Sassuolo se pokusí napravit špatnou bilanci v Brescii

Trochu netradičně se 7. kolo Serie A rozjede už v pátek. Na trávníku Stadia Mario Rigamonti se proti sobě postaví domácí Brescia a Sassuolo, což jsou mimo jiné sousedi v tabulce. A ani jednomu z obou týmů se v poslední době nedaří, takže tři body budou nutností.
03.10. | Previews | 1 komentář

Neapol porazila Brescii 2:1, za hosty poprvé skóroval Mario Balotelli

Porážka 0:1 od Cagliari je pro tentokrát zapomenuta. Neapol další domácí překvapení nedovolila a byť vyhrála těsně, Brescii nakonec porazila. Za hosty se poprvé prosadil Mario Balotelli, ovšem to už Parthenopei vedli o dva zásahy díky trefám Driese Mertense a Kostase Manolase. Neapol se zároveň naladila na další utkání Ligy mistrů.
30.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Neapol chce odčinit středeční porážku, doma hostí Brescii

Vynikající forma Neapole se během týdne nečekaně zasekla, ale už v neděli bude mít parta kolem trenéra Carla Ancelottiho další skvělou možnost získat tři body. Na stadion San Paolo zavítá nováček Brescia a o favoritovi není pohyb. Brescia v novodobé historii Neapol nikdy neporazila.
28.09. | Previews | žádný komentář

Juventus díky Pjanićovi otočil duel s Brescií

Juventus se na stadionu Maria Rigamontiho dlouho trápil a navíc brzy senzačně prohrával. Ještě do konce poločasu však mistr posledních let srovnal zásluhou vlastní branky Jhona Chancellora a po hodině hry definitivně zlomil odpor domácích Miralem Pjanić.
25.09. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Nováček si troufá na mistra a spoléhá na Balotelliho

Druhým úterním utkáním Serie A je duel mezi nováčkem z Brescie a hosty z Turína. O favoritu nemůže být sporu, i když je fakt, že Juventus letos nepodává tak suverénní výkony jako v minulých letech. Brescia opět může spoléhat na Maria Balotelliho, který se vrací do hry právě včas.
23.09. | Previews | 6 komentářů

Udine doma podlehlo Brescii nejtěsnějším rozdílem

Další domácí porážku má za sebou Udinese. Zebry bez potrestaného Rodriga De Paula podlehly Brescii 0:1, když se o jediný gól zápasu postaral Romulo.
21.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Udinese se potřebuje chytit, doma hostí Brescii

První vyhrání - z kapsy vyhání. Alespoň takhle by se dal stručně charakterizovat začátek Udinese i Brescie v nové sezoně. Po heroickém vítězství nad AC Milán respektive Cagliari přišly dvě porážky, na které budou chtít jak Tudorovi, tak i Coriniho svěřenci zareagovat.
20.09. | Previews | žádný komentář

Bologna přestřílela Bresciu a získala další body

Sedm branek a neuvěřitelné zvraty, to bylo odpolední utkání mezi Brescií a Boloňou. Na stadion Maria Rigamontiho se vrátila Serie A ve velkém stylu, avšak se smolným koncem pro domácí. Brescia totiž neudržela poločasové vedení 3:1 a nakonec i díky vyloučení Desseny prohrála 3:4. Boloňa bere další tři body a potvrzuje velice zajímavou formu.
15.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Brescia se po osmi letech představí v Serii A doma, soupeřem je Boloňa

Poprvé po více jak osmi letech se na stadion Maria Rigamontiho v Brescii vrátí nejvyšší italská soutěž. Le Rondinelle přivítají v neděli odpoledne Boloňu, se kterou se naposledy utkali před čtyřmi lety v Serii B. Hosté si z minulé sezony přenesli dobrou formu a zatím ve dvou duelech neprohráli.
14.09. | Previews | žádný komentář

Milánu stačila na vítězství jediná branka Hakana Çalhanoğlua

AC Milán doma nezaváhal a Brescii na San Siru udolal brzkým gólem Hakana Çalhanoğlua 1:0. Po většinu zápasu byl Milán více na balónu, ale herně s výjimkou závěrečných deseti minut, znovu nepřesvědčil. Na straně poražených zasáhl do utkání Aleš Matějů, zatímco Jaromír Zmrhal zůstal na lavičce náhradníků.
31.08. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
13.10. Balotelli může mít až čtyřnásobný plat
Mario Balotelli si může přijít až na čtyřikrát tolik oproti základnímu platu v Brescii, který prý dělá milion eur ročně. Podle deníku Corriere della Sera může Balotelli dosáhnout na výrazné bonusy, pokud se Brescia udrží v nejvyšší soutěži, nebo pokud nastřílí v sezoně alespoň 15 gólů. (football-italia.net)
12.10. Torregrossa pokračuje v Brescii
Ernesto Torregrossa bude i nadále oblékat dres Brescie, italský klub se svým útočníkem prodloužil smlouvu do června 2022. (football-italia.net)
11.10. Tonali pomůže italskému áčku
Záložník Brescie Sandro Tonali byl posunut z italské jednadvacítky, za kterou odehrál bezbrankový zápas v Irsku, do áčka. To se v kvalifikaci mistrovství Evropy utká s Řeckem a Lichtenštejnskem. První z nich se hraje v sobotu a Italové si v případě vítězství zajistí postup na závěrečný turnaj. (football-italia.net)
03.10. Utkání Brescie se Sassuolem je odložené
Zítřejší předehrávka 7. kola Serie A mezi Brescií a Sassuolem se odehraje v náhradním termínu 18. prosince. Důvodem odložení zápasu je smrt majitele hostujícího klubu Giorgia Squinziho. (football-italia.net)
03.10. Sassuolu možná odloží zápas
Utkání italského Sassuola v Brescii, které se má hrát o víkendu, bude možná odloženo. Důvodem je úmrtí majitele Sassuola Giorgia Squinziho. Šestasedmdesátiletý funkcionář zemřel ve středu. Italská fotbalová federace už oznámila, že na stadionech se o víkendu bude držet před zápasy minuta ticha. (football-italia.net)
29.09. Balotelli se poprvé po návratu trefil
Mario Balotelli se trefil poprvé od návratu domů do Brescie. V zápase na půdě Neapole kontroverzní útočník snižoval na 1:2. Stejným výsledkem duel také skončil. Do utkání zasáhl ve druhém poločase z lavičky také český obránce Aleš Matějů.
29.09. Juventus zahájil jednání o Tonalim
Italský šampion Juventus zahájil s Brescií jednání o budoucnosti 19letého záložníka Sandra Tonaliho. Případný přestup by se každopádně neudál dřív než v létě 2020. Zájem o mladého italského fotbalistu však jeví i další kluby, naposledy se hovořilo o Paris Saint Germain. (football-italia.net)
27.09. Brescia má podmíněně zavřenou část stadionu
Italská fotbalová federace udělila Brescii trest uzavření části stadionu s podmíněným ročním odkladem za rasismus fanoušků. Ti v úterním ligovém utkání proti Juventusu uráželi hostujícího Bosňana Miralema Pjaniče, jenž je běloch. Křičeli na něj "zingaro", neboli "cikáne". Pjanič na hřišti nováčka Serie A, v jehož kádru jsou i Češi Jaromír Zmrhal a Aleš Matějů, vstřelil vítězný gól Juventusu na 2:1. Brescia je tak v nové sezoně italské ligy prvním potrestaným klubem za rasismus. V minulých týdnech unikly sankcím Cagliari, Verona a Bergamo, jejichž fanoušci uráželi hráče tmavé pleti Romelua Lukakua z Interu Milán, Francka Kessiého z AC Milán a Dalberta Henriqueho z Fiorentiny. Nečinnost funkcionářů v úterý kritizoval i šéf FIFA Gianni Infantino. (ČTK)
27.09. Tonaliho sledují zástupci Man Utd
Manchester United si jednu budoucí posilu vyhlédl na Apeninském poloostrově. "Rudí ďáblové" podle posledních zpráv bedlivě sledují 19letého záložníka Sandra Tonaliho z Brescie Calcio. (transfermarketweb.com)
26.09. Špalek prodloužil kontrakt s Brescií
Nikolas Špalek patří do základní sestavy Brescie a platit by to mělo i v dalších sezonách. Ofenzivní slovenský záložník měl smlouvu do června 2021, s vedením nováčka italské nejvyšší soutěže se ale dohodl na prodloužení o dalších dvanáct měsíců. (transfermarketweb.com)