30.06.2018    Izrael  Matan Hozez (Ú)návrat z host.
30.06.2018    Martinik  Jean-Sylvain Babin (O)návrat z host.
Maccabi Tel-Aviv (ISR) => Sporting Gijón (ESP)
23.06. Rajković odchází z Izraele do Francie
Predrag Rajković odchází z izraelského Maccabi Tel-Aviv a nově bude chytat ve Francii, srbského brankáře koupila Remeš. (lequipe.fr)
26.05. Dasa na cestě do Německa?
Německou nejvyšší soutěž by si mohl vyzkoušet Eli Dasa. Šestadvacetiletého obránce Maccabi Tel-Aviv podle posledních zpráv sledují zástupci Werderu Brémy a Freiburgu. (transfermarkt.de)
27.03.2018 Cruyff skončí na lavičce Maccabi
Nizozemský trenér Jordi Cruyff v létě skončí na lavičce Maccabi Tel Aviv. Syn legendárního Johana Cruyffa strávil v Izraeli posledních 6 let, z toho pět na pozici sportovního ředitele. Na lavičku usedl na začátku této sezóny a s klubem vyhrál ligový pohár. (skysports.com)
28.12.2017 McClaren končí v Maccabi Tel-Aviv
Maccabi Tel-Aviv už nebude pomáhat Steve McClaren. Ten v izraelském klubu od léta vykonával funkci konzultanta, nyní se chce vrátit k manažerské práci v Anglii. (dailymail.co.uk)
23.11.2017 Slavia veze z Izraele tři body
Výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Maccabi - Slavia 0:2 (45+1. a 54. Hušbauer).
23.11.2017 Slavia před poločasem skórovala
Poločasový výsledek dnešního zápasu Evropské ligy: Maccabi - Slavia 0:1 (45+1. Hušbauer).
29.10.2017 Maccabi Tel Aviv porazilo Akko
Maccabi Tel Aviv, které je jedním ze soupeřů pražské Slavie v Evropské lize, porazilo v izraelské nejvyšší soutěži Hapoel Akko 5:2. V tabulce se posunulo na třetí místo, na vedoucí Hapoel Haifa ale ztrácí šesti bodů. Domácí nastoupili v sestavě: Rajković - Davidzada, Ben Haim, Babin, Rikan (70. Micha) - Yeini, Battocchio, Dasa (78. Blackman) - Atzili (77. Peretz), Atar, Kjartansson. (ČTK)
14.09.2017 Cruyff: Slavia hrála fyzicky náročný fotbal
Maccabi Tel-Aviv ve svém prvním zápase v Evropské lize nestačilo na Slavii a odjíždí z Prahy s nejtěsnější možnou porážkou. "První půle patřila Slavii, druhá nám. Slavii v první půli hodně pomohl gól, hrála fyzicky náročný fotbal, posílala před bránu hodně centrů. Ale když to vezmu celkově, tak jsme kontrolovali balon. Jenže jsme si nedokázali vytvářet šance, do kterých se normálně dostáváme. Ve druhém poločase jsme přidali, bušili jsme do domácích, ale chybělo nám i trošku štěstí, abychom tady uhráli lepší výsledek," zhodnotil utkání hostující kouč Jordi Cruyff. (ČTK)
14.09.2017 Slavia po poločase vede nad Maccabi
Poločasový výsledek dnešního zápasu Evropské ligy: Slavia - Maccabi Tel-Aviv 1:0 (17. Necid).