Toulouse FC Francie - Toulouse FC - Zprávy

Toulouse FC - AS Monaco 0:0

Zápas s minimem šancí, který ani nemohl skončit jinak než bezbrankovou remízou, byl k vidění v Toulouse. Bod si odsud odváží Monaco.

Preview: Toulouse FC - AS Monaco

Monaku se v posledních týdnech začalo dařit a ambiciózní tým se tak dostává na dosah pohárovým příčkám. V sobotu budou chtít hráči knížecího klubu uhrát třetí po sobě jdoucí výhru v Ligue 1. K tomu musí na Stadium Municipal porazit domácí Toulouse.

FC Lorient - Toulouse FC 1:0

Gól v druhém poločase v síti Toulouse završil mizerný týden pro Les Violets. Po domácí prohře v poháru UEFA se Spartou Praha dokonal dílo zkázy Lorient, který zvítězil 1:0. Pět minut po začátku druhé půle skóroval Fabrice Abriel a posunul domácí na 11. příčku tabulky.

Elmander si poranil stehenní sval

Švédsko bude v závěrečných dvou zápasech kvalifikace o postup na ME 2008 postrádat Johana Elmandera, útočník Toulouse si poranil stehenní sval a musel být vyřazen z nominace na zápasy s Lotyšskem a Španělskem...

Preview: FC Lorient - Toulouse FC

Toulouse se z direktu od Sparty Praha v zápase poháru UEFA pokusí vzpamatovat v utkání domácí Ligue 1. Toulouse v neděli zavítá na Le Moustoir na půdu Lorientu.

Podle tisku byla výhra Villarrealu logická

Španělský tisk považuje čtvrteční vítězství fotbalistů Villarrealu 2:1 nad Mladou Boleslaví v Poháru UEFA za logické s poukazem na velký rozdíl ve výkonnosti obou mužstev. Hosté si ale podle něj zápas v posledních chvílích zbytečně zkomplikovali a mohli být rádi, že rozhodčí neuznal v prodloužení soupeři branku kvůli pochybnému ofsajdu.

Sparta vybojovala v Toulouse vítězství

Mission completed – tak by se dalo okomentovat dnešní fotbalové vystoupení Sparty ve francouzském Toulouse. Po těžkém vyrovnaném zápase Sparťané přece jen byli lepší, když si vítězství 2:3 zajistili v druhém poločase dvěma trefami Karola Kisela a jedním gólem Libora Doška. Český tým si tak uchoval reálnou šanci na postup ze základní skupiny poháru UEFA.

Sparta chce proti Toulouse napravit domácí ostudu

S nulou na kontě v kolonce body nastoupí do čtvrtečního vzájemného utkání Poháru UEFA fotbalisté FC Toulouse a pražské Sparty. O něco výhodnější pozici mají hráči francouzského mužstva. Čekají je dva domácí zápasy, zatímco Sparťané musí po domácí porážce od FC Curych nutně bodovat.

Toulouse FC - FC Metz 0:0

Ani jeden z týmů zápasu Toulouse s Métami nevyvinul dostatečnou snahu na vstřelení vítězného gólu, a tak logickým vyústěním tohoto nedělního duelu byla bezbranková remíza. Hosté z Mét mohou být s bodem spokojeni, domácí Toulouse naopak moc dobře ví, že propáslo skvělou šanci se vyhoupnout do první poloviny tabulky.

Preview: Toulouse FC - FC Metz

Dobrá zpráva zastihla fanoušky Toulouse. Jejich miláček Johan Elmander se pro zápas s Métami dal do pořádku a bude připraven nastoupit. Svěřenci Elieho Baupa bez Elmandera získali z posledních dvou zápasů pouze jediný bod a určitě to není náhoda.

Le Mans UC 72 - Toulouse FC 1:1

Nicolas Dieuze se v nedělním zápase svého Toulouse s Le Mans ukázal jako správný kapitán a gólem zažehnal hrozbu páté prohry v šestém zápase.

Preview: Le Mans UC 72 - Toulouse FC

Tým Rudiho Garcii, Le Mans, se bude chtít vrátit na vlnu vítězství. V neděli hostí doma Toulouse a to rozhodně je tým k poražení.

Bayer Leverkusen - Toulouse FC 1:0

Úspěšně vstoupil do základní skupiny Poháru UEFA Bayer Leverkusen, když na vlastním hřišti dokázal porazit Toulouse. Domácí vstřelili jedinou branku zápasu v první půli, ve které byli jasně lepší.

Toulouse FC - AS Saint-Étienne 0:2

Dva góly Bafetimbiho Gomise zařídili Saint Etienne tři body proti Toulouse, které dohrávalo domácí sobotní zápas o deseti mužích. Prohra hodně bolela hlavně kouče Elie Baupa, který Saint Etienne v minulé sezóně trénoval.

Preview: Toulouse FC - AS Saint-Étienne

Elie Baup, bývalý trenér Saint Etienne, se svými nynějšími svěřenci přivítá v Toulouse svůj bývalý tým. Na pro něho prestižní souboj se velice těší a není sám. Hráči Saint Etienne také hlásají, že mají o motivaci víc.