nenalezeny žádné články
11:17 Karapetjan další posilou Tambova
Tambov skládá mužstvo pro nadcházející sezónu, jehož součástí bude také Alexander Karapetjan. Zkušený útočník k nováčkovi ruské nejvyšší soutěže přichází ze Soči a se svým novám chlebodárcem podepsal dvouletý kontrakt. (sport-express.ru)
31.07. Soči přestalo počítat s Karapetjanem
Alexander Karapetjan za sebou už má poslední zápas za PFC Soči, arménskému útočníkovi skončila smlouva a vedení ruského celku mu novou nenabídlo. (sport-express.ru)
31.07. Lagator už nebude hrát za PFC Soči
Dušan Lagator odchází z PFC Soči, černohorský záložník nehrál důležitou roli v dalších plánech ruského klubu a vedení mu neprodloužilo smlouvu. (sport-express.ru)
28.07. Soči si chce vypůjčit Mammanu
Emanuel Mammana má za sebou vážné zranění kolenních vazů, načež by mohl nadcházející sezónu strávit na hostování. Zájem o půjčku obránce Zenitu Petrohrad má PFC Soči. (sport-express.ru)
20.07. Samara - PFC Soči odloženo
Odložen byl středeční zápas ruské ligy Samara - PFC Soči. V kádru hostujícího týmu je řada hráčů nakažených koronavirem a vedení do Samary zaslalo zprávu, podle níž je z jeho pohledu odehrání duelu v původním termínu nemožné. Utkání posledního kola bude podle všeho kontumováno. (sport-express.ru)
16.07. FK Tambov - PFC Soči odloženo
Odložen byl dnešní zápas ruské ligy FK Tambov - PFC Soči, oba týmy jsou namočeny v boji o záchranu a o osudu duelu rozhodne svaz. Důvodem k odložení je koronavirus, v hostujícím týmu je hned devět nakažených fotbalistů. (sport-express.ru)
12.07. Džanajev se zranil během rozcvičení
Soči včera vyhrálo nad Spartakem Moskva a mezi jeho tyčemi se nakonec neobjevil Soslan Džanajev. Brankářská jednička ruského klubu figurovala v základní sestavě, během rozcvičení se ovšem zranila a její místo zaujal náhradník Nikolaj Zabolotnyj. (sport-express.ru)
20.06. Kokorin vstoupil do klubu stovkařů
Aleksandr Kokorin včera hattrickem přispěl k demolici dorostenců Rostova a v kariéře dal už 102 gólů. Útočník Soči je 33. ruským fotbalistou, jemuž se povedlo nastřílet přes sto branek. (sport-express.ru)
27.05. Rami ukončil smlouvu v Soči
Nové angažmá si opět hledá Adil Rami. Zkušený francouzský obránce po třech měsících ukončil smlouvu s PFC Soči, za které od svého příchodu neodehrál ani jednu jedinou minutu. (lequipe.fr)
11.04. V Soči budou pobírat poloviční mzdy
Uskromnit se budou muset hráči PFC Soči. Ruský klub v době pandemie koronaviru šetří a s fotbalisty se dohodl na snížení platů, a to o padesát procent. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Další zápas
09.08.Spartak Moskva - PFC Sočiinfo
Tabulka
 TýmZB
1.Spartak Moskva00
 PFC Soči00
 FK Tambov00
 FK Rostov00
Poslední zápas
25.09.Jaroslavl - PFC Soči1:0p
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci