nenalezeny žádné články
23.10. Noboa bude bez fotbalu osm týdnů
Hodně dlouho bude mimo hru Christian Noboa, záložník ruského Soči si nedávno poranil stehenní sval a čeká ho osmitýdenní pauza. (sport-express.ru)
17.10. Noboa má problémy se stehenním svalem
Soči prohrálo se Zenitem Petrohrad a navíc přišlo o jednoho hráče. Duel nedohrál Christian Noboa, záložník si poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (sport-express.ru)
14.10. Dugandžić odchází z Rumunska do Ruska
Marko Dugandžić se oficiálně stal novou posilou Soči. Ruský klub chorvatského útočníka koupil z rumunského Botoşani, s hráčem podepsal smlouvu na dvě sezony. (sport-express.ru)
10.10. Soči dolaďuje příchod Dugandžiće
Marko Dugandžić odejde z FC Botoşani a stane se další posilou Soči. Chorvatský útočník se už rozloučil se spoluhráči z rumunského klubu, v sobotu by měl dorazit do Ruska a podepsat smlouvu. (sport-express.ru)
07.10. Jurganov dohraje sezonu ve druhé lize
Igor Jurganov dočasně opouští PFC Soči a míří do druhé ruské ligy, obránce odešel na hostování do Baltiky. (sport-express.ru)
10.09. Popov může chybět až osm měsíců
Ivelin Popov ve druhé polovině srpna podepsal smlouvu s PFC Soči a ruský klub ho letos příliš nevyužije. Záložník si při svém debutu poranil koleno a jednalo se o přetržené vazy, Bulhar za sebou má operaci a po ní bude mimo hru šest až osm měsíců. (sport-express.ru)
07.09. Jusupov podepsal smlouvu v Soči
Artur Jusupov je novou posilou Soči, s ruským klubem dnes podepsal smlouvu. Záložník přichází zdarma, po minulé sezoně neprodloužil kontrakt v Dinamu Moskva. (sport-express.ru)
06.09. Soči dolaďuje smlouvu s Jusupovem
Novou posilou Soči se v nejbližších hodinách či dnech stane Artur Jusupov, obě strany dolaďují poslední detaily. Záložník je volným hráčem, po minulé sezoně opustil Dinamo Moskva. (sport-express.ru)
03.09. Prucev přestupuje ze Samary do Soči
Jenom jeden měsíc strávil v Samaře záložník Danil Prucev. Dvacetiletý fotbalista přišel začátkem srpna z Čertanova a nyní přestupuje do Soči, účastník ruské nejvyšší soutěže zaplatil 1,2 milionu eur. (transfermarkt.de)
28.08. Soči bude proti Uralu chybět Popov
Ivelin Popov nepomůže PFC Soči v nadcházejícím zápase s Uralem. Bulharský záložník je mimo hru se zraněným kolenem. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápas
17.10.Zenit Petrohrad - PFC Soči3:1
Další zápas
24.10.
13:00
Dinamo Moskva - PFC Sočiinfo
Tabulka
 TýmZB
3.CSKA Moskva1122
4.Lokomotiv Moskva1121
5.PFC Soči1119
6.Dinamo Moskva1117
7.FK Rostov1017
Poslední zápas
21.10.FK Orenburg - PFC Soči1:2p
Tabulka
 TýmZB
1.PFC Soči24
2.FK Orenburg11
3.Zvezda Perm10
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci