nenalezeny žádné články
09.11.2017 Rogério Ceni má vést Fortalezu
Další šanci na trenérském křesle dostane bývalý brankář Rogério Ceni, ten byl v červenci po šesti zápasech bez výhry vyhozen São Paulem a nyní se má stát novým koučem Fortalezy. (globo.globoesporte.com)
23.03.2017 Chapecoense mělo zájem o Ronnyho
Ronny nedávno podepsal smlouvu s Fortalezou, mohl však klidně oblékat dres jiného brazilského klubu. Zájem o bývalého záložníka Herthy mělo Chapecoense, krátce poté ale havarovalo letadlo s celým týmem a tím z chystaného transferu sešlo. (transfermarkt.de)
19.03.2017 Ronny bude nastupovat za Fortalezu
Fortaleza potvrdila příchod Ronnyho. Ten po minulé sezóně opustil Herthu a s třetiligovým brazilským klubem se dohodl na spolupráci do konce aktuálního ročníku. (transfermarkt.de)
15.04.2013 Ve Fortaleze zastřelili dva fanoušky
První testovací zápas před Pohárem FIFA a mistrovstvím světa v brazilské Fortaleze měl krvavou předehru. Cestou na zrekonstruovaný stadion Castelao byli zastřeleni dva mladí fanoušci, které zasáhli do hlavy z jedoucího vozu zřejmě příznivci soupeřova týmu. Incident se udál zhruba pět kilometrů od Areny Castelao, která bude dějištěm Poháru FIFA za dva měsíce. Samotný šampionát se uskuteční příští rok. Portál globo.com s odvoláním na policejní zdroje informoval, že dva zastřelení muži přijeli povzbudit hostující tým Ceará a stříleli po nich pravděpodobně fandové domácí Fortalezy. Oběti je měly vyprovokovat házením kamenů.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
28.02.Fortaleza EC - Independiente2:1
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci