldavský šampion nechce hrát druhé housle a pokud to bude jen trochu možné, hodlá se poprat alespoň o třetí příčku.

FC Kodaň - Sheriff Tiraspol 2:0

Kodaň v přímém souboji o postup přemohla Sheriff Tiraspol a zajistila si místo v jarních bojích Evropské ligy. O výhru domácího celku se v druhé půli postaral Pieros Sotiriou a Michal Lüftner.

Preview: FC Kodaň - Sheriff Tiraspol

Zápas o všechno! Tak by se dalo charakterizovat závěrečné utkání skupiny F, jejímž účastníkem je i Fastav Zlín. Kodaň potřebuje Šeriff nutně porazit, jinak může dát postupu sbohem. Tiraspol zase nesmí v dánské metropoli prohrát, jinak si bude balit kufry on.

Zlín prohrál v Tiraspolu a ze skupiny nepostoupí

Hráči Zlína do jarních bojů v Evropské lize nepostoupí. V 5. kole prohráli 0:1 na hřišti Šeriffu Tiraspol a před závěrečným duelem doma s Lokomotivem Moskva už je jisté, že obsadí poslední místo ve skupině F.