Toulouse FC Francie - Toulouse FC - Zprávy

Preview: Racing Strasbourg - Toulouse FC

Zajímavé utkání budek vidění ve Štrasburku. Domácí tým se utká s Toulouse, oba týmy dělí v tabulce pouhý jeden bod.

Toulouse FC - Stade Caen 1:1

Očekávaný duel mezi zvedajícím se Toulouse a skvěle hrajícím Stade Caen skončil nakonec dělbou bodů. O výsledek 1:1 se brankami postarali Nicolas Dieuze a Anthony Deroin.

Preview: Toulouse FC - Stade Caen

Toulouse se v posledních zápasech herně zvedá a svými nedávnými výkony určitě své fanoušky potěšilo. V cestě tabulkou vzhůru budou chtít domácí pokračovat i ve 21. kole, to však musí doma uspět s Caen.

Elmander je pro Bolton příliš drahý

Manažer Boltonu Gary Megson se bude muset po náhradě za Nicolase Anelku poohlédnout nkde jinde, než v Toulouse. Kormidelník Wanderers chtěl finance získané prodejem francouzského útočníka investovat do Johana Elmandera, ten je ovšem až příliš drahý...

Olympique Lyon - Toulouse FC 3:2

Lyon zvítězil 3:2 nad Toulouse a zvýšil svůj náskok v čele tabulky na šest bodů. První poločas skončil remízou, v tom druhém po hodině hry vstřelili domácí v rozmezí deseti minut dva góly a rozhodli o osudu utkání. Hosté v nastaveném čase jen korigovali výsledek na rozdíl jednoho gólu.

Preview: Olympique Lyon - Toulouse FC

Alain Perrin, trenér lídra francouzské nejvyšší soutěže Olympiku Lyon, před zápasem s Toulouse varoval své svěřence hlavně před soupeřovým elitním střelcem. Pokud bude hrát ve své optimální formě, je podle Perrina Johan Elmander obrovskou hrozbou.

Toulouse FC - Stade Rennes 0:0

Trenér Lacombe se hned v prvním zápase na lavičce Rennes dočkal bodového úspěchu. Jeho tým si veze z Toulouse bod za bezbrankovou remízu.

Preview: Toulouse FC - Stade Rennes

Rennes, vedené novým trenérem Lacombem, zajíždí do Toulouse. Očekává se velmi vyrovnané utkání, oba týmy mají po 24 bodech, domácí jsou díky lepšímu skóre o příčku výš – nachází se na 12. místě.

Toulouse FC - Spartak Moskva 2:1

Toulouse FC zvítězil v dnešním utkání nad Spartakem Moskva 2:1, když se dvakrát trefil Santos. Domácí si tak připsali první body do tabulky skupiny E. Celkově však skončili na posledním místě se třemi body. Ve druhém utkání skupiny zvítězil Bayern Leverkusen nad FC Curych 5:0 a odsunul tak Spartak Moskva, který měl již jistý postup ze skupiny, na druhou příčku.

Elmander potopil PSG

Johan Elmander vstřelil dvě branky a uštědřil tak další ránu trápícímu se PSG. Domácím se v 90. minutě podařilo upravit kosmeticky skóre na rozdíl jednoho gólu.

Preview: Paris Saint-Germain - Toulouse FC

Domácím se letos vůbec nedaří. Jejich prozatímní sedmnácté místo je velikým zklamáním a v sobotu si budou chtít proti ne moc rozdílně umístěnému Toulouse FC spravit chuť.

Toulouse FC - Olympique Lille 1:0

Útočník Toulose Elmander vstřelil jediný gól zápasu a rozhodl o hubeném vítězství domácích 1:0 nad týmem z Lille.

Preview: Toulouse FC - Olympique Lille

Toulouse uvidí zápas dvou týmů, které se jen těsně pohybují nad pásmem sestupu. Obě mužstva mají 18 bodů, Toulouse patří 17. místo, díky lepšímu skóre jsou hosté o dvě příčky výše.

Toulouse FC - AS Nancy-Lorraine 1:1

V dohrávce šestého kola na sebe narazily týmy Toulose a momentálně druhého Nancy. V prvním poločase šli domácí do vedení, důležitý bod pro hosty zachránil v 90. minutě Malogna a Nancy tak snížilo náskok vedoucího Lyonu na pět bodů.

FC Curych - Toulouse FC 2:0

Curych si po vítězství na Letné nad Spartou připsal další tři body. Tentokráte po domácím vítězství nad Toulouse. O to se brankami postarali Hannu Tihinen a Rafael De Araujo.