Zopakuje Toulouse na hřišti Nimes osm měsíců staré vítězství?

Osm měsíců uběhlo od chvíle, kdy Toulouse zvítězilo na hřišti Nimes Olympique 1:0 a nyní se obě mužstva potkávají znovu na stejném místě. Fialky mají od začátku sezony slušnou formu, jenomže ani Nimes si nevede špatně a tentokrát bude chtít zúročit domácí prostředí stadionu des Costiéres.
20.09. | Previews | žádný komentář

Duel mezi ASSE a Toulouse tentokrát vítěze nepoznal

V předchozích třech vzájemných kláních zvítězili Les Verts. Jenže v tomto případě si situaci sami značně zkomplikovali, neboť už po čtyřiadvaceti minutách museli dohánět dvougólové manko, přesto se nakonec rozešli s Toulouse smírně.
15.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Saint-Étienne potřebuje zabrat, doma hostí Toulouse

Málokdo čekal, že úvodní vítězství na hřišti Dijonu bude v podání Saint-Étienne prozatím posledním. Les Verts následně ve třech zápasech nevyhráli, tím hůře, že mají za sebou dvě venkovní porážky s Lille a Marseille. Po reprezentační přestávce čeká Saint-Étienne vzkříšené Toulouse.
14.09. | Previews | žádný komentář

Toulouse po obrátce dvakrát udeřilo a Amiens porazilo 2:0

Dobrý začátek sezony potvrdilo Toulouse, které využilo domácí prostředí a zvítězilo nad Amiens 2:0. Hosté nehráli špatně, ale s jednou střelou na branku za celé utkání se toho moc vyhrát nedá. Tři body domácím vystřelil Makengo a Koulouris.
01.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Toulouse FC - Amiens SC

Toulouse po dvou úvodních kolech neprohrálo, nicméně před týdnem jasně podlehlo favorizované PSG. Tentokráte by mělo mít proti sobě papírově přívětivějšího protivníka. Amiens dosud dvakrát padlo a jednou vyhrálo, domácí by ovšem soupeře neměli určitě podceňovat, vždyť ten má na svém kontě skalp loňského vicemistra z Lille.
30.08. | Previews | žádný komentář

Pařížané deklasovali Toulouse 4:0

S porážkou od Rennes z minulého týdne se PSG vypořádalo po svém a doma nedalo šanci Toulouse. Hosté dokázali Pařížanům ještě v prvním poločase odolávat, ale po změně stran už přišla nefalšovaná kanonáda a čtyři zásahy, o které se podělili jen dva hráči - střídající a zároveň dvougólový Choupo-Moting a stoper Marquingos. Jeden gól si TFC vstřelilo samo. Výhra Paříž potěšila, na druhou stranu během zápasu přišla o zraněné Edinsona Cavaniho a Abdou Dialla.
26.08. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Asi zase bez Neymara. PSG přivítá Toulouse

Pro PSG by tahle sezóna nemusela být vůbec jednoduchá. Nejenže si svěřenci kouče Thomase Tuchela musejí zvyknout na hru bez Neymara, o jehož budoucnosti v klubu se stále vedou pouze otázky, potřebují také co nejlépe zapracovat nové letní posily. Především hodlají proti Toulouse napravit poslední nezdar z Rennes, odkud si neodvezli ani bod.
23.08. | Previews | 1 komentář

Toulouse zvládlo vyrovnanou bitvu s Dijonem a poprvé v sezóně vyhrálo

Fotbalisté Toulouse po úvodní remíze 1:1 v Brestu dokázali porazit neoblíbený Dijon nejtěsnějším poměrem 1:0 a prolomili osm let staré prokletí. Nad svým sobotním rivalem totiž naposledy zvítězili v roce 2011, od té doby nebodovali naplno v sedmi utkáních za sebou. Díky tomu se vyhoupli do horní poloviny Ligue 1, naopak hosté jsou stále bez bodů a nacházejí se na osmnáctém místě se skóre 1:3.
18.08. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Toulouse přivítá neoblíbený Dijon

Oba celky loni horlivě bojovaly o holé přežití v nejvyšší soutěži, záchrana přitom bude pro ně prioritou i pro nynější ročník, byť Toulouse by možná rádo povýšila své ambice aspoň na měření sil ve středu tabulky. Dijon v prvním kole nijak nezazářil, padl doma se St. Étienne, jeho soupeř aspoň uhrál remízu na půdě nováčka Ligue 1 z Brestu.
16.08. | Previews | žádný komentář

Brest přišel o výhru nad Toulouse až v závěru

Brest chtěl v prvním utkání nové sezóny potvrdit, že ne nadarmo byl loni v Ligue 2 vůbec nejlépe hrajícím celkem před vlastními fanoušky. Opravdu přitom nebyl vůbec daleko od vítězství, od 25. minuty totiž vedl po gólu Mathiase Autreta, nicméně Toulouse stačilo pouhou minutu před závěrečným vyrovnat zásluhou Efthymiose Koulourise.
13.08. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
21.09. Shoji je opět k dispozici Toulouse
Toulouse cestuje k dalšímu ligovému utkání do Nîmes, kde může využít i Gena Shojiho. Japonský obránce vyléčil zranění stehenního svalu, kvůli němuž zatím v tomto ročníku nenastoupil. (lequipe.fr)
15.09. Sangaré je opět k dispozici Toulouse
Toulouse čeká ligové utkání v Saint-Étienne, kde může nastoupit i Ibrahim Sangaré. Záložník z Pobřeží slonoviny zažehnal potíže s kolenem. (lequipe.fr)
02.09. Yago mění Toulouse za Caen
Steeve Yago letos za Toulouse neodehrál ani minutu a na tom se již nic nezmění. Obránce přestoupil do Caen, druholigový francouzský celek zaplatil půl milionu eur. (getfootballnewsfrance.com)
31.08. Toulouse minimálně jednou bez Sangarého
Toulouse bude minimálně v utkání s Amiens scházet Ibrahim Sangaré, záložník francouzského klubu laboruje s bolavým kolenem. (lequipe.fr)
21.08. Isimat-Mirin hostuje v Toulouse
Nicolas Isimat-Mirin po jednom roce opustil Beşiktaş a vrací se do Francie, obránce bude letos hostovat v Toulouse. To disponuje rovněž opcí na trvalý přestup. (lequipe.fr)
16.08. Toulouse nebude chybět Said
Wesley Saïd je připravený nastoupit k ligovému zápasu s Dijonem. Posila Toulouse, která dorazila právě z Dijonu, dohnala tréninkové manko. (lequipe.fr)
15.08. Tisserand by mohl zamířit do Toulouse
Posilu do zadních řad by brzy mohlo získat Toulouse. Francouzský celek se zajímá o Marcela Tisseranda, který je na odchodu z Wolfsburgu. (lequipe.fr)
11.08. Rogel má zlomenou klíční kost
Agustín Rogel nedávno přestoupil ze Samary do Toulouse a na svou soutěžní premiéru v dresu francouzského klubu nebude mít vůbec dobré vzpomínky. Uruguayský obránce nedohrál duel v Brestu, v průběhu druhé půle si zlomil klíční kost a čeká ho dlouhá pauza. (lequipe.fr)
10.08. Toulouse bez Shojiho a Saïda
Gen Shoji a Wesley Saïd nebudou k dispozici Toulouse v dnešním zápase na půdě Brestu. Prvně jmenovaný má zraněný stehenní sval a čerstvá posila z Dijonu pro změnu dohání tréninkový výpadek. (lequipe.fr)