SM Caen Francie - SM Caen - Zprávy

SM Caen - AJ Auxerre 1:0

I v sestavě s hvězdným Savidanem, jenž ve středu zaznamenal svůj debut v národním dresu Francie, porazilo Caen po prohře s Le Havre a remíze s Nancy díky jediné brance Lemaitreho ze druhé půle v ne moc záživném zápase Auxerre 1:0.

Preview: SM Caen - AJ Auxerre

Caen na svém hřišti přivítá Auxerre, které se pohybuje přesně ve středu tabulky. Domácí se proti dříve slavnému celku pokusí uhrát již svou pátou výhru v sezoně.

Savidan: Uvidím, jak na tom doopravdy jsem

Steve Savidan zažívá po přestupu z Valenciennes do Caen fantastickou sezonu. 30letý útočník dal letos již sedm ligových branek, vysloužil si pozornost předních evropských klubů v čele s Marseille a další odměny se mu dostalo minulý týden, když dostal poprvé v kariéře pozvánku do francouzské reprezentace...

AS Nancy-Lorraine - SM Caen 1:1

Steve Savidan oslavil svou nominaci do francouzského národního týmu brankou, která však ke třem bodům nakonec nepomohla. Vlastní branku si totiž vsítil Florian Boucansaud. Jeho Caen se s Nancy rozdělilo spravedlivě o bod.

Preview: AS Nancy-Lorraine - SM Caen

Napravit své zaváhání z pohárového zápasu chtějí fotbalisté Nancy. První příležitost mají už v sobotu, kdy na domácím hřišti hostí celek Caen.

SM Caen - Le Havre AC 0:1

Caen utrpělo druhou domácí porážku v sezóně. Le Havre může vděčit Nicolasi Dieuzemu, který přesnou hlavičkou osm minut před koncem utkání rozhodl o výhře 1:0 svého týmu.

Le Havre podruhé narazí na Caen

Desáté Caen v sobotu změří síly s Le Havrem, který je momentálně na předposlední, devatenácté pozici.

Toulouse překvapivě prohrálo s Caen

Překvapivý výsledek se zrodil v Toulouse, tamní tým totiž nestačil na průměrné Caen. To se tak může radovat z vůbec první výhry mimo domácí prostředí, kterou zařídil náhradník Nivet deset minut před koncem zápasu.

Preview: Toulouse FC - SM Caen

Šňůru tří remízových utkání v řadě mají na svém kontě hosté z Caen. Jestli tato série bude pokračovat nebo skončí, nám ukáže sobotní utkání proti silnému Toulouse. Domácí tým se drží na třetím místě Ligue 1 a spolu s Bordeaux šlape na paty lídrovi tabulky z Lyonu.

Geretsovi chybí střelec. Líbí se mu Savidan

Olympique Marseille se mohl posunout do čela francouzské ligy. Jenže místo toho ambiciózní tým dvakrát ztratil body a propadl se na čtvrtou příčku. Trenér Erik Gerets postrádá ve svém kádru kanonýra, líbil by se mu Steve Savidan z Caen.

SM Caen - OGC Nice 1:1

Vyrovnaný zápas, ve kterém byli domácí lepší první půli, ve druhé hrál zase pohlednější fotbal soupeř, skončil nakonec spravedlivou remízou. Caen se ujalo vedení v 68. minutě zásluhou Savidana, hosté vyrovnali pět minut před koncem proměněným pokutovým kopem.

Preview: SM Caen - OGC Nice

Oba týmy se překvapivě nacházejí v poklidném středu tabulky, přitom oba byly před sezónou tipovány na pouhý boj o záchranu. Teď jsou seřazeny za sebou na desátém a jedenáctém místě, s pohodlným pětibodovým, respektive sedmibodovým náskokem před sestupovým pásmem. Za svými zády navíc mají třeba i takové týmy jako je Auxerre či Monako.

Lille OSC - SM Caen 2:2

Dvoubrankové vedení dokázali prohospodařit fotbalisté Lille. Během prvních třiceti minut již vedli 2:0, ale hosté v druhé půli dokázali vstřelit dvě branky a vybojovali cenný bod.

Preview: Lille OSC - SM Caen

Těžké utkání čeká na hráče Caen v Lille, domácí celek neprohrál v lize šest posledních utkání v řadě a v sobotním podvečeru si brousí zuby i na navlečení sedmého korálku na pomyslnou nit.

SM Caen - Grenoble Foot 38 2:2

Do devátého Caen přicestoval nováček soutěže a jeho soused z tabulky Grenoble. Tyto dva celky spolu ještě nedávno sváděly bitvy v druhé nejvyšší francouzské soutěži a sobotní zápas byl vůbec jejich prvním vzájemným duelem v Ligue 1.