Reggina 1914 Itálie - Reggina 1914 - Zprávy

Krajčík: Reggině scházela útočná kvalita

O víkendu prožil v zápase se Sienou během posledních deseti minut debut v italské nejvyšší soutěži. Matej Krajčík, bývalý hráč pražské Slavie, si myslí, že jeho týmu nechybělo jen štěstí, ale také kvalita v zakončení. Přesto se chce s týmem poprat v Serii A o záchranu.

AC Siena - Reggina Calcio 1:0

Až čtvrthodinu před koncem zajistil tři body ve prospěch Sieny střídající Mario Frick. Domácí Siena se díky výhře posunula na čtrnácté místo, Reggina zůstala v sestupovém pásmu a její situace začíná být kritická.

Preview: AC Siena - Reggina Calcio

Možná klíčový souboj čeká na Regginu, která v 19. kole zajíždí do Sieny. Domácí mají na kontě 19 bodů a jsou patnáctí. Reggina má bodů pouze 13 a pohybuje se v sestupových vodách. Případná prohra by jen ztížila záchranářské ambice.

Reggina Calcio - SS Lazio 2:3

Celkem pět branek bylo k vidění na stadionu Oreste Granillo, ovšem domácí Reggina si v něm za porážku 2:3 nepřipsala ani bod a zůstala na sestupové pozici. I vítězné Lazio zůstalo na sedmém místě, ovšem se ztrátou dvou bodů na šestou Florentinu. Hattrickem se blýskl Goran panděv.

Preview: Reggina Calcio - SS Lazio

Lazio Řím cestuje v rámci 18. kola na půdu Regginy. Klub z Kalábrie má před sebou nelehký úkol, a to dostat se z pásma sestupu. Biancocelesti by zase rádi pronikli do evropských pohárů.

Serie A - souhrn podzimu 2008

Italská Serie A se pomalu přehoupává do své druhé poloviny, a tak si pojďme během zimní přestávky zrekapitulovat průběh podzimní a částečně také zimní části. Tabulce opět vévodí Inter Milán, s menším odstupem pak jsou další adepti na titul jako Juventus nebo AC Milán. Těžký boj o udržení bude čekat nováčka z Chieva, u ostatních je situace otevřená.

Krajčík se upsal Reggině na dva roky

Slovenský reprezentant Matej Krajčík podepsal s vedením italské Regginy dvouletou smlouvu. Předposlední klub prvoligové tabulky to uvedl na svých internetových stránkách. Do Regginy odešel třicetiletý obránce z pražské Slavie, za kterou hrál od roku 2003.

Krajčík jde do Regginy

Obránce Matej Krajčík míří z pražské Slavie do Regginy. S předposledním klubem italské ligy by měl třicetiletý slovenský fotbalista podle serveru tn.cz dnes podepsat smlouvu na dva a půl roku.

Cagliari Calcio - Reggina Calcio 1:1

Na stadionu Sant’t Elia se zrodila remíza 1:1, domácí Cagliari vedlo už v první minutě zásluhou Roberta Acquafrescy, ale ve druhém poločase zajistil dělbu bodů z pokutového kopu Franco Brienza. Reggina přezimuje na sestupové pozici, Cagliari je třinácté.

Preview: Cagliari Calcio - Reggina Calcio

Opět na vítěznou vlnu se bude chtít naladit domácí Cagliari, které hostí předposlední celek soutěže, kalábrijskou Regginu. Klub se Sardinie prozatím zaujímá třinácté místo a po pomalejším rozjezdu nabírá dech.

Juventus je stále v Itálii nejoblíbenější

Nejoblíbenějším klubem na Apeninském poloostrově je Juventus Turín. Institute Nielsen Italia během června a července vypracoval studii, podle níž Staré Dámě fandí více než deset milionů lidí. Až za Juve skončily oba milánské kluby.

Reggina má nového trenéra. Orlandiho vystřídal Pillon

Reggina v italské lize už podesáté prohrála, vedení klubu proto sáhlo k trenérské výměně. U kormidla skončil Nevio Orlandi, kterého nahradil Giuseppe Pillon. Nový kouč je přesvědčen, že dokáže odvrátit hrozící sestup.

Reggina Calcio - UC Sampdoria 0:2

Sampdoria Janov dokázala vyhrát na půdě Regginy a znovu se přiblížila horní polovině tabulky. Utkání přitom nebylo vůbec jednoduché, rozhodující trefu Sampdoria vstřelila až čtvrthodiny před koncem z pokutového kopu.

Preview: Reggina Calcio - UC Sampdoria

Předposlední Reggina přivítá janovskou Sampdorii, která se bude chtít po prohraném derby vrátit zpět do formy. I Reggina by ráda zopakovala hru, kterou předvedla v minulém kole s Bolognou.

Reggina Calcio - Bologna FC 2:2

Další, v pořadí už pátou remízu po sobě, si připsala Bologna, tentokrát si veze bod ze hřiště Regginy. Duel dvou týmů, které se pohybují v sestupovém pásmu, tedy neměl vítěze.