Brescia Calcio Itálie - Brescia Calcio - Zprávy

Preview: Brescia Calcio - US Lecce

Ryze záchranářský duel bude k vidění na stadionu Maria Rigamontiho. Brescia si to rozdá s Lecce a hraje se o hodně. Vítěz utkání by mohl učinit důležitý krok v konečné záchraně, naopak poražený to bude mít ještě složitější, než tomu bylo doposud.

Udinese bez Sancheze jen remizoval s Brescií

Udinese si bez Alexise Sancheze nedokázalo poradit s Brescií a doma s ní jen remizovalo. Bezgólový výsledek znamená, že Udinese po prohře Juventusu nadále drží pátou pozici, Brescia zůstává v pásmu sestupu.

Ve formě hrající Udinese hostí Brescii

Pokud by jste hledali tým, který hraje v Serii A v nejlepší formě, rozhodně se zajděte podívat na Udinese. Bianconeri už osm zápasů nepoznali hořkost porážky a raketově stoupají tabulkou. Aktuálně je Udinese už páté a vylepšit si svou pozici může v zápase s Brescií, která se topí v sestupových bitvách.

Brescia Calcio - SS Lazio 0:2

Lazio se nenechalo zahanbit a na půdě Brescie vyhrálo 2:0. Strůjci úspěchu Biancocelesti se stali Alvaro Gonzalez a český útočník Libor Kozák. Římané se tak udrželi na pozicích zaručujících Ligu mistrů.

Preview: Brescia Calcio - SS Lazio

Lazio Řím začalo poněkud ztrácet a udržet si čtvrté místo bude ještě hodně těžké. Biancocelesti by teď potřebovali zvítězit, ale ani na půdě o záchranu bojující Brescie to nebude jednoduché. Domácí se totiž po příchodu staronového trenéra zlepšili a pomalu se sápají nahoru.

Brescia Calcio - AS Bari 2:0

Bari nezvládlo utkání pravdy a pokud se nestane zázrak, čeká ho sestup do Serie B. A to i navzdory tomu, že do konce soutěže zbývá stále dost kol. Brescia svého klíčové soupeře skolila dvěma brankami, v prvním poločase zavěsil Diamanti, v tom druhém Caracciolo.

Preview: Brescia Calcio - AS Bari

Nesmírně důležité utkání se odehraje na stadionu Maria Rigamontiho v Brescii. Domácí výběr trenéra Iachiniho přivítá poslední Bari, a to pokud zde neuspěje, s velkou pravděpodobností se v italské nejvyšší soutěži nezachrání.

AS Řím - Brescia Calcio 1:1

Výměna trenéra zachraňující se Brescii pomohla. Tedy alespoň v utkání na půdě římského AS. Favorizovaní Giallorossi sice vedli, avšak na Borriellovu trefu odpověděl rovněž ve druhém poločase Eder, a stanovil tak na konečných 1:1.

Preview: AS Řím - Brescia Calcio

Římské AS bude po odloženém utkání s Boloňou hostit sestupem ohroženou Brescii, a pokud se mu podaří zvítězit, vrátí se do první čtyřky. Giallorossi jsou zatím pátí, ale stejně jako čtvrtý Inter mají utkání k dobru. Vzkřísit Brescii se pokusí staronový trenér Iachini.

Brescia odvolala Berettu a vzala zpět Iachiniho

Ani ne dva měsíce vydržel na lavičce Brescie Calcio Mario Beretta. Jednapadesátiletý kouč zvednout výsledky italského celku nedokázal a po dnešní porážce od Chieva ho u kormidla nahrazuje paradoxně jeho předchůdce Giuseppe Iachini...

Brescia Calcio - Chievo Verona 0:3

Chievo prolomilo střeleckou smůlu a na půdě sestupem ohrožené Brescie zvítězilo 3:0. Dvě branky v zápase zaznamenal Sergio Pellissier, trefil se i Mandelli. Vítězná branka padla ještě v prvním poločase.

Preview: Brescia Calcio - Chievo Verona

Brescia potřebuje body a kde jinde je nasbírat, než v domácím prostředí. Navíc na Stadio Mario Rigamonti zavítá střelecky impotentní Chievo Verona. Zatím je na tom v tabulce lépe Chievo, jenže stačí pár kol a vše může být jinak.

Città di Palermo - Brescia Calcio 1:0

Velké problémy mělo Palermo s Brescií. Domácí nakonec zvítězili, ale rozhodující trefu vsítil až čtyři minuty před koncem obránce Cesare Bovo. Brescia tak nadále zůstává v nejvyšším stupni sestupového ohrožení, Palermo se přiblížilo vysněným pohárům.

Preview: Città di Palermo - Brescia Calcio

Palermo v minulém kole po delší době nebodovalo, a teď je na čase si vzít ztracené body zpět. Sicilané se na domácí půdě představí proti Brescii, která bojuje o záchranu. Na rozdíl od Palerma se jí minulé kolo vydařilo.

Brescia Calcio - Parma FC 2:0

Parma měla duel na Stadio Rigamonti od 29. minuty hodně těžký, protože červenou kartu dostal Paci a nechal spoluhráče ve štychu. To se nakonec rozhodlo a Brescia po parádních trefách Begy a Diamantiho bere tři body.