Hoffenheim doma nadělil Gentu čtyři branky

Německý Hoffenheim si doma bez potíží poradil s Gentem a nasázel mu vcelku snadno čtyři branky. Hosté se vzpamatovali až v samém závěru a jejich gól byl jen kosmetickou úpravou.
11.12.2020 | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Gent se pokusí bodovat alespoň v Hoffenheimu

Naprosto tristní průběh má dosud účinkování Gentu v Evropské lize. Belgický celek nedokázal v "liberecké" skupině ani jednou bodovat, poslední šanci k tomu má na hřišti hegemona čtveřice Hoffenheimu.
10.12.2020 | Previews | 6 komentářů

Liberec porazil Gent i podruhé, přesto ztratil naději na postup

Liberec vyhrál v předposledním 5. kole skupiny L v Evropské lize v Gentu 2:1, po remíze Crvené zvezdy Bělehrad s Hoffenheimem ale ztratil i teoretickou naději na postup. Slovan poslal do vedení ve 32. minutě Kamso Mara a pojistku přidal v 55. minutě Taras Kačaraba. Za domácí vzápětí snížil Roman Jaremčuk. Utkání se kvůli opatřením proti koronaviru hrálo bez diváků.
03.12.2020 | Komentáře a souhrny | 112 komentářů

Liberec v předposledním utkání v Evropské lize nastoupí v Gentu

Liberečtí ve čtvrtek odehrají v Gentu předposlední z šesti utkání v základní skupině Evropské ligy. Severočeši po třech porážkách za sebou už ztratili reálnou šanci na postup a zůstala jim jen velmi teoretická naděje na účast v jarní vyřazovací fázi. Svěřenci trenéra Pavla Hoftycha se budou snažit hlavně o to, aby před belgickým soupeřem, kterého doma porazili 1:0, uhájili třetí místo v tabulce.
02.12.2020 | Previews | 112 komentářů

Gent doma podlehl Crvene Zvezdě a je bez šance na postup

Belgický Gent doma podtrhl bídu v Evropské lize a postupové brány se mu definitivně uzavřely porážkou od Crvené Zvezdy. Srbové udeřili v samotném začátku utkání a druhý gól přidali po změně stran. Nejprve se trefil Njegoš Petrović a druhý gól obstaral Nemanja Milunović.
26.11.2020 | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Gent se doma modlí o zázrak, jeho naděje hodlá uhasit Crvena Zvezda

Gent je i po třech kolech stále na posledním místě a to zcela oprávněně. Nezískal totiž ještě ani jeden bod. Další pokus má na domácí půdě v Belgii, kam se vypraví srbská Crvena Zvezda.
25.11.2020 | Previews | 5 komentářů

Crvena Zvezda vyhrála doma i podruhé, přetlačila trápící se Gent

Crvena Zvezda navázala na svůj předchozí perfektní výkon proti Liberci, také ve svém druhém domácím zápase urvala vítězství a odskočila v tabulce na druhé příčce jak Slovanu, tak především svému aktuálnímu soupeři z Gentu. Ten ještě do poločasu držel nerozhodný stav, pak však nedokázal zareagovat na rozhodující přesný zásah Aleksandara Kataie.
06.11.2020 | Komentáře a souhrny | 8 komentářů

Bude se hrát bez trenérů? Crvena Zvezda vyzve Gent

Crvena Zvezda před týdnem napravila svůj první neúspěch na půdě favorizovaného Hoffenheimu, skolila před vlastními fanoušky zaslouženě Liberec a velmi ráda by navázala na vítězství i proti Gentu, který dosud nezískal ani bod. Především nad belgickým klubem se zřejmě pořádně stáhnou mračna, pokud výsledkově vyjde naprázdno i potřetí za sebou.
04.11.2020 | Previews | 8 komentářů

KAA Gent doma s Hoffenheimem selhal a je nadále bez bodu

Po dvou zápasech základní skupiny zůstává belgický Gent bez bodu a tudíž na posledním čtvrtém místě. Indiáni bundesligovému Hoffenheimu vůbec nestačili a nakonec schytali čtyřbrankový příděl. TSG šlo do vedení v prvním poločase a postupně navýšilo náskok o tři góly. Gent snížil v závěru, ale poslední slovo měli v podobě čtvrtého gólu hosté. Domácí na začátku zápasu neproměnili pokutový kop, což mělo na další vývoj zásadní vliv.
29.10.2020 | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

KAA Gent chce s Hoffenheimem odčinit úvodní porážku

Ke druhému zápasu základní skupiny Evropské ligy se chystají hráči belgického Gentu, který na vlastním stadionu přivítá Hoffenheim. Zatímco německý celek v úvodním kole nad Crvenou Zvezdou zvítězil, Gent padl v Liberci. Po sebevědomých prohlášeních se Belgičané vrátili zpátky nohama na zem a nic než stoprocentní výkon jim body nezaručí.
28.10.2020 | Previews | 5 komentářů
07.01. St. Pauli bude pomáhat Smith
Eric Smith si zahraje 2. Bundesligu. Třiadvacetiletý defenzivní hráč Gentu zamířil na půlroční hostování s opcí do St. Pauli. (kicker.de)
03.12.2020 De Decker už není trenérem Gentu
Gent bude znovu hledat nového trenéra. Po dnešní porážce v Evropské lize s Libercem skončil Wim De Decker, který byl již třetím koučem belgického klubu v letošním ročníku. (vi.nl)
03.12.2020 Liberec veze tři body z Gentu
Výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Gent - Liberec 1:2 (60. Jaremčuk - 32. Mara, 55. Kačaraba).
03.12.2020 Liberec po poločase vede v Gentu
Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Gent - Liberec 0:1 (32. Mara).
03.12.2020 Sestavy: Gent - Liberec
Základní sestavy dnešního utkání Evropské ligy - Gent: Bolat - Hanche-Olsen, Arslanagić, Fortuna - Castro-Montes, Odjidja-Ofoe, Owusu, Kums, Mohammadi - Bukari - Jaremčuk. Liberec: Nguyen - Koscelník, Jugas, Kačaraba, Mikula - Pešek, Sadílek, Mara, Beran - Yusuf, Mosquera.
02.12.2020 Duel v Gentu mají na povel ukrajinské ženy
Zítřejší utkání Evropské ligy mezi Gentem a Libercem budou řídit sudí z Ukrajiny, nejedná se ovšem o muže, nýbrž o ženy. Hlavní bude Kateryna Monzulová, na pomezí ji budou asistovat Oleksandra Ardaševová a Maryna Strilecká. (uefa.com)
22.11.2020 Jaremčuk měl pozitivní test na covid-19
Roman Jaremčuk dal letos v deseti zápasech belgické ligy sedm branek a tato čísla si v nadcházejících dnech nevylepší - ukrajinský útočník Gentu měl pozitivní test na koronavirus a musí do karantény. (sport-express.ru)
22.10.2020 Liberec vyhrál utkání s Gentem
Výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Liberec - Gent 1:0 (29. Yusuf).
22.10.2020 Liberec po půli vede nad Gentem
Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Liberec - Gent 1:0 (29. Yusuf).
22.10.2020 Sestavy: Liberec - Gent
Základní sestavy dnešního utkání Evropské ligy - Liberec: Nguyen - Koscelník, Tijani, Jugas, Mikula - Beran, Mara, Hromada, Pešek - Yusuf, Mosquera. Gent: Roef - Castro-Montes, Ngadeu, Hanche-Olsen, Fortuna - Marreh - Botaka, Kums, Bukari - Kleindienst, Jaremčuk.